Yönetmen
|
Anand Tucker
|
Senarist
|
Frank Cottrell Boyce
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roman
|
Hilary du Pré
, Piers du Pré
|
Üretim Hizmetleri
|
Guy East
, Ruth Jackson
, Nicolas Kent
, Andy Paterson
, Nigel Sinclair
|
Işık Asistanı
|
Peter Chester
|
Işık Şefi
|
Gavin Walters
|
Mekan Yöneticisi
|
David Pinnington
, Stephen Cheers
, Robin Higgs
, Phil Hounam
|
Yapım Koordinatörü
|
Patsy de Lord
|
Steadicam Operatörü
|
Howard Smith
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Evan Green-Hughes
|
Set
|
Colin Strachan
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Phil Booth
|
Yapım Muhasebecisi
|
Linda Gregory
|
Kıyafet Sorumlusu
|
John Scott
|
1. Yardımcı Editör
|
Martyn Robinson
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Carla Pope
|
VFX Sanatçısı
|
Karl Mooney
|
Müzik
|
Barrington Pheloung
, Freddie August
, Daniel Barenboim
, Richard Bissill
, Jonathan Carney
, Caroline Dale
, Anthony Fabian
, Matthias Gohl
, Robert Hathaway
, Sally Heath
, Joel Iwataki
, Franklin Jones III
, Steve Mair
, Duncan Paveling
, Mike Ross-Trevor
, Matthew Slater
, Skaila Kanga
|
Boom Operatörü
|
John Casali
|
Sinematografi
|
David Johnson
|
Yapım Sanatçısı
|
Alice Normington
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jane Body
, Lois Burwell
, Mark English
, Eithné Fennel
, Kay Georgiou
, Richard Glass
, Hilary Haines
, Catherine Heys
, Pauline Heys
, Jill Hornby
, Jan Jamison
, Amanda Knight
, Clare Le Vesconte
, Jemma Scott-Knox-Gore
, Lisa Tomblin
, Rose Warder
, Julia Wilson
|
Operasyon Yöneticisi
|
Guy Tannahill
|
İkinci Birim
|
Phil Booth
, Jason Byrne
, Geoff Dibben
, Guy Heeley
, Rupert Ryle-Hodges
|
Ses
|
John Casali
, David Crozier
, Graham Daniel
, James Feltham
, Stan Fiferman
, Arthur Graley
, Nigel Heath
, Ray Merrin
, Lionel Selwyn
, Julian Slater
, Kevin Taylor
|
Özel Efektler
|
Steve Breheney
, Evan Green-Hughes
|
Görsel Efektler
|
Tim Caplan
, Andrew Garnet-Lawson
, John Hardwick
, Charley Henley
, Karl Mooney
, John Seymour
, Dominic Sidoli
, Jeanette Volturno
, Gabriel White
|
Kamera Teknisyeni
|
David Appleby
, Tim Battersby
, David Bryant
, James Byrnes
, Gary Chaste
, Peter Chester
, Robert Clark
, Graham Cussell
, Graham Hall
, Clive Johnson
, John Jordan
, Bill Kaye
, Geoff Latham
, Eddie McCarthy
, David Morgan
, Stephen Morley
, Garry Owen
, Kenny Pitts
, Nick Schlesinger
, Howard Smith
, Colin Strachan
, Geoffrey Thomas
, Aaron Walters
, Gavin Walters
, Simon Werry
|
Kostüm Sorumlusu
|
Barbara Brady
, Anthony Brookman
, Dan Grace
, Sophie Norinder
, Hester Peden
, Carla Pope
, John Scott
, Allison Wyldeck
|
Editoryal Hizmetler
|
Dan Gane
, Martyn Robinson
, Tamara Syer
, Sylvia Wheeler
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Jimmy Carruthers
|
Diğer
|
Colette Appleby
, Frank Bloom
, Stephanie Collins
, Natasha Coombs
, Caroline Dale
, Patsy de Lord
, Candice Fonseca
, Keith Foston
, Linda Gregory
, Marriott Harrison
, Tim Haslam
, Andrew Jack
, Sue Lefton
, David Oliver
, Joy Pollard
, Tamara Syer
, Andy Mayson
|
Teşekkürler
|
Mark Bentley
, Christine Colvin
, Andrew Hildebrand
, Michael Jackson
, Sharon Maguire
, Cameron McCracken
, Nigel Palmer
, Simon Perry
, Allon Reich
, Paul Webster
, David M. Thompson
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Louis Elman
|
Kast Asistanı
|
Kate Bulpitt
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Barrington Pheloung
|
Kostüm Tasarımı
|
Sandy Powell
|
Görüntü Yönetmeni
|
David Johnson
|
Editör
|
Martin Walsh
|
Oyuncu Seçimi
|
Vanessa Pereira
, Simone Ireland
, Kate Bulpitt
, Louis Elman
, Adam O'Brien
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Alice Normington
|
Sanat Yönetimi
|
Charmian Adams
, Barry Arnold
, Christopher Arnold
, Norman Baker
, John Bastin
, Patrick Bennet
, Antonio Caccavale
, Roy Chapman
, Alan Chesters
, Leigh Chesters
, Ciaran Donnelly
, Martin Duffy
, Damon Earnshaw
, Michael Gunner
, David Ned Kelly
, Roy Martin
, David Mears
, Colin Mutch
, Darryl Paterson
, Shirley Robinson
, Ben Smith
, Matthew Start
, Kevin Walker
, John Watts
, Terry Woods
|
Set Dekorasyon
|
Trisha Edwards
|
Set Fotoğrafçısı
|
David Appleby
|
Senaryo
|
Frank Cottrell Boyce
|
Yönetici yapımcı
|
Guy East
, Nigel Sinclair
, Ruth Jackson
|
Yapımcı
|
Andy Paterson
, Nicolas Kent
|
Senaryo Süpervizörü
|
Diana Dill
|
Müzik Editörü
|
Robert Hathaway
|
Yapım Ses Mikseri
|
David Crozier
|
Kuaför
|
Hilary Haines
|
Ses Tasarımcısı
|
Nigel Heath
, Julian Slater
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Arthur Graley
|
Müzik Süpervizörü
|
Barrington Pheloung
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Rupert Ryle-Hodges
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Graham Daniel
, Ray Merrin
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Guy Heeley
|
Yapım Sorumlusu
|
Guy Tannahill
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Lois Burwell
|
Butafor
|
Barry Gibbs
|
Birim Reklamcısı
|
Patricia Johnson
|
Görsel Efekt Editörü
|
John Seymour
|
Makyaj Sanatçısı
|
Pauline Heys
|
Kameraman
|
Nick Schlesinger
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Damon Earnshaw
|
Elektrikçi
|
Aaron Walters
, Matthew Butler
, Graham Cussell
, Garry Owen
, Geoff Latham
, Eddie McCarthy
, Kenny Pitts
, Gary Chaste
|
Genel
|
Clare Le Vesconte
, Eithné Fennel
, Amanda Knight
, Tamara Syer
, Lisa Tomblin
, Kay Georgiou
, Kevin Walker
, Mark English
, Catherine Heys
, Alan Chesters
, Jane Body
, Jan Jamison
, Anthony Brookman
, Kevin Taylor
, Julia Wilson
, Tim Battersby
, Steve Breheney
, Sophie Norinder
, Barbara Brady
, John Jordan
, Jill Hornby
, Geoffrey Thomas
, Rose Warder
, Clive Johnson
, Adam O'Brien
, Joy Pollard
, Andrew Jack
, Martin Walsh
|