Carlito'nun Yolu Yorumları

Carlito'nun Yolu filmi detayları

@mecnun_hammet

1 ay önce

10 / 10

Çok efsane film izlemeyen bin pişman.

@ege_undag

5 ay önce

8.5 / 10

Her izleyişimde aynı tadı kat be kat aldığım film. Abartıdan uzak, sade işlenişiyle en sıkı mafya filmlerindendir kanımca.

@tiamath

1 yıl önce

7.5 / 10

Uyuşturucu suçundan hapse girmiş olan Carlito, hapiste geçirdiği beş yılın sonunda bir daha buraya düşmemek üzere geçmişine perde çeker. Fakat dışarı çıktığında işler hiç hayal ettiği gibi ilerlemez. Çünkü kişinin geçmişi kolay kolay peşini bırakmaz. Carlito'nun emeklilik projesi için beladan uzak durdukça belanın ona nasıl bulaştığını izliyoruz. Al Pacino'nun oyunculuğu tarif edilemez. Penelope ve Sean Penn'de oyunculuk başarısında kendisini yakalamış diyebilirim. Penelope'nin dans sahneleri çok iyiydi.

Film biraz gereksiz uzun. İki saat tam kıvamında olabilirdi. Birde şu mekana başka bir soundtrack daha ayarlanabilirdi. Ne zaman gece kulübüne geçilse aynı şarkıyı duymaktan bık gelmişti. Birde "you're so beatiful" içinde aynı şeyi söyleyebilirim. Filmin içerisinde ayrıca ihanet unsuruda güzel işlenmiş durumda.

@mg28

2 yıl önce

8 / 10

Ne olursa olsun,dostlarına kazık atma Al Pacino

@josephwhite

5 yıl önce

8.6 / 10

Çok geç izlenmiş filmlerden biri benim için, her şeyi ile çok güzel, yumuşatılmış bir mafya filmi. Nasıl olmuş da bu kadar az ödül almış !
K

@kultursuz

6 yıl önce

al pacino keşke türk olsaydı böle ne bilim beyaz show'a okana filan çıksaydı her mimiğini lafını gözümüzü kırpmadan dinleseydik,izleseydik.her pacino filminin ayrı ayrı özelliği var benim için ama hiç bi filminde bu kadar üzülmemiştim yani mafya filmi olmasa nerdeyse ağladım dicem:)

@bedirhans

7 yıl önce

8 / 10

Filmde herşey yerli yerinde. Sevilen, ama hayatını mahvetmekten korkulan güzel kadın, para ve hırs yüzünden yolunu şaşırmış insanlar, sırf söz verildiği için yapılması gereken şeyler, kan, uyuşturucu ve amerikan doları. Al Pacino da var.

Mükemmel olduğunu söyleyemem ama izlerken güzel vakit geçireceğiniz bi mafya filmi.

@millennium

8 yıl önce

8.3 / 10

Bu film değişimi anlatıyor,geçmişe sünger çekmenin ne kadar zor olduğunu.Geçmişimiz sürekli bizim peşimizden geliyor asla yakamızdan düşmüyor.Özellikle de unutmak istediğimizde...

Al Pacino bataklıktan kurtulmak isteyen bir suçluya tam anlamıyla hayat vermiş.Her filminde benzer suçlu karakterleri canlandırıyormuş gibi gözüküp onlara farklı farklı derinlikler katmak kolay iş değil hakkını vermek gerek.Sırf bu yüzden bile kesinlikle izlenmeli.

Avukat ise ayrı bir dünya,sırf o karaktere bile Sean Penn ayrı bir film çekebilirmiş o derece başarılı canlandırmış.

@smaug

9 yıl önce

Brian De Palma'nın çok az bilinen filmlerinden. Film 2 buçuk saat boyunca ekrana kilitliyor, zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz bile. Al Pacino oynadığı her filmde olduğu gibi bu filme de ayrı bir hava katmış. Bu film kesinlikle daha fazla saygıyı hak ediyor.

@foolmood

11 yıl önce

8.4 / 10

tövbekar bir bataklık delikanlısının kendini kurtarmak istedikçe daha da battığı yeşilçam tadında bir mafya filmi.favori yönetmenin favori oyunculardan kurduğu kastingle sürükleyici bir dram.izlenir.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL