Yönetmen
|
Lars von Trier
|
Senarist
|
Lars von Trier
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görüntü Yönetmeni
|
Robby Müller
|
Müzisyen
|
Björk
, Bruce White
, Guy Sigsworth
, Mark Berrow
, Peter Davies
, Everton Nelson
, Richard Bissill
, Warren Zielinski
, Charlie Morgan
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Caroline Sascha Cogez
|
Yapım Yöneticisi
|
Malini Ahlberg
|
Video Assist Operatörü
|
Jean-Robert Viallet
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Anders Refn
|
İlave Kamera
|
Marcel Zyskind
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Kristian Eidnes Andersen
|
Ortak Yapımcı
|
Friðrik Þór Friðriksson
, Finn Gjerdrum
, Mogens Glad
, Anja Grafers
, Torleif Hauge
, Tero Kaukomaa
, Poul Erik Lindeborg
, Els Vandevorst
|
Set Kostümcüsü
|
Jalene Murphy
|
Diğer
|
Malini Ahlberg
, Mette Berggreen
, Andrea F. Cannistraci
, Jonas Frederiksen
, Peter Garde
, Louise Grosell
, Carsten Holst
, Per Kirkeby
, Mario Locurcio
, Hans Lönnerheden
, Liz Miller
, Vincent R. Nebrida
, Vincent Paterson
, Cecilie Rui
, Paul Schwartzman
, Jay Sheveck
, Sean-Michael Smith
, Carsten Sparwath
, Christian Tafdrup
, James Wilson
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Thomas Garris
|
Senaryo Süpervizörü
|
Linda Daae
|
Mekan Yöneticisi
|
Khalil Al Harbiti
, Roger D. Faires
, Daniel Gylling
|
Editoryal Hizmetler
|
Christine Ekstrand
, Peter Hjorth
, Yvan Lucas
|
Kostüm Sorumlusu
|
Jalene Murphy
, Louize Nissen
|
Kamera Teknisyeni
|
Sedsel Andersen
, Frank Berger
, Edvard Friis-Moeller
, Tómas Gislason
, Peter Hjorth
, David Koskas
, Eric Kress
, Morten Nybø
, Harri Sipilä
, Lars von Trier
, Marcel Zyskind
, Jean-Robert Viallet
|
Süreklilik
|
Linda Daae
|
Birim Yöneticisi
|
Anders Barlebo
, Joakim Höglund
|
İkinci Birim
|
Caroline Sascha Cogez
, Anders Refn
|
Özel Efektler
|
Martin Högberg
|
Oyuncu Asistanı
|
Joga Gnarr
, Andrea Helgadóttir
, Nicholas Vroman
|
Vokal Koçu
|
Ron Anderson
|
Ressam
|
Christine Bechameil
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Lene Irgens
|
Kondüktör
|
Vincent Mendoza
|
Orkestra Şefi
|
Vincent Mendoza
|
Marangoz
|
Paul Mason
, Gorm Andersen
, Jan Hansen
, Carsten Larsen
|
Butafor
|
Anders Lunde
, Jesper Lorents
|
İnşaat Koordinatörü
|
Søren Jochumsen
, Bent 'Niller' Nielsen
|
Müzik Programcısı
|
Valgeir Sigurðsson
, Mark Bell
|
Müzik Editörü
|
Valgeir Sigurðsson
|
Yazar
|
Mario Locurcio
|
Yapım Koordinatörü
|
Louise Grosell
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Cecilia Hellner
|
Ulaşım Şefi
|
Thomas Garris
|
Ses
|
Kristian Eidnes Andersen
, Fabio D'Amico
, Bruno Langiano
, Julien Naudin
, Ad Stoop
, Per Streit
, Mark Kenna
, Guy Sigsworth
|
Operasyon Yöneticisi
|
Anders Barlebo
, Joakim Höglund
|
Editör
|
François Gédigier
, Molly Malene Stensgaard
|
Birim Reklamcısı
|
Liz Miller
|
Dolby Danışmanı
|
Mark Kenna
|
Ses Tasarımcısı
|
Per Streit
|
Boom Operatörü
|
Ad Stoop
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Björk
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Lars Jönsson
, Marianne Slot
|
Set Yapımcısı
|
Malte Forssell
, Tony Grob
|
Koreograf
|
Vincent Paterson
|
Işık Şefi
|
Frank Berger
|
Makyaj Sanatçısı
|
Cédric Gérard
, Ursula Rödel
, Anja Dahl
, Sanne Gravfort
, Michelle Crane
|
Kuaför
|
John Nollet
, Michelle Crane
|
Yönetici yapımcı
|
Peter Aalbæk Jensen
|
Sanat Yönetimi
|
Peter Grant
, Jonas Alexander Arnby
, Mary Buri
, Cecilia Hellner
, Anders Jacobsen
, Søren Jochumsen
, Thomas Karlsen
, Jesper Lorents
, Anders Lunde
, Simone Grau
, Nicola Hewitt
|
Kostüm Tasarımı
|
Manon Rasmussen
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Karl Júlíusson
|
Oyuncu Seçimi
|
Avy Kaufman
, Joyce Nettles
|
Dublörler
|
Stig Günther
, Sidsel Jensen
|
Set Fotoğrafçısı
|
David Koskas
|
Makyaj Sorumlusu
|
Michelle Crane
, Anja Dahl
, Sanne Gravfort
, Cédric Gérard
, Morten Jacobsen
, Lisa Mustafa
, John Nollet
|
Şive Koçu
|
Sean-Michael Smith
|
Yapımcı
|
Vibeke Windeløv
, Leo Pescarolo
|
Sinematografi
|
Robby Müller
|
Müzik
|
Björk
, Mark Berrow
, Richard Bissill
, Peter Davies
, Sarah Eyden
, Geoff Foster
, Guy Sigsworth
, Valgeir Sigurðsson
, Sjón
, Lars von Trier
, Ray Williams
, Warren Zielinski
, Everton Nelson
, Mark Bell
, Isobel Griffiths
|
Üretim Hizmetleri
|
Malte Forssell
, Friðrik Þór Friðriksson
, Finn Gjerdrum
, Mogens Glad
, Anja Grafers
, Torleif Hauge
, Peter Aalbæk Jensen
, Lars Jönsson
, Tero Kaukomaa
, Poul Erik Lindeborg
, Leo Pescarolo
, Marianne Slot
, Els Vandevorst
, Vibeke Windeløv
, Charlotte Pedersen
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Eric Kress
|
Diyalog Editörü
|
Pétur Einarsson
|
Finans
|
Peter Garde
|
Elektrikçi
|
Morten Nybø
, Harri Sipilä
|
Yapım Kontrolörü
|
Jonas Frederiksen
|
Hukuki Hizmetler
|
Andrea F. Cannistraci
|
Renk Zamanlayıcı
|
Yvan Lucas
|
İlave Kurgu
|
Peter Hjorth
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Christine Ekstrand
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Louize Nissen
, Calem Martin
|
Kameraman
|
Lars von Trier
|
Yapım Sanatçısı
|
Karl Júlíusson
|
Genel
|
Fabio D'Amico
, Björk
, Sjón
, Mark Bell
, François Gédigier
, Molly Malene Stensgaard
, Lars von Trier
, Marcel Zyskind
, Anders Refn
, Simone Grau
, Christian Tafdrup
, Anders Jacobsen
, James Wilson
, Morten Jacobsen
, Bruno Langiano
, Julien Naudin
, Carsten Sparwath
, Jonas Alexander Arnby
, Charlotte Pedersen
, Kristoffer Andrén
, Lisa Mustafa
, Jonas Overton
, Thomas Karlsen
, Khalil Al Harbiti
, Cecilie Rui
, Roger D. Faires
, Vincent Mendoza
, Ray Williams
, Sidsel Jensen
, Friederik Eriksson
, Greg Rogers
, Mattias Andersson
, Cecilie Kølpin
, Andreas Martinsen
, Pia Severin Nielsen
, Chris Sanger
, Line Spanning
|