Yönetmen
|
Len Wiseman
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Üretim Hizmetleri
|
Jeff Winn
, Chris Winn
, Stephen J. Eads
, Michael Fottrell
, Arnold Rifkin
, William Wisher
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Chris Wells
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Erin Toner
|
Yangın Teknisyeni
|
Bruce Y. Kuroyama
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Dieter Busch
|
Kamera Bölüm Yöneticisi
|
Tyler Allison
|
Birim Reklamcısı
|
Claire Raskind
|
1. Yardımcı Editör
|
Ken Terry
|
Animasyon Süpervizörü
|
David Andrews
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Cameron Frankley
|
Diyalog Editörü
|
Jessica Goodwin
, Cameron Steenhagen
|
ADR ve Dublaj
|
Petra Bach
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Palma Bellardoni
|
Silah Danışmanı
|
Michael Papac
, Vincent Joseph Flaherty
|
Mekan Yöneticisi
|
Curtis Collins
, Charley Armstrong
, Eric Bannat
, Chris Campbell
, Caprice Ericson
, Naomi Motohashi
, Paul Schreiber
, Josh Slates
, May Tam
, Jack R. Tate
, Shane Tunney
|
Senaryo Süpervizörü
|
Kim Berner
, Trisha Burton
, Jillian Giacomini
, Kevin Smith
, William Wisher
, Jan Hopper Sanders
|
Set Kostümcüsü
|
Brenda Donoho
, Grant Denton
, Phillip Howard
|
Görsel Efekt Editörü
|
Migs Rustia
, Paul Stemmer
, David Heinz
, Ivan Landau
|
Set Şefi
|
Cheryl Gould Strang
|
Ulaşım Şefi
|
William Ballard
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mark Cotone
|
Negatif Kesici
|
Gary Burritt
|
Kamera Teknisyeni
|
Tyler Allison
, Dominic Aluisi
, Michael Anderson
, Audie Aragon
, Kristiona Arnds
, Wayne Arnold
, David August
, Danny Ault
, Ian Axilrod
, Ted Ayd
, Rocky Babcock
, Greg Baldi
, Thomas Bango
, John C. Barber
, Shawn C.H. Baron
, Craig Bauer
, Brian Bishop
, Hans Bjerno
, Raynee Borchardt
, Sarah Brandes
, Thomas Burns
, Gary Capo
, A. Anthony Cappello
, Joseph V. Cicio
, Cheli Clayton
, Loren Corl
, Chris Cotterman
, John Crimins
, Steven Cueva
, Tony Cutrono
, Bill Daimant
, Louie DeMarco
, David E. Diano
, Mitch Dubin
, Anthony Erlandson
, Ted Erne
, Michael FitzMaurice
, Erik Folsom
, Nick Gardner
, Michael Gearhart
, Sean Ginn
, Raymond Gonzales
, Scotty Goudreau
, Russell Griffith
, Gene Hara
, James Hatridge
, Tim Hennessy
, John Holmes
, Colin Hudson
, William T. Iversen
, Simon Jayes
, Ronald R. Koch Jr.
, Rob Koch
, Damon Liebowitz
, Dennis A. Livesey
, Dennis J. Lootens
, Gary Lowrance
, Dave Lujan
, Lee Majors
, Damon Marcellino
, Frank Masi
, Jesse Mather
, David McGrory
, Jeff Murrell
, David B. Nowell
, Jesse Olivares
, Ray Patrick
, Haydn Pazanti
, Robert Petrin
, Michael Pinkey
, Kevin C. Potter
, Brennan Price
, Raman Rao
, Dan Riffel
, Eric Sagot
, David Schmalz
, Don Selsor
, Jason Selsor
, Jeremy Selsor
, Gary Stark
, Rick Strodel
, Jeffrey Sweet
, Jonathan Taylor
, Peter Thoren
, Tommy Tieche
, Dempsey Tillman
, Jason Tubbs
, Wade Tyree
, Teague Uva
, Mike Visencio
, Chuck Whelan
, Scott Whitbread
, David Insley
, Jordan C. Kadovitz
, Hopper Stone
, Tucker Korte
, James H. Razo
, Zsolt Big Nagy
|
Kostüm Tasarımı
|
Denise Wingate
|
Kast Asistanı
|
Chad Tyler
|
Yardımcı
|
Chad Tyler
|
Senaryo
|
Kevin Smith
|
Teşekkürler
|
Yoni Tabac
|
Diğer
|
John Carlin
, Roderick Thorp
, Mark Bomback
, David Marconi
|
Diğer
|
Coleen Aiello
, Kirsten Anderson
, Cheryl Andryco
, Wayne Arnold
, Fred Baron
, Erin Bartnik
, Vanessa Bendetti
, Bruce Benson
, Cody Birdwell
, Rich Bokides
, John Bonaccorse
, Kevin Boyd
, David Brauns
, Eric Buarque
, Chris Bunker
, Trisha Burton
, Kevin A. Canamar
, Jason Cardillo-Lee
, Deborah J. Chesebro
, Michael DeChant
, Jonathan DeMuth
, Srđan Dobić
, Mikey Eberle
, Richie Elson
, Louis Farah
, Rob Fiks
, Ritchie Steven Filippi
, Vincent Joseph Flaherty
, Cliff Fleming
, Cory Fleming
, Colin Galloway
, Goar Galstyan
, Veloz Gomez
, Marc Graiser
, Jonathan Hanrahan
, Todd Havern
, Nancy Honeycutt
, Craig Hosking
, Lindsay Hudson
, Jason Inman
, Jeff Johnson
, Keii Johnston
, Ruba Kharuf
, Michael Klein
, Danielle Koch
, Christian Labarta
, Michele LaBrucherie
, Roxann Langlois
, David Lawson Jr.
, Matt Lombardo
, Peter Lowe
, Michael David Lynch
, Clayton Lyons
, Dylan Matlock
, Kathy Mattes
, Matthew McArdle
, Rachel McIntyre
, Stephanie McKinnon
, Tory Mell
, Vanessa Mendoza
, Leslie Merlin
, John Montgomery
, Elena Moscatt
, Niamh Murphy
, Heidi Brook Myers
, Joe Nation
, Dillon Neaman
, Elizabeth J. Nevin
, Amy Panzer
, Michael Papac
, Daniel A. Parker
, Gerson Paz
, Kenneth Pratt
, Cynthia Quan
, Paula Kucharski
, Claire Raskind
, Robert Rizzolo
, Brett Robinson
, Kevin Roy
, Jane Sakowski Bell
, Shauna Sanders
, Lee J. Santillan
, John T. Scanlon
, Corey Schuler
, Jay Shepley
, Ivor Shier
, Rick Shuster
, Christopher Sileo
, Zack Smith
, Charline St. Charles
, Erin Stern
, Donna Tegan
, Kim Thio
, Tara Tovarek
, Natalie Truly
, Judith Walder
, Phononzell Williams
, Robin Williams
, Chris Winn
, Jeff Winn
, Michael D. Witman
, Michele Wright
, Sandra L. Yeary
, Christy Busby
, Giovanni Cotto-Ortiz
, Halston Ericson-Bohager
, Wendy Geary
, Marc C. Geschwind
, Adrian Lamo
, Janine Schiro
, Christian Skibinski
, Chad Tyler
, Ryan B. Young
, Christopher B. Saunders
|
Editoryal Hizmetler
|
Gary Burritt
, Des Carey
, Christine Carr
, Adam M. Duthie
, Siggy Ferstl
, Jerimiah Morey
, Harry Muller
, Cedric Nairn-Smith
, Eric Putz
, Mathieu Reid
, Alex Romano
, Marilyn Sommer
, Ken Terry
|
Görsel Efektler
|
Victor Abbene
, Julie Adrianson-Neary
, Eric Almeras
, Enrico Altmann
, David Andrews
, Will Anielewicz
, Darryl Anka
, Jennifer Avery
, Graeme Baitz
, Joseph Bell
, Melissa Best
, Scott Beverly
, E.M. Bowen
, Tatjana Bozinovski
, Mark Breakspear
, Cecile Tecson Broas
, Erik Bruhwiler
, Nathan Brunskill
, Chad Buehler
, Kelly Bumbarger
, Shannan Burkley
, Jeremy Burns
, Daniela Calafatello
, Todd Carson
, John P. Cazin
, Can Chang
, Steve Cho
, Webster Colcord
, Josh Cole
, Joseph B. Conmy IV
, Stéphane Cros
, Tony Cutrono
, Bruce Dahl
, Andy Davis
, Chris Del Conte
, Stephen DeLuca
, Brian DeMetz
, Sean Devereaux
, Raffael Dickreuter
, Victor DiMichina
, Tim Dobbert
, Matthew Doll
, Roy L. Downey
, Tim Drnec
, Giovanni Dulay
, Yanick Dusseault
, Rony Edde
, Mark Edwards
, Thomas Elder-Groebe
, Arlend Engar
, David Espinoza
, Richard Ewan
, Nathan Fariss
, Arin Finger
, Forest P. Fischer
, Brian Fisher
, Dustin Foster
, Jenny Foster
, Ron Frankel
, Shannon Blake Gans
, Mitch Gates
, Adam Gelbart
, Richard Gervan
, Kevin Gillen
, Roy Goode
, Jim Gorman
, Michael Hall
, Jamie Hallett
, Lindsay Hallett
, Jason Hannen-Williams
, Jonathan Harman
, Sean Leigh Hart
, David Heinz
, Matthew Hendershot
, Martin Hilke
, John Hughes
, Ian Hunter
, Bob Hurrie
, Michael Janov
, Colleen Jenkinson
, Llyr Tobias Johansen
, Aimee Johnson
, Christopher Johnson
, David Jones
, John Joyce
, Michael Joyce
, Vanessa Joyce
, Bonnie Kanner
, Evan Kantor
, Jason Kaufman
, Karen Kelly
, Michael Kennen
, Chris J. Kenny
, Val Kharitonashvili
, Jin Yong Kim
, Anthony Kramer
, Heath Kraynak
, Daniel Kruse
, Wing Kwok
, Ivan Landau
, Linus Lau
, Kurt Lawson
, Demetrius Leal
, Diana K. Lee
, Matthew Lee
, Michael Lester
, Bob Lloyd
, Daniel J. Lombardo
, Sean Looper
, George Loucas
, Douglas R. MacMillan
, Kevin Mains
, Sarah Maloney
, Joe Margetson
, Patrick McClung
, John R. McConnell
, Kyle McCulloch
, Michael McGrale
, Tom McHattie
, Dennis McHugh
, Ray McIntyre Jr.
, Erika A. McKee
, Landon Medeiros
, Joel Román Mendías
, David B. Menkes
, Michael Meyers
, Neil Michka
, Justin Mitchell
, Roger Mocenigo
, Michael Morreale
, Betsy Mueller
, David Neuberger
, Steve Newburn
, Vinh Nguyen
, Ari Novak
, Jeremy Oddo
, Michael Off
, Jeff Olm
, Darren Orr
, Molly Pabian
, Phillip Palousek
, Stephen Parsey
, Reid Paul
, Chris Radcliffe
, Rebecca Ramsey
, Aaron Rhodes
, Rick Rische
, Andrew Roberts
, Kyle Robinson
, Karl Rogovin
, Corey Rosen
, Alan Rosenfeld
, Craig Rowe
, Charles Roxburgh
, Salvador Ruiz
, Jesse Russell
, Matt Russell
, Migs Rustia
, Marc Sadeghi
, David Sanger
, Marcelo M. Santos
, Scott Schneider
, Kino Scialabba
, Dong Yeop Shin
, Richard King Slifka
, Brian Smallwood
, Brad Smith
, R. Matt Smith
, Ryan T. Smolarek
, Rony Soussan
, Robert Spurlock
, Paul Stemmer
, John K. Stirber
, Ken Stranahan
, Dan Sukiennik
, Richard Sur
, Tammy Sutton
, Hirofumi Takeda
, Don Taylor
, Eric Texier
, Patrick Thompson
, Clint Thorne
, Brian Tolle
, Shigeharu Tomotoshi
, Phi Tran
, Tommy Tran
, Tong Tran
, Jeff Varga
, Norie Varga
, Brent Veal
, Noah Vice
, Dan Walker
, Adam Walls
, Alex Wang
, Chris Wells
, Ned Wilson
, Tiffany Wu
, Yoshiya Yamada
, Robert Young
, Dustin Zachary
, Jessica Alcorn
, Daphne Apellanes-Ackerson
, Dana Basinger
, Bob Bennett
, Kirstin Bradfield
, YouJin Choung
, Sean Coonce
, Matthew Daw
, Rama Dunayevich
, Greg Gibson
, Monique Gougeon
, Martin Hall
, Amy Hollywood Wixson
, Sunghwan Hong
, Andreas Jablonka
, Jessica Lai
, Soyoun Lee
, Woei Lee
, Jimmy Lillard
, Stuart T. Maschwitz
, Kent Matheson
, Shelly Morrow
, Luke O'Byrne
, Vasho Pekar
, Ralph Procida
, Jonathan Rothbart
, Vicki Silva
, Scott Stewart
, Bee Jin Tan
, Tim Teramoto
, Brent Villalobos
, Dana Young
, Joanna Goldfarb
, Jennifer Meislohn
, Jon Green
|
Film Araç Koordinatörü
|
John Armstrong
|
Özel Efektler
|
William Aldridge
, Ryan Arndt
, Hank Atterbury
, Bart Barber
, James Bomalick
, Chris Brenczewski
, James Camomile
, Michael H. Clark
, Greg Curtis
, Matt Downey
, Ante Dugandzic
, Wayne Eaton
, Dale Ettema
, John W. Fisher
, Don Gray
, Joe Heffernan
, Robert S. Henderson
, Nicholas Hiegel
, Clark James
, Chris Jones
, Steven D. Kline
, Bruce Y. Kuroyama
, James Lorimer
, Michael Meinardus
, David Mesloh
, Donald Myers
, Doug Passarelli
, José Páramo
, Joe D. Ramsey
, Alan Rifkin
, Michael Rifkin
, Mike Sasgen
, Anthony Simonaitis
, Blumes Tracy
, Mark Yuricich
, Richard Zarro
, Ronald Zarro
, Douglas D. Ziegler
, Jeff Zook
, Alan Roberts
|
Ses
|
Petra Bach
, Anna Behlmer
, David Betancourt
, James Bolt
, David V. Butler
, Derek Casari
, Blake R. Cornett
, John P. Fasal
, Tammy Fearing
, Dawn Lunsford
, Cameron Frankley
, Lee Gilmore
, Thomas Giordano
, Jessica Goodwin
, Charles Hamilton
, Craig Heath
, Larry Hopkins
, Jason W. Jennings
, Ryan Juggler
, Randy Kelley
, Jonathan Klein
, Tom Lalley
, Ai-Ling Lee
, David Lucarelli
, Tim Maxwell
, Jon Michaels
, Michael W. Mitchell
, Andy Nelson
, Steve Nelson
, Jeff Porrello
, Charleen Richards
, Cameron Steenhagen
, Alicia Stevenson
, Roger Stevenson
, Peter Gleaves
, Rick Gould
, John Soukup
, Sean Byrnes
|
İkinci Birim
|
Timothy Blockburger
, Dieter Busch
, Mark Cotone
, Mathew Dunne
, Mohmmad Yunus Ismail
, Larry D. Katz
, Brandon Lambdin
, Gregory J. Pawlik Jr.
, Brian Smrz
, Yumiko Takeya
, Ken Twohy
, Joe Incaprera
, Paula Janos
, David Mendoza
, Eric A. Pot
, Xanthus Valan
, Brad Arnold
|
Operasyon Yöneticisi
|
Vincent Agostino
, Mitchell E. Dauterive
, Michael Fottrell
, Nina Kostroff-Noble
|
Makyaj Sorumlusu
|
Scott Cameron
, Zoltan Elek
, Edouard F. Henriques
, Janice Kinigopoulos
, Sandra Linn Koepper
, Lori McCoy-Bell
, Gerald Quist
, Toni-Ann Walker
|
Yapım Sanatçısı
|
Patrick Tatopoulos
|
Sinematografi
|
Simon Duggan
|
Müzik
|
Marco Beltrami
, Pete Anthony
, Bryan D. Arata
, William Boston
, Wade Culbreath
, Mary Finsterer
, Matt Franko
, Rossano Galante
, Alex Gibson
, Kevin Globerman
, M.B. Gordy
, Michael Kamen
, Brian Kilgore
, Robert Kraft
, Jon Kull
, John Kurlander
, Dana Niu
, Victor Pesavento
, Bryan Pezzone
, Gianluca Piersanti
, Joe E. Rand
, John Roome
, Peter Rotter
, Jason Ruder
, Buck Sanders
, Jim Schultz
, James Thatcher
, Ceiri Torjussen
, Marcus Trumpp
, Brandon Roberts
, Darrin McCann
, Alan Kaplan
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Hans Bjerno
, David B. Nowell
|
Yönetici yapımcı
|
William Wisher
, Arnold Rifkin
|
Helikopter Kamerası
|
Hans Bjerno
, David B. Nowell
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Michael Fottrell
|
Dış Sesler
|
Dawn Lunsford
, Alicia Stevenson
|
Set Tasarımı
|
Geoff Hubbard
, Gregory S. Hooper
, Timothy M. Earls
, Anshuman Prasad
, William J. Law III
, Jeff Ozimek
|
Makyaj Sanatçısı
|
Zoltan Elek
, Sandra Linn Koepper
|
Eş Yapımcı
|
Stephen J. Eads
|
Senaryo
|
Mark Bomback
|
Hikaye
|
David Marconi
, Mark Bomback
|
Görüntü Yönetmeni
|
Simon Duggan
|
Kuaför
|
Toni-Ann Walker
, Lori McCoy-Bell
, Janice Kinigopoulos
, Scott Cameron
|
Yapımcı
|
Michael Fottrell
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Chris Del Conte
, Jenny Foster
, Joseph B. Conmy IV
, Erika A. McKee
, Joel Román Mendías
|
Karakter
|
Roderick Thorp
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Troy Sizemore
|
Set Dekorasyon
|
Robert Gould
|
Sanat Yönetimi
|
Beat Frutiger
, James Hegedus
, Troy Sizemore
, Bryan Badman
, Palma Bellardoni
, Mark Bialuski
, Giovanni Bianchini
, Erik Boring
, Steve Burnes
, David Christopher Campbell
, Aaron Kaleo Carter
, Michael W. Chase
, Dan Colegrove
, Michael Davis
, Rossana De Cicco
, Sam Dean
, Guillaume DeLouche
, Darrin Denlinger
, Carl Denooyer
, Bruce DiValerio
, Megan L. Diaz
, James Doh
, David Dunn
, Patrick T. Eagan
, Timothy M. Earls
, Dan Engle
, Richard Ewan
, Patricio M. Farrell
, Gustavo R. Ferreyra
, Chris Fix
, Glenn Forbes
, Neil Garland
, Halina Gebarowicz
, Scott Getzinger
, Penelope Franco Gilmore
, Chris Grantz
, Jeff Hay
, George Hess
, Gregory S. Hooper
, Mark Kelly
, Charles Kern
, Jane Kilkenny
, Allison Klein
, Steven Ladish
, William J. Law III
, Scott Maginnis
, Robert McKinnon
, James P. Meehan
, Tory Mell
, John Millard
, Desma Murphy
, Ed Natividad
, Ted Nolan
, Roderick Nunnally
, Jeff Ozimek
, Edward V. Pannozzo
, Lucinda E. Pealer
, Lisa Penaranda
, William H. Phen Jr.
, Anshuman Prasad
, Eric Rood
, Michael Sabo
, Steve Salazar
, Chris Samp
, Cheryl Gould Strang
, Jason Sweers
, Michael Vines
, Alexandra Ward
, Keith Weaver
, Kevin Wenger
, Erick Garibay
, Amanda Hunter
, Philip Ginolfi
|
Editör
|
Nicolas De Toth
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Marco Beltrami
|
Oyuncu Seçimi
|
Deborah Aquila
, Tricia Wood
, Jennifer Bender
, Samantha Finkler
, Donna DeSeta
, Mariann H.W. Lee
, Mandy Sprinkel
, Erin Toner
, Karen Wood
, Christian Kaplan
, Chad Tyler
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Patrick Tatopoulos
|
İlave Müzik
|
Marcus Trumpp
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Gary Capo
, Jonathan Taylor
|
Hava Koordinatörü
|
Cliff Fleming
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Andy Nelson
, Anna Behlmer
|
Ses Kayıtçısı
|
Blake R. Cornett
|
Pilot
|
Craig Hosking
, Rick Shuster
, John T. Scanlon
, Cory Fleming
|
Müzik Editörü
|
Jim Schultz
, Joe E. Rand
|
Set Fotoğrafçısı
|
Frank Masi
|
Ses efektleri Editörü
|
Michael W. Mitchell
, Randy Kelley
|
Ses Tasarımcısı
|
Ai-Ling Lee
, Jason W. Jennings
, Cameron Frankley
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
David V. Butler
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Michael Antunez
, Teresa Haney
, John Armstrong
, William Ballard
, Billy Bonifield
, Daniel Davis
, Michael Luckeroth
, Dennis Marchant
, Dennis McCarthy
, Kenny Moore
, Graham Ready
, Gerald Titus
|
İnşaat Koordinatörü
|
Bruce DiValerio
|
Butafor
|
Scott Maginnis
, Michael Sabo
|
Kostüm Sorumlusu
|
John Casey
, Mara Majorowicz
, Linda S. Cormany
, Grant Denton
, Brenda Donoho
, Phillip Howard
, Joe McCloskey
, Shoshana Rubin
, Lori Stilson
, Derek Sullivan
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Edouard F. Henriques
, Gerald Quist
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Patricio M. Farrell
, Desma Murphy
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Patrick McClung
, Ray McIntyre Jr.
, Mark Breakspear
, David Jones
, Matthew Hendershot
|
Dublörler
|
Tim Rigby
, Sabine Varnes
, Tad Griffith
, Keith Adams
, Michael Ahl
, Robert Alonzo
, Hank Amos
, Matthew R. Anderson
, Christopher 'Critter' Antonucci
, Daniel Arrias
, Dean Bailey
, Ted Barba
, Gregory J. Barnett
, Johnny Becker
, Gianni Biasetti Sr.
, Joey Box
, John Branagan
, Nick Brandon
, Joe Bucaro III
, Richard Burden
, Damon Caro
, Richard Cetrone
, Mark Chadwick
, James M. Churchman
, Gilbert B. Combs
, Tim Connolly
, Scott Cosgrove
, Charles Croughwell
, Shawn Crowder
, Clay Cullen
, Chris Daniels
, Danny Downey
, Doc Duhame
, Andy Dylan
, Jared S. Eddo
, Kofi Elam
, Paul Eliopoulos
, Richard Epper
, Peter Epstein
, Tom Erickson
, Dane Farwell
, Jeremy Fitzgerald
, Cory Fleming
, Colin Follenweider
, Clay Donahue Fontenot
, Kevin Foster
, Louie Franco
, Bryan Friday
, Mickey Giacomazzi
, Jeffrey Lee Gibson
, Mark Ginther
, Jessie Graff
, Sean Graham
, Charles Grisham
, Michael Groneman
, Gary Guercio
, Mike Gunther
, Jeff Habberstad
, Adam Hart
, Jimmy Hart
, Jody Hart
, Rosine 'Ace' Hatem
, Craigory Glen Hunter
, Terry Jackson
, Keii Johnston
, Ross A. Jordan
, Mike Justus
, Rick Kain
, Shawn Kautz
, Dennis Keiffer
, Ralf Koch
, Gregg Kovan
, Tony Lazzara
, Paul Leonard
, Brock Little
, Jake Lombard
, Kym Washington Longino
, Billy D. Lucas
, Brian Machleit
, Mike Majesky
, Brad Martin
, Johnny Martin
, Mike Massa
, Dennis McCarthy
, Matt McColm
, Tom McComas
, Ed McDermott II
, John Meier
, William Morts
, Mike Mukatis
, Carol Neilson
, Chris Nielsen
, Michael Owen
, Allan Padelford
, Chris Palermo
, Carl Paoli
, Michael Papajohn
, Chad Parker
, Peewee Piemonte
, Denney Pierce
, Ming Qiu
, Rex Reddick
, Mark Riccardi
, Brieann Rich
, Scotty Richards
, Larry Rippenkroeger
, Scott Rogers
, Michael Runyard
, Marc Schaffer
, Todd Schneider
, Myke Schwartz
, Kevin Scott
, Brandon Sebek
, Keith Shindoll
, Gunter Simon
, Lincoln Simonds
, Brian Simpson
, Brian Smrz
, Gregg Smrz
, Brian Smyj
, Russell Solberg
, Scott Sproule
, Erik Stabenau
, Chad Stahelski
, Patrick J. Statham
, Mark Stefanich
, Patrick Michael Strange
, Ronn Surels
, Jon Valera
, Mark Vanselow
, Peter Weireter
, Michael Weis
, Bryon Weiss
, T.J. White
, Lee Whittaker
, Stuart F. Wilson
, Keith Woulard
, Boni Yanagisawa
, Merritt Yohnka
, Tom Glass
, Gene Hartline
, Chad Knorr
, Schuster Vance
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Karen Kelly
, Thomas Elder-Groebe
|
Kameraman
|
Simon Jayes
, Greg Baldi
, David E. Diano
, Mitch Dubin
, Joseph V. Cicio
, Michael FitzMaurice
, Nick Gardner
, Dennis A. Livesey
|
Dublörler Koordinatörü
|
Brad Martin
, John Branagan
, Brian Smrz
|
Steadicam Operatörü
|
Colin Hudson
|
Genel
|
Brian Smrz
, John Carlin
, Christine Carr
, Des Carey
, Roxann Langlois
, Mathew Dunne
, Mariann H.W. Lee
, Jennifer Bender
, Charles Roxburgh
, Jessie Graff
, Nicolas De Toth
, Chris Palermo
, Dane Farwell
, Joe Bucaro III
, Denise Wingate
|