Yırtık Rahibe Yorumları

Yırtık Rahibe filmi detayları

@tiamath

3 yıl önce

7 / 10

Oldukça eğlenceli bir film. Deloris daha küçüklüğünden aykırı biri olacağını hissettiren biridir. Ailesi tarafından manastıra verilmiştir ama o olaylara karşı öyle tavırlar takınmıştır ki mesleki olarak Vegas'ta bir şarkıcılığa giden bir yol izlemiştir. Burada kendisine aşık olan bir mafya liderinin cinayetine tanıklık eder. Polise gittiğinde onu korumak için tenha bir yerdeki manastıra götürülür. Çocukken uzaklaştığı şey onu yine yakalamıştır. Ayak uydurmakta oldukça zorlanır ve neredeyse vazgeçmek üzereyken yapmış olduğu bazı davranışları sayesinde manastıra renk gelir.

Film evet her ne kadar komedi-aksiyon gibi bir yapıya sahip olsa da içindeki şu mesajı almak net mümkündür: insanları inanca yaklaştırmak istiyorsak önce yaklaşım şekillerimizi kontrol etmeliyiz. Tabi bu arada rahibelerin jaz-bar/kumarhane gibi yerlerde yaptıkları ise tam bir absürd komedi sınırlarını zorlar şekilde olmuş. Bunun dışında pilotu ikna etmek için yaptıkları konuşmalarında kopmamak elde değil :).

@shamur_musti

11 yıl önce

6 / 10

Çok güzel bir filmdi. Film sizi sarıyor. Eğlenceli bir film. Çok fazla bir beklentiyle izlemezseniz zevk alacağınıza eminim. Tavsiye ederim.
D

@dullgrey

14 yıl önce

5.9 / 10

bu kadının filmleri güzel oluyor. ghost filmde de hoş oynamıştı.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL