Geçmişi Olmayan Adam Yorumları

Geçmişi Olmayan Adam filmi detayları

@ibrahimguney45

2 ay önce

7 / 10

Çok beklentiye girmeden izlenebilir, ortalama çerezlik aksiyon filmi olmuş.

@deadmanwalking

2 yıl önce

8.2 / 10

Gwzel matt damon filmi
D

@digeri

3 yıl önce

Film 2002 yapımı. Sinemada izlemiştim. O dönem için gerçekten çok kalbur üstü bir işti ve bayılmıştım. Sonraki yıllarda bu tür filmlerde dövüş koreografilerinin ve kamera kullanımının çok gelişmesi, aksiyon sinemasındaki müziğin etkisinin artması gibi unsurlar nedeniyle yıllar sonra izleyen izleyicinin beklentisini karşılamayabilir. Bence hala aksiyon filmlerinin en iyi üçlemelerinden biridir. Matt Damon role harika oturmuş. Roman serisinden uyarlanmış ancak filmde kitapdaki konudan bir hayli sapılmış.
Z

@zekici

7 yıl önce

6.7 / 10

imdb'deki 7,9 luk puanıyla fazla abartıldığını düşünüyorum. filimn başındaki dövüş sahneleri ve merdivenden düşme sahnesi cüneyt arkın filmlerini aratmıyor..filmin en dikkat çekici unusuru senaryosu.. onun haricinde izlerken zaman zaman sıkılabilirsiniz. 10/6,8..

@erez

8 yıl önce

İddia edildiği kadar yaratıcı, gerilimi yüksek, iyi bir aksiyon değil. Matt Damon'un performansı bence filmi ortalamanın biraz üzerine çıkarabilmiş. İzlenir ama çok büyük beklentiyle değil. Bi de Franka Potante ile Matt Damon birbirine çok benzemiyor mu?

@strangelove

9 yıl önce

7.5 / 10

gayet akıcı, bir solukta izleniyor film. aksiyonu da saçma bir şekilde abartmayarak iyi etmişler (sondaki merdivenden atlama sahnesi haricinde). yalnız senaryoda klişenin dibine vurmuşlar. şimdilerde böyle senaryoya sahip video oyunlarına bile burun kıvırılıyor. özgün senaryo olarak işaretleyenlerin izlediği ilk aksiyon filmi bu olsa gerek.
B

@batanga

10 yıl önce

üçlemenin ilk filmi. yalnız bu serinin şöyle bir güzelliği var, illa 3 filmi de izlemeniz gerekmiyor. birini izlediyseniz öbürlerine pek gerek yok çünkü hepsi birbirinin aynısı. sadece bölüm sonu canavarları değişik. kurgu bile aynı işliyor neredeyse. arabalı arabasız kovalamaca sahnelerinde bayım bayım bayan gereksiz heyecan yaratmaya çalışan vasat birfilm. ajan salt a kötü bu iyi he mi? piki.

5/10

@burakzengin

10 yıl önce

Herkesin aksine sıkılarak izledim. Klasiğin ilerisine geçememiş bir aksiyon filmi. Neden bu kadar büyütülmüş anlayamadım.

@ahmetgurkan10

10 yıl önce

Matt Damon ın başroluünde olduğu bir solukta izlenebilecek sürükleyici ve hızlı temposuyla dikkat çeken bourne serisinin ilk filmi,serinin diğer iki filmi için karakterleri tanıtmakla uğraşıp aksiyonu biraz düşük seviyede tutsada 3 film birlikte düşünüldüğünde başarılı bir yapım ortaya çıkmaktadır

@vfv

10 yıl önce

Bourne serisinin ilk filmi. Üçleme olarak planlanmıştı seriye muhteşem bir giriş yapıyorlar aksiyonun tavan yaptıgı muhteşem bir senaryoya sahip başarılı bir film.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL