Yeni Hayat Oyuncuları

Yönetmen Robert Zemeckis
Senarist Robert Zemeckis
Oyuncu
Tom Hanks

Tom Hanks

Chuck Noland

Helen Hunt

Helen Hunt

Kelly Frears

Chris Noth

Chris Noth

Jerry Lovett

Paul Sanchez

Paul Sanchez

Ramon

Lari White

Lari White

Bettina Peterson

Leonid Citer

Leonid Citer

Fyodor

David Allen Brooks

David Allen Brooks

Dick Peterson

Semion Sudarikov
Peter Von Berg
Dmitri S. Boudrine
Nick Searcy
François Duhamel

François Duhamel

French FedEx Loader

Michael Forest

Michael Forest

Pilot Jack

Lauren Birkell

Lauren Birkell

Lauren Madden

Yelena Popovic

Yelena Popovic

Beautiful Russian Woman

Viveka Davis

Viveka Davis

Pilot Gwen

Jennifer Choe

Jennifer Choe

Memphis State Student

Nan Martin

Nan Martin

Kelly's Mother

Anne Bellamy

Anne Bellamy

Anne Larson

Dennis Letts

Dennis Letts

Dennis Larson

Wendy Worthington

Wendy Worthington

Wendy Larson

Valerie Wildman

Valerie Wildman

Virginia Larson

John Duerler

John Duerler

John Larson

Steve Monroe

Steve Monroe

Steve Larson

Lisa Long

Lisa Long

Lisa Madden

Elden Henson

Elden Henson

Elden Madden

Timothy Stack

Timothy Stack

Morgan Stockton

Alice Vaughn

Alice Vaughn

Alice Stockton

Joe Conley

Joe Conley

Joe Wally

Garret Davis

Garret Davis

Pilot Blaine

Jay Acovone

Jay Acovone

Pilot Peter

Christopher Kriesa

Christopher Kriesa

Pilot Kevin

Derick Alexander

Derick Alexander

Taksi Şoförü

Vsevolod Boldin
Jenifer Lewis

Jenifer Lewis

Becca Twig

Vince Martin

Vince Martin

Albert Miller

Valentina Ananina

Valentina Ananina

Russian Babushka

Skye McKenzie
Ashley Trefger
Lindsey Trefger
Gregory Pugliese
Chase MacKenzie Bebak
Aaron Rapke
Christoph Krisea
Michelle Robinson
Tommy Cresswell
Geoffrey Blake
Rich Sickler
Pamela Hallisey Hiss
Ted Hollis
Peter Austin Noto
Egor Pazenko
Mark S. Porro
Yapım Muhasebecisi
Ken Ryan
Yazılım Mühendisi
Brian Hall
Baş Kostümcü
Nigel Boyd
Görsel Efektler Teknik Yönetmeni
Steven Blakey
Dolly Sorumlusu
Sean Devine
Yapım Yöneticisi
James W. Kristoff
Şoför
Johnny Bartlet
Terzi
Carmen Mazarow
Kostüm Sorumlusu
Diana Wilson , Nigel Boyd , Marsha Bozeman , Kimmie Furlong , Natalya Ivanova , Tom Macdonald , Carmen Mazarow , Linda Redmon , Robin Richesson , Susan Thomas , Patricia Bercsi , Pamela Wise , Robert Wojewodski , Carol Demarti
Yapım Sorumlusu
Martin Krauka
Ön Işıklandırma Şefi
Danny Barfield
Prodüksiyon İllüstratörü
Warren Manser
Yardımcı Ses Editörü
Colin O'Neill
Editoryal Yapım Asistanı
Peter Ciardelli
Işık Teçhizat Şefi
Brad Emmons
Kamera Teknisyeni
Roger Wall , Jeff Andrus , Bryan Ashford , Pasquale Attanasio , Danny Barfield , Josh Bleibtreu , Alun Bollinger , John Bonnin , David Boyd , Brad Boyer , Richard M. Butkus Jr. , Craig Campbell , Kenny Carceller , Michael Stuart Clark , Cash Cockerill , Edward J. Cox , Steven Cueva , Jerry C. Deats , Sean Devine , Doug Dole , François Duhamel , Brad Emmons , Rod Farley , Jay Galbo , Antonio V. Garrido , Armen Gharagozian , Bryan Gilbert , Ismael 'Izzy' Gonzalez , Jim Gordon , Michael Guthrie , Anthony D. Guzman , Coleman L. Hart , Steve Hastings , Bobby Huber , Kyle D. Hutson , Robert Ikeda , Roger C. Johnson , Eric K. Jones , Ian Kelly , Don King , Tommy Klines , Geoffrey D. Knoller , James A. Lundin , Gregory Lundsgaard , Robena Malicoat , Michael Maloney , Steven C. McGee , Parker Meyer , Frank Montesanto , Matthew Moriarty , John Murphy , David H. Neale , Jeff Pelton , Brad Peterman , Robert Presley , Donald Reynolds Jr. , Brian H. Reynolds , Tony Rivetti , Zade Rosenthal , Ingrid Semler , Dmitry Shlykov , Steve Smith , Don Steinberg , Mike Thomas , Brian Tilden , Rand R. Vargas , Zoran Veselic , Chris Wagganer , Eric Whitehead , Mark Wojciechowski , Maryan Zurek , Rocky Babcock , Al Bruce , Peter Budd , Carlos DePalma , Kelly Diehl , Shawn Ensign , Steve Graves , Moshe Levin , Larry Markart , Dan Moore , Richard Mosier , Chad Rivetti , Ian Speed , Luke Thomas , Don Tomich , Frank D. Parrish
Set Kıyafet Sanatçısı
William Acedo
1. Yardımcı Yönetmen
Carla Corwin
Müzisyen
Tom Boyd
Set Sağlıkçısı
Tim Werle
Negatif Kesici
Gary Burritt
Teçhizat Sorumlusu
Steve Smith
Yeşil Sorumlusu
Carlo Basail
Yer Seçici
Audrey Brooks
Kamera Yükleyici
Steven Cueva
Üretim Hizmetleri
Orlando Chongo , Steven J. Boyd , Joan Bradshaw , Tom Hanks , Cherylanne Martin , Jack Rapke , Steve Starkey , Robert Zemeckis
İlave Fotoğraf Çekimi
Dan Moore
Hazır Boyacı
Tony Leonardi
İnşaat Formeni
Dean Kraft
Şive Koçu
Allyn Partin
Yaratıcı Danışman
Steven Kunes
Set
Jeff Andrus
Diğer
William Broyles Jr.
Diğer
Wendy Altman-Cohen , Neil Andrea , Charlie Araki , Moon Blauner , Charlie Bolwell , John Catron , Orlando Chongo , Maria DeVane , Jerry Eubanks , Colleen Gibbons , Dhana Gilbert , Michael Grillo , Lori Ikeda , Cheri Jacobs , Heather Kelton , Stacy Layne Kramer , Steven Kunes , Mary Etta Lang , Michael B. Louis , Steve 'Mac' MacIntyre , Bob Merrick , Douglas C. Merrifield , Hayley B. Miller , Steven R. Molen , Ed Nyerick , Allyn Partin , Shannon Petska , Nick Phillips , Scott Puckett , Matt Reitsma , Mayda Renizzi-Holt , Brieann Rich , Nicholas Rich , Jane E. Russell , Angie Ryan , Ken Ryan , Mika Saito , Chad Schaffler , Mark Scott , Nick Spetsiotis , David Steiman , Danny Trefts , Jim Turner , Michelle Turner , Michelle Turner , Peter Vogel , David A. Weiner , Tim Werle , John Williams , John 'Magic' Wright , Paul O. Wright , Ray Zielinski , Angela Athayde , Paul Ballon , Daniel Berkowitz , Kimberly Cooper , Mark Cueto , Joni Cuquet , Ashley Edner , Gary Ferraro , Peter Hansen , Kevin McNamara , John Nasraway , Gregory J. Pawlik Jr. , Donald Reynolds Jr. , Bill Timoney , Cindy Watts , J. Wilfrid White , Lynn Struiksma , Dana Wagner
Editoryal Hizmetler
J.P. "Brendan" Bernardo , Gary Burritt , Jeff Chaves , Peter Ciardelli , R. Orlando Duenas , Jeremiah O'Driscoll , Jim Passon , Stephen M. Rickert Jr. , Kevin Du Toit , Katie Hedrich , Dave Lee
Görsel Efektler
Richard Alonso , Maura Alvarez , Brian Battles , John Berri , Steven Blakey , David Bleich , Christian Boudman , Virginia Bowman , David Burton , Bonjin Byun , Timothy Michael Cairns , Clint Colver , Lisa Deaner , Debbie Denise , Tony Diep , Colin Drobnis , Sheena Duggal , R. Stirling Duguid , Curtis Edwards , Thomas F. Ford IV , Crys Forsyth-Smith , Kevin Freeman , Layne Friedman , Amy Garback , Jennifer German , Bart Giovanetti , Dawn Guinta , Brian Hall , Lindsay Hallett , Todd Hara , Matthew Hausman , Michael Hemschoot , Garman Herigstad , Jep Hill , Stephen Jennings , Jennifer Juen , Joanie Karnowski , Dan Kaufman , Raji Kodja , Lea Lambert , Mike Larrabee , David C. Lawson , Robert Legato , C.J. LePage , Didier Levy , Lauren A. Littleton , Tim Llewellyn , Mark Alan Loso , Tom Lynnes , Skye Lyons , Jean Baptiste Lère , Garrick McLaughlin , Robb Miller , Bruce Navsky , John Nicolard , Rachel Nicoll , Jeff Olm , Ethan Ormsby , Bob Peitzman , Loree Perrett , Ken Ralston , Sam Richards , Allen Ruilova , Rosendo Salazar , David Schaub , Eric Scott , Steve Sexton , Min-Zhi Shao , Rick Shick , John R. Shourt , Aaron Smith , Jeff W. Smith , Robert Stromberg , Cari Thomas , Joseph Thomas , Donna Tracy , James Valentine , Marco Vidaurre , Carey Villegas , Guy T. Wiedmann , Doug Yoshida , Mitch Zeitlin , Dean Andolsek , Bill Houston Ball , Marzette Bonar , Rob Bredow , Thomas R. Dickens , Robert Duncan , Fish Essenfeld , Dan Feinstein , John Follmer , Darrel Griffin , Taigne Hammock , Drew Jones , Richard Kidd , James W. Kristoff , Roz Lowrie , Mark Nelmes , Alex Payman , John H. Radulovic , Heather MacPhee Ryan , Richard Sandoval , Dominic Sidoli , Andrew Titcomb , Gavin Toomey , Audrea Topps Harjo , Alex Tropiec Jr. , Barry Weiss , Patrick Zentis , Joe Stevano , Jeffrey Dillinger
Ses
Jessica Bellfort , Derek Casari , Tony Eckert , Ken Fischer , Sue Fox , Andrea Gard , Larry Hopkins , David C. Hughes , Robert Jackson , Tom Johnson , William B. Kaplan , Stephen Kearney , Dennis Leonard , David Lucarelli , Marilyn McCoppen , Stuart McCowan , Frank 'Pepe' Merel , Peggy Names , Charleen Richards , Earl Sampson , Dennis S. Sands , Larry Schalit , Steve Slanec , Erich Stratmann , Ewa Sztompke , Randy Thom , Jana Vance , Brian Chumney , Sean England , Thomas Giordano , David Hunter , Brian Magerkurth , Jim McKee , Colin O'Neill , E. Larry Oatfield , Chris Pinkston , Ronald G. Roumas , Mac Smith , John Soukup , Kent Sparling , Doug Winningham
İkinci Birim
David M. Bernstein , Carla Corwin , Alan B. Curtiss , Anna E. Hayward , Josh McLaglen , Rich Sickler , Steve Starkey , Basti Van Der Woude , W. Scott Wolf , Martin Krauka , Douglas S. Ornstein
Operasyon Yöneticisi
Sergey Gurevich , Martin Krauka , Cherylanne Martin , Nicola Olsen , Peter M. Tobyansen , Patrick Esposito
Makyaj Sorumlusu
Kathryn Blondell , Deborah La Mia Denaver , Bill Myer , Darrell Redleaf-Fielder , Ronnie Specter , Daniel C. Striepeke , Audrey L. Anzures , Gary Archer , Robin Fredriksz
Yapım Sanatçısı
Rick Carter
Sinematografi
Don Burgess
Müzik
Alan Silvestri , David Bifano , Tom Boyd , Kevin Connolly , Sandy DeCrescent , Kenneth Karman , Robert Kraft , Dennis S. Sands , Joel Sill , Steven L. Smith , Jacqueline Tager , Joe Zimmerman , Jeremy Raub , John Rodd , James Thatcher , Darrin McCann , Peter Davies
Elektrikçi
Craig Campbell
Baş Set Kostümcüsü
Patricia Bercsi
Kostüm İllüstratörü
Robin Richesson
Yapım Yöneticisi
Sergey Gurevich
Yardımcı Yapım Koordinatörü
Shannon Petska
Kast Asistanı
Jenne Herbst
Yardımcı Butafor
Graham Aston
Yardımcı Editör
Katie Hedrich
Mekan Yöneticisi
Tim Hillman , Audrey Brooks , Anthony Cross , Martin Lane , Mary Morgan , Eliot Yaffe , Gregory Alpert , Michael Haro , Justin Healy , Shawn Hueston
Işık Şefi
Dean Andolsek
Ulaşım Eş Şefi
Dennis W. Milliken
Dublörler
Steven Baker , Richard L. Blackwell , Doug Coleman , Bud Davis , Mickey Giacomazzi , Michael Haynes , Steve Madaras , Dan Plum , Jon Roseman , Dennis Scott , Daniel W. Barringer , David Kilde , Bob Marrocco , Hugh Aodh O'Brien , Jim Palmer , Peewee Piemonte
Yardımcı
Ray Zielinski
Butafor
Len Borggrebe
Deniz Koordinatörü
Steve 'Mac' MacIntyre
Dijital Yapımcı
Audrea Topps Harjo
Ressam
Leslie Ross
Özgün Müzik Bestecisi
Alan Silvestri
Yapım Koordinatörü
Dhana Gilbert
Sanat Yönetimi
William James Teegarden , Stefan Dechant , Elizabeth Lapp , William Acedo , Graham Aston , Carlo Basail , Nick Bassett , Kelly Berry , Kurt Blondis , Len Borggrebe , Tristan Paris Bourne , Steve Brennan , Jon J. Bush , Clifton T. Cooper , Gene 'Hap' Cooper , Denis Cordova , Chris Cummings , Val Drake , Rachel A. Flores , David French , Kenneth Garrett , Michael Gastaldo , Chris Hopkins , Chris Johnson , Philip Keller , Neil Kirkland , Pamela Klamer , Ann Knight , Dean Kraft , Steven Ladish , Mike Larrabee , Tony Leonardi , Alicia Maccarone , Kevin Mangan , Brian Massey , Maureen McGuire , Andrew Menzies , Robin L. Miller , Vladimir Murzin , Greg Musselman , Nik Novis , Dan Ondrejko , Mark Palmer , David C. Potter , Edward J. Protiva , Peter Ramsey , Bruce Richter , Glenn H. Roberts , Greg Rocco , Leslie Ross , Darlene Salinas , Kim Sinclair , Bob Skemp , Brett C. Smith , Jay Smith , John F. Soria , Patte Strong-Lord , Jim Stubblefield , Edward Tamayo , Jeffrey Thomas , Kenneth Turek , Cuitlahuac Morales Velazquez , John Villarino , Mike Villarino , Freddy Waff , Richard Blake Wester , Helen Wilson , Michelle L. Wolcott , Shaun Young , Greg Aronowitz , Wayne Eaton , Mike Fields , J. Bryan Holloway , James Jones , Richard W. Jones , Heather Kelton , Jeff Khachadoorian , Warren Manser , Jeff Ogg , Chris Peterson , Doug Sieck , Jason Sweers
Yapım Ses Mikseri
William B. Kaplan
Oyuncu Seçim Elemanı
Scot Boland
1. Yardımcı Editör
R. Orlando Duenas
Özel Efektler
Larz Anderson , David Amborn , Steve Austin , Kenneth C. Clark , Walt Conti , Jack Davis , Bruce Allan Donnellan , Ken Ebert , John Frazier , Tommy Frazier , Alec Gillis , Bruce D. Hayes , Chuck Hessey , Jeff Jarvis , Brandon K. McLaughlin , Martin Montoya , Jeff Pepiot , Ken Pepiot , Justin Raleigh , Gintar Repecka , James G. Thomas , Bryan Wohlers , Tom Woodruff Jr. , Taylor Ball , Ty Boyce , Evan Campbell , Russ Herpich , Ken Mieding , Steve Newburn , Steve Wolf , Joe Klein
Görsel Efekt Sorumlusu
Ken Ralston
Makyaj Sanatçısı
Deborah La Mia Denaver
Editör Yardımcısı
Jeremiah O'Driscoll
Butafor
Robin L. Miller
Baş Makyaj Sanatçısı
Daniel C. Striepeke
Renk Zamanlayıcı
Jim Passon
Yönetici yapımcı
Joan Bradshaw
Sorumlu Ses Editörü
Dennis Leonard
Ortak Yapımcı
Cherylanne Martin , Steven J. Boyd
Kondüktör
Alan Silvestri
Birim Yapım Yöneticisi
Cherylanne Martin
Set Dekorasyon
Karen O'Hara , Rosemary Brandenburg
Özel Efekt Sorumlusu
John Frazier
Yardımcı Sanat Yönetmeni
Andrew Menzies
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
Tom Johnson , Randy Thom , Dennis S. Sands
Oyuncu Seçimi
Victoria Burrows , Scot Boland , Judith Bouley , Jenne Herbst , Tamara Odintsova , Sherry Thomas
Kostüm Tasarımı
Joanna Johnston
Prodüksiyon Tasarım
Rick Carter
Senaryo
William Broyles Jr.
Görsel Efekt Yapımcısı
Crys Forsyth-Smith
Editör
Arthur Schmidt
Görüntü Yönetmeni
Don Burgess
Yapımcı
Robert Zemeckis , Steve Starkey , Tom Hanks , Jack Rapke
Post Prodüksiyon Yöneticisi
Patrick Esposito
Boom Operatörü
Robert Jackson
İnşaat Koordinatörü
Neil Kirkland
Kuaför
Kathryn Blondell
Ulaşım Şefi
Randy Cantor , Kirk A. Holland
Sanat Bölümü Koordinatörü
Chris Cummings
1. Kamera Asistanı
Tommy Klines
Marangoz
Jeff Khachadoorian
Ses Tasarım Asistanı
Stuart McCowan
Set Kostümcüsü
Tom Macdonald
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
David Burton
ADR Sorumlusu
Marilyn McCoppen
Dış Sesler Editörü
Sue Fox
VFX Sanatçısı
Marzette Bonar
Kameraman
Gregory Lundsgaard
Görsel Efekt Koordinatörü
Dominic Sidoli
Ses efektleri Editörü
Ken Fischer
Dublörler Koordinatörü
Doug Coleman
Diyalog Editörü
Ewa Sztompke
Ulaşım Koordinatörü
Joel Marrow , Johnny Bartlet , Rodney Lee Bennett , Vaughn Bladen , Randy Cantor , Paul A. DiCocco Jr. , Jeffrey M. Drucker , William Esparza , Wayne Parviainen , John 'J.P.' Pratt , Graham Ready , James E. Vargas , Eddie Lee Voelker , Kirk A. Holland
Heykeltıraş
Val Drake
Animatronik ve Protez Efektleri
Walt Conti
Müzik Editörü
Kenneth Karman
Görsel Efekt Editörü
Guy T. Wiedmann
Set Tasarımı
Pamela Klamer
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
Robert Wojewodski
Birim Reklamcısı
Jane E. Russell
Senaryo Süpervizörü
Luca Kouimelis , Nila Neukum
Set Fotoğrafçısı
François Duhamel
İlave Kamera
Moshe Levin
Görsel Efekt Sorumlusu
Richard Kidd
Yapım Kontrolörü
Jim Turner
Genel
Steve Starkey , Dennie Thorpe , Tony Eckert , David Lucarelli , Charleen Richards , Jason Sweers , Chris Johnson , Steve Graves , Judith Bouley , Colleen Gibbons , Scott Puckett , John Nicolard , Derek Casari , Philip Keller , Steven R. Molen , Timothy Michael Cairns , Joel Sill , Nila Neukum , Richard Mosier , Patrick Zentis , Amy Garback , Frank 'Pepe' Merel , Kelly Diehl , Charlie Bolwell , Mary Etta Lang , Anna E. Hayward , Lauren A. Littleton , Lea Lambert , Martin Lane , Maureen McGuire , Maria DeVane , John Williams , Lori Ikeda , Jeff Chaves , John Follmer , Basti Van Der Woude , Mayda Renizzi-Holt , Taylor Ball , Cash Cockerill , Linda Redmon , Kurt Blondis , Martin Montoya , Jon Roseman , Anthony Cross , David Bleich , Gary Archer

Yeni Hayat filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yeni Hayat filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yeni Hayat filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL