Ruhların Kaçışı Yorumları

Ruhların Kaçışı filmi detayları

@dilekcandar

5 ay önce

8.2 / 10

Çok güzel bir anime olmuş. Bazı yerlerinde gerçekten çok güldüm. Anlatmak istediği, filmin sıcaklığı ve inanılmaz bir hayal gücü... izleyin izlettirin.

@gulceonenoglu

6 ay önce

9.2 / 10

Hayao Miyazaki nin muhteşem hayal gücü ..

@hogwarts

9 ay önce

9 / 10

İyi ki Hayao Miyazaki ve ekibi böyle değerli yeteneklerle donatılmışlar.Mamoru Fujisawa’nın müzikleriyle de birleşince harika harikaa.Benim iyi arkadaşlarımdan biri Spirited Away.

@zepuhian

9 ay önce

9.1 / 10

Çizimleriyle size görsel bir şölen yaşatacak çok tatlı bir animeydi.Küçük bir çocuğun değer verdiği insanları korumak için ne kadar cesur olabileceğiniz gösteriyor.Miyazaki’nin hayalgücüne hayran olmamak elde değil. (9/10)
T

@tubbiks

10 ay önce

Seni izlemeye doyamam ey film,üç kere izledim daha da izlerim..çocukluğum gibi saklayacağım seni,kıymetini hep bileceğim..
anlayacağınız üzre içinizdekiyle duygusal bağı güçlü kuran,götürdüğü ülkede özgürlüğü tattığınız,ve en ilk,en masum,adını koymadığınız aşkınızı,en dürüst ve cesur yozlaşmaya karşı duran çocukluğun has adalet duygusunu hatırladığınız bir macera bu. Bunalan ruhlara iyi bir kaçış yeri.

@lydia

11 ay önce

8.5 / 10

Ben bu filmi niye daha önce izlemedim. Muhteşemdi. İzlemeyen kalmasın .

@filmist

1 yıl önce

8.2 / 10

Miyazaki kalitesi denen bir şey var.
İnsanı içine alan sıcak, duygusal ve bir o kadar etkileyici bir animasyon olmuş.İzlerken kendinizi kaptırmamanız mümkün değil.En azından ben kendimi kaptırmış bir şekilde buldum.Chihiro’nun istemeden girdiği bir dünyada bir amaç uğruna başına gelen maceraları bir çırpıda izleyeceksiniz.
Tavsiye ederim

@mavimilena

1 yıl önce

10 / 10

İzlediğim süre zarfında dünya ile bağımı koparan ve beni bambaşka dünyalara sürükleyen Hayao Miyazaki imzalı efsane bir film. İzlemeyen kimse kalmasın istiyorum.

@warmageddon

1 yıl önce

9 / 10

İzlerken üstüne çokça düşünsem de nereden nasıl toparlayacağımı bilemedim. Öyle çok zeki birisi olmasam da az çok okurum, derleyip toparlarım aklımda izlediğimi, fakat kopup gitti bazı yerlerde, belki kültürel farklılıklardan ya da benim cahilliğimden, bilmezliğimden. Ne desem de bilemedim. Böyle güzel bir eser bulduğum için fazlasıyla mutluyum, birkaç defa daha izlemem lazım mest oldum.

@renkliboncuk

1 yıl önce

Her karesi bir tablo gibi. Görsel olarak büyüleyici. Üstadın en iyilerinden ve gerçekten çok güzel bir anime. Miyazaki, hakikaten büyük ustasın!
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL