Yönetmen
|
Lucky McKee
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sinematografi
|
John R. Leonetti
|
Butafor
|
Charles-André Bertrand
, Ian Lavoie
|
Boom Operatörü
|
Marc Hazanavicius
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Alex Amyot
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Carol Lewis
|
Senaryo Süpervizörü
|
Claudette Messier
, Amelie Jasmin
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Pascale Reiher
|
3B Yönetmeni
|
Ethan Lee
|
Dolly Sorumlusu
|
Pierre Malouin
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jan Mark Lapointe
|
Süreklilik
|
Amelie Jasmin
|
Set Tasarımı
|
Russell Moore
|
Üretim Hizmetleri
|
Bryan Furst
, Sean Furst
, Marco Mehlitz
, Michael Ohoven
, Randy Ostrow
, Elliot Lewis Rosenblatt
|
Müzik
|
John Frizzell
, Peter Fuchs
, Micha Liberman
, Allan Wilson
, Jim Schultz
|
Makyaj Sorumlusu
|
Annick Chartier
, Bruno Gatien
, Emilie Gauthier
, Bunny Hamelin
, Richard Hansen
, Tahira Herold
, Manon Joly
, Gaétan Landry
, Jonathan Lavallée
, Adrien Morot
, Johanne Paiement
, George Tucci
, Fanny Vachon
, Sylvania Yau
, Christine Larocque
|
Yapım Sanatçısı
|
Dan Leigh
|
3B Sanatçısı
|
Peter Dydo
, Dave Bachelor
, Leonardo Silva
, Keith Cooper
|
Operasyon Yöneticisi
|
Ronald Gilbert
, Pierre Guay
, Geneviève Lussier
, John Bard Manulis
, Chris Miller
, Randy Ostrow
, Gilles Perreault
, Elliot Lewis Rosenblatt
, Lulu Zezza
|
İkinci Birim
|
Stéphane Byl
, Manon Célestin
, Richard L. Fox
, Allison Johnston
, Roxanna Macedo
, Natalia Ortelli
, Elliot Lewis Rosenblatt
|
Ses
|
Kevin E. Carpenter
, John T. Cucci
, Ronald Eng
, Tammy Fearing
, Dana LeBlanc Frankley
, Mark Gordon
, Claude Hazanavicius
, Marc Hazanavicius
, Carol Lewis
, Jon Michaels
, Dan O'Connell
, Willard Overstreet
, Steve Pederson
, Andy Potvin
, Gary Ritchie
, Brian Smith
, Robert Troy
, Steve Tushar
, James Ashwill
, Jeremiah Clifton
, Dylan A. Flores
, Dave Lopez
, Matthew McKenzie
|
Özel Efektler
|
Andy Antoine
, Dana Campbell
, Ryal Cosgrove
, Marc Reichel
|
Görsel Efektler
|
Greg Astles
, Dave Bachelor
, Ian Britton
, Pauline Burns
, Patrick Coffey
, Keith Cooper
, Jon Cowley
, Peter Dydo
, Mohammad Ghorbankarimi
, Raymond Gieringer
, Michael Hatton
, Louis Kim
, Lev Kolobov
, Wendy Lanning
, Ethan Lee
, Mai-Ling Lee
, Kenneth Littleton
, Jason Maher
, Jim Maxwell
, Lon Molnar
, Eric Osmond
, Darcy Reno
, Brian Shows
, Leonardo Silva
, Wayne Traudt
, Steve Wright
, Berj Bannayan
, Graham Cunningham
, Mark Della Rosa
, Michael Kowalski
, Daniel Lu
, Allan Magled
, Mike Mombourquette
, Scott Riopelle
, Keith Sellers
, Clancy Silver
, Michael Wile
|
Kamera Teknisyeni
|
Alex Amyot
, Claude Beauchamp
, Philippe Bossé
, Jerome Bouchard
, Danny Bourque
, Rod Crombie
, René Daigle
, Jean-François Dasylva-LaRue
, Pierre Daudelin
, Sylvaine Dufaux
, Claude Fortin
, Candide Franklyn
, Julie Garceau
, Brad Hruboska
, Jean Kavanagh
, Soupharak Keoborakoth
, Jan Mark Lapointe
, Yvon Leblanc
, Pierre Malouin
, Nicolas Marion
, Lorenzo Negri
, Ivan Peloquin
, Eva Percewicz
, Christophe Pommiès
, Robert Stecko
, Jan Thijs
, David Uloth
, Dan Goyens
, Dany Racine
|
Kostüm Sorumlusu
|
Hélène Bélanger
, Sabrine Canuel
, Suzanne Canuel
, Sylvie Chaput
, Jacqueline Rousseau
|
Editoryal Hizmetler
|
Andrea Bottigliero
, Kyle DeVriendt
, Joe Finley
, Karin Graziani
, Susann Jones
, Mato
, J. Ray Mitchell Jr.
, Corrine Pooler
, Frank Roman
, Brian Shows
, Sandra Granovsky
, Valance Eisleben
|
Mekan Yöneticisi
|
Benoît Mathieu
, Michel Léonard
|
Diğer
|
David Beauchemin
, Mélanie Bergeron
, Josef Brandmaier
, Sylvain Chaput
, Maral Hassib
, Nathalie Laporte
, Shauna Phelan
, Tracey Phillips
, Joel Plotch
, Jack Turner
, Randy Weiss
, Josh Kimmel
, France Raymond
, Bernhard Speck
, Ian M. Stratford
|
Diğer
|
David Ross
|
Dublörler
|
Marc Désourdy
, Candide Franklyn
, François Gauthier
, Brad Hruboska
, Patrick Kerton
, Kathryn Kostlivy
, Hélèna Laliberté
, Karine Lemieux
, Martin Williams
|
Teşekkürler
|
Mike McKee
|
Işık Teknisyeni
|
Pierre Daudelin
, Danny Bourque
, Yvon Leblanc
, Christophe Pommiès
|
Oyuncu Seçimi
|
John Papsidera
, Andrea Kenyon
, Randi Wells
, Wendy O'Brien
, Shawn Roberts
, Leslie Roycroft
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Dan Leigh
|
ADR Editörü
|
Tammy Fearing
|
Editör
|
Dan Lebental
, Joel Plotch
|
Dolby Danışmanı
|
Andy Potvin
|
Görüntü Yönetmeni
|
John R. Leonetti
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Ryal Cosgrove
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
John Frizzell
, Jaye Barnes Luckett
|
Senaryo
|
David Ross
|
Yapımcı
|
Bryan Furst
, Sean Furst
|
Başlık Tasarımı
|
Joel Plotch
|
Set Fotoğrafçısı
|
Jan Thijs
|
İlave Set Fotoğrafçısı
|
Philippe Bossé
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Wendy O'Brien
|
Kostüm Tasarımı
|
Aline Gilmore
|
Sanat Yönetimi
|
Raymond Dupuis
, Serge Archambault
, John-Michael Bellamy
, Charles-André Bertrand
, Martin Chalifoux
, Stephen Craig
, Louis Dandonneau
, Maryse de Lottinville
, Derek Doucette
, Ian Lavoie
, Paul Le Maire
, Russell Moore
, Pascale Reiher
|
Set Dekorasyon
|
Louis Dandonneau
, Jean-Marie Francoeur
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Annick Chartier
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Suzanne Canuel
|
Dijital Ortam
|
Karin Graziani
, Kyle DeVriendt
, Brian Shows
, J. Ray Mitchell Jr.
, Corrine Pooler
, Frank Roman
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Wendy Lanning
|
Görsel Efekt Editörü
|
Eric Osmond
|
Ses Kayıtçısı
|
Gary Ritchie
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Lon Molnar
|
Steadicam Operatörü
|
Candide Franklyn
, Brad Hruboska
, Rod Crombie
|
Kameraman
|
Robert Stecko
, Sylvaine Dufaux
, René Daigle
|
Animasyon
|
Keith Cooper
|
3B Sorumlusu
|
Jon Cowley
|
Ses efektleri Editörü
|
Steve Tushar
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Ronald Eng
|
Diyalog Editörü
|
Robert Troy
, Mark Gordon
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Kevin E. Carpenter
, Steve Pederson
|
Dış Sesler
|
Dan O'Connell
, John T. Cucci
|
Baş Kuaför
|
Johanne Paiement
|
Genel
|
Dan Lebental
, Joel Plotch
, Hélèna Laliberté
|