@eloy

3 ay önce

4.3 / 10

Mad Max ve 28 Days Later'ı karıştırırıp önümüze sunmuşlar fakat olmamış! Puanım 4.3/10

@ustilago

1 yıl önce

Yaz Diyeti İmparatorluğu'nun Aşk ve Gururu Karagöz Oyunları. kitabının uyarlaması

@kahramansmt

2 yıl önce

5 / 10

mad max

Gladyatör

Ölümcül deney

Bond 007

tüm zombi filmleri

tehlikeli görev

kısaca tüm filmlerden 2 şer 3 er dakika kopyalamışlar :D 5/10

@strangelove

6 yıl önce

3.1 / 10

ele alınan konu itibariyle ilginç fakat konu derinlemesine irdelenmediği ve saçma sapan aksiyon sahnelerine malzeme olduğu için "ehhh işte" bir film.

@vfv

6 yıl önce

HASTALIKLI OLAN BİR BÖLGEDE BAĞIŞIKLIĞI OLAN KİŞİ KRALDIR... Bu filmin neresi kötü. Tamam klişe biraz ama değişilik yapmışlar en azından. Bu bir zombi filmi değildir. Virüs kapan bölge karantinaya alınıyor ve ordaki insanlar kaderlerine terkediliyor. O insanlar da medeniyetin olmadığı o bölge de birbirlerini yemek zorunda kalıyorlar bir süre sonra. Distopik başarılı bir film bana göre tüm klişelerine rağmen. Heyecanı gittikten yükselen temposu film bitene kadar tükenmeyen bir film. Film çok farklı kategorilerin türevi gibi. İyi araba sahneleri, ölümcül deneye benzeyen senaryosu, bağışıklığı olan gladyatörler... Karanlıklar Ülkesi Lykanların yükselişi filminin güzeller güzeli Rhona Mitra sı bence filmde muhteşem bir performans sergilemiş. Filmin tüm yükü onun umuzlarında olsa da, başarmış. Filmde çok sayıda mantıksız sahneler olmasına rağmen sevdim ve kötü yorumlara kesinlikle bakmayın. Tavsiye ederim. 10/ 7.0

@stiff

7 yıl önce

6 / 10

Çerezlik ve hareketli bir film. Başlangıcı güzel yapıyor aslında... Ancak klişelerden kurtulamıyor. Haa duvarın öte tarafındaki tipler çok saçma ama oldukça başarılı. Zaten filmin atmosferini sevdim. Sanki bambaşka bir dünyada geçiyor. Ee baştan sona da aksiyonu barındırıyor ancak bu özelliğiyle ancak televizyonda izlenecek bir film olmuş. Hayko Cepkin'in Sol karakterini canlandırarak sinemaya adım attığı film de diyebiliriz :)

@shamur-musti

7 yıl önce

7 / 10

Bence bu puanı hak etmeyecek kadar güzel bir film. konusu ilginç kurgu farklı ve güzel. Bence güzel bir filmdi. 7/10

@alone

9 yıl önce

6.7 / 10

Sıkmayan gerilimi yüksek, türünün en iyileri arasına girmeyi hak etmiş olan film. Kıyamet senaryolarını ve türü seven birisi olarak unrated edition versiyonu fazlasıyla yeterli geldi bana, ekşisözlük vb. yerlerde filme yapılan eleştirilerin haksız olduğunu düşünüyorum.10/7
S

@sixtyone

9 yıl önce

6.4 / 10

boş zamanınızda eğlenceliğine izleyebileceğiniz bir film..başroldeki ablamızda güzelmiş sixtyone beğendi.

@filminsani

10 yıl önce

4.9 / 10

binlerce virüslü ve zombili film var...bunların arasından üst düzey bir film edasıyla çıkagelen,ölmeden zombi olan mahlukat yaratılan,arasında biraz ondan biraz bundan katılarak ortaya hiç bir şey çıkmayan,başroldeki oyuncunun bile elindeki belgeyi okurken boş gözlerle bakması ve kendine has duruşu olmayan,bu türe hiç bir şey getirmeyen,aldanası bir film kandırmacasından ibaret zaman değerliği,sıkılmazsak şayet.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL