Yönetmen
|
Steve James
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baş Kuaför
|
Mary L. Pyanowski
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Jeanne Caliendo
|
Görüntü Yönetmeni
|
Peter Gilbert
|
Müzik Editörü
|
Stuart Goetz
|
Dublörler Koordinatörü
|
Chris Howell
, Stan Barrett
|
Renk Zamanlayıcı
|
Jim Williams
|
1. Kamera Asistanı
|
Peter Kuttner
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Jason England
|
Butafor
|
Neil McLeod
|
Steadicam Operatörü
|
Robin Buerki
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Andre Perreault
, T.W. Davis
|
Set Fotoğrafçısı
|
Robert Zuckerman
, Bruce Birmelin
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Tom Knott
|
Diyalog Editörü
|
Jeffrey L. Sandler
, Michael P. Cook
|
Müzik Süpervizörü
|
Michelle Kuznetsky
, Mary Ramos
|
Eş Yapımcı
|
Shelly Glasser
|
Ulaşım Şefi
|
Don Haggerty
|
Boom Operatörü
|
Brett Grant-Grierson
|
1. Yardımcı Editör
|
John Helde
|
İnşaat Formeni
|
Randal R. Groves
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jay Smith
|
Işık Asistanı
|
Colleen Kingdon
|
İnşaat Koordinatörü
|
Alun Vick
|
Set Şefi
|
Chris Karges
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Steven R. Benson
|
Yapım Koordinatörü
|
Michele Carmel Long
|
Ses efektleri Editörü
|
Glen Auchinachie
, Dan Thomas
|
Yapım Ses Mikseri
|
Robert Marts
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Beth DePatie
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Bill Corso
|
Senaryo
|
Steve James
, Eugene Corr
|
Görsel Efektler
|
Steven R. Benson
|
Üretim Hizmetleri
|
Pam Dixon
, Peter Gilbert
, Shelly Glasser
, Irby Smith
, Mark Doonan
, Jon Lutz
|
Müzik
|
Mason Daring
, Stuart Goetz
, Kathy Nelson
, Mary Ramos
, Michelle Kuznetsky
|
Sinematografi
|
Peter Gilbert
|
Editör
|
Peter C. Frank
, Suzanne Suffredin
|
Oyuncu Seçimi
|
Pam Dixon
, Heidi Walker
|
Yapım Sanatçısı
|
Carol Winstead Wood
|
Sanat Yönetimi
|
Gregory A. Weimerskirch
, Brady J. Condit
, Randal R. Groves
, Michael McCombe
, Neil McLeod
, Alun Vick
|
Set Dekorasyon
|
Nina Bradford
|
Kostüm Tasarımı
|
Tom Bronson
|
Makyaj Sorumlusu
|
Bill Corso
, Kathy C. King
, Mary L. Pyanowski
, Robin Jacobs
|
Operasyon Yöneticisi
|
Beth DePatie
|
İkinci Birim
|
Sally Sue Beisel
, Jeanne Caliendo
, Jay Smith
|
Ses
|
Glenn Auchinachie
, James Bailey
, Gonzo Cervantes
, Michael P. Cook
, T.W. Davis
, Evelyn Dutton
, Jason England
, Bill Fox
, Sean Keegan
, Andre Perreault
, Tom Ruff
, Jeffrey L. Sandler
, Dan Thomas
, Douglas Tourtelot
, Clancy T. Troutman
, James Troutman
, Brett Grant-Grierson
|
Kamera Teknisyeni
|
Bruce Birmelin
, Diane Broussalian
, Eric Budlong
, Robin Buerki
, Colleen Kingdon
, Peter Kuttner
, Stuart T. Lillas
, Robert W. Morgenroth
, Ted Morris
, Mike Moyer
, Larry Nielsen
, Rebecca Revak
, Paul Tennis
, Robert Zuckerman
, Doug Schwartz
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Carol Winstead Wood
|
Kostüm Sorumlusu
|
Ronald Leamon
, Marienne O'Brien
, Sally Roberts
|
Editoryal Hizmetler
|
John Helde
, Adam Singer
, Jim Williams
|
Mekan Yöneticisi
|
Roger D. Faires
, Michelle Hartly
|
Senaryo Süpervizörü
|
Barbara Tuss
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Don Haggerty
, Gracie Klein
, Paul E. Stroh
, Rick Wiley
|
Diğer
|
Toni Atterbury
, Michele Carmel Long
, Byron Macdonald
, Sara Scarritt
, Eric Sherman
|
Diğer
|
Steve James
, Eugene Corr
|
Dublörler
|
Stan Barrett
, Stanton Barrett
, Rusty Hanson
, Art Hickman
, Chris Howell
, Kathy Jarvis
, Ron Otis
, Ron Sarchian
|
Sorumlu Ses Editörü
|
James Troutman
, Clancy T. Troutman
|
Yapımcı
|
Irby Smith
, Peter Gilbert
, Jon Lutz
, Mark Doonan
|
Ortak Yapımcı
|
Pam Dixon
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Mason Daring
|
Işık Şefi
|
Mike Moyer
|
Genel
|
Robin Buerki
, Sean Keegan
, Marienne O'Brien
, T.W. Davis
, Peter C. Frank
|