Yönetmen
|
David Fincher
|
Senarist
|
John Brancato
Michael Ferris
Andrew Kevin Walker
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolly Sorumlusu
|
Michael Brennan
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Yin Cantor
|
Set Kostümcüsü
|
Meg Matthews
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Jeffrey De La Rosa
|
Işık Asistanı
|
Michael S. Adler
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Yudi Bennett
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Michelle Mendenhall
|
Müzisyen
|
Bryan Pezzone
|
Ulaşım Şefi
|
Louis Rodriguez
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Cynthia Black
|
Yapım Muhasebecisi
|
Sue Bokobza
|
Ulaşım Eş Şefi
|
George Hrivnak
|
Set Tasarımı
|
Alan S. Kaye
|
Müzik Editörü
|
Tod Holcomb
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Josa Leah 'SDB' Porter
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Michael Jacobi
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Julie L. Pearce
|
Mekan Yöneticisi
|
Flint Maloney
, Thomas M. Harrigan
, Jonathan Shedd
, Omar Veytia
, Michael D. Gillis
, Paul Hargrave
, Efrain Lomeli
, Jack Robinson
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Ronald A. Miller
|
Butafor
|
Roy 'Bucky' Moore
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Karman Graham
|
Yer Seçici
|
Jack Robinson
|
Görsel Efektler
|
Robert Ikeda
, Richard 'Dr.' Baily
, Les Bernstien
, Jenny Bright
, Robin L. D'Arcy
, Kent Demaine
, Alex Frisch
, Alex Frisk
, Bill Hansard
, Kevin Tod Haug
, Michael Joyce
, Michael Katz
, Michele Maples
, Geoff McAuliffe
, Liz Radley
, Jeff Wells
, Todd Fellows
, Rob Gyorgy
, John Joyce
, Michael Luciano
, Josa Leah 'SDB' Porter
|
Video Assist Operatörü
|
Wayne Tidwell
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Michael J. Coo
|
Afiş Ressamı
|
Craig Nycz
|
Elektrikçi
|
Spencer Anderson
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Jenny Bright
|
Müzik
|
Howard Shore
, Sandy DeCrescent
, Dan Evans Farkas
, David Gleeson
, Tod Holcomb
, Craig Huxley
, Michael Jacobi
, John Kurlander
, Bryan Pezzone
, Ryan Shore
, Dawn Soler
, James Thatcher
, Adrian Van Velsen
, Chris Boardman
, Craig Braginsky
, Frankie Pine
, Darrin McCann
, Bobbi Page
|
Diğer
|
Michael Ferris
|
Diğer
|
Wendy Altman-Cohen
, Kirsten Anderson
, David Auge
, Richard 'Dr.' Baily
, Samuel Bokebza
, Sue Bokobza
, David Boyle
, Richard Bronskill
, Raymond Bulinski
, Karen Chalk Wheeler
, Robert Cotnoir
, Julie B. Crane
, Christopher Desmond
, John S. Dorsey
, John Embry
, Karman Graham
, Brett Greenstein
, Mark Hager
, Ellen Hofstadter
, Eric Jacobson
, Ren Klyce
, Peter Mavromates
, Jamie Midgley
, Amy Miller
, Liz Newman
, Deborah Ricketts
, Marsha Robertson
, Mark Trapenberg
, Christa Vausbinder
, Jacob Chase
, Tora Chung
, Brian Dettor
, Roman Diaz
, Aimee Dominguez
, Larry Gross
, Saisie M. Jang
, Owen Masterson
, Earl McDaniel III
, Kevin McNamara
, Robert Mehnert
, Kenny Rivenbark
, Andrew Kevin Walker
, Lynn Struiksma
|
Editoryal Hizmetler
|
Babette Dickerson
, Terry Hubbard
, Yvan Lucas
, Michelle Mendenhall
, Stephen Nakamura
, Alex Olivares
, David Orr
, John Venzon
, Jonny Winograd
, Aaron Brock
|
Animasyon
|
Richard 'Dr.' Baily
|
Kamera Teknisyeni
|
Michael S. Adler
, Spencer Anderson
, Larry J. Aube
, Nico Bally
, Christopher Blauvelt
, Eric Blum
, Martin Bosworth
, Michael Brennan
, John P. Cleveland
, Anthony R. Collier
, Michael J. Coo
, Jeff Cronenweth
, Laurence Cropley
, Peter Davidian
, Jeffrey De La Rosa
, Ron Diggory
, Michael Ferris
, Tony Friedkin
, Adam Glick
, Joseph Guerino
, Steve Hassenpflug
, Bogdan Iofciulescu
, Steve Irwin
, Dan Kerns
, Craig Kohtala
, J. Steven Matzinger
, Ronald A. Miller
, Claudio Miranda
, Orlando Orona
, Michael Santoro
, Martin Schaer
, Chris Strong
, Wayne Tidwell
, Anthony Van Dyk
, Chris Weigand
, Julian Whatley
, Monty Woodard
, John-Paul Beeghly
, Mitchell Bergman
, Gregory Collis
, Lynetta Freeman
, Dylan Goss
, Sheila Greene
, Wayne Kosky
, Brian Lataille
, Chris Lindsay
, Daniel Page McDonough
, Brian Minzlaff
, Brian Rosso
, Gary Stark
|
Ses
|
Steve Boeddeker
, Todd Boekelheide
, Willie D. Burton
, Yin Cantor
, Lisa Chino
, Edmond J. Coblentz Jr.
, Malcolm Fife
, Sara Hegarty
, Hilda Hodges
, Richard Hymns
, Elizabeth Kenton
, Ren Klyce
, Kimberly Lambert
, Mary Jo Lang
, Marvin E. Lewis
, Michael Meier
, Harry B. Miller III
, David Parker
, Charleen Richards
, John Roesch
, Ronald G. Roumas
, Jurgen Scharpf
, Michael Semanick
, Carolyn Tapp
, Mark Wineman
, Scott Brose
, Evan T. Chen
, James Lebrecht
, Gary Rizzo
, Derek Sample
, Kent Sparling
|
İkinci Birim
|
Yudi Bennett
, Rusty Mahmood
, Jonathan McGarry
, Matt Rebenkoff
|
Operasyon Yöneticisi
|
R. Anthony Brown
, Tim Clawson
, Joel Hatch
, Glenn Kiser
, Peter Mavromates
|
Makyaj Sorumlusu
|
Bridget Bergman
, Shawn Finch
, Tom Lucas
, Patricia Miller
, Toni-Ann Walker
|
Yapım Sanatçısı
|
Jeffrey Beecroft
|
Sinematografi
|
Harris Savides
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Glenn Kiser
|
Birim Reklamcısı
|
Marsha Robertson
|
İnşaat Koordinatörü
|
Pete Bowman
|
Başlık Tasarımı
|
Richard 'Dr.' Baily
|
Kast Asistanı
|
Rachel Flanagan
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Trish Summerville
|
Yardımcı Dublör
|
Jimmy Hart
|
Kablocu
|
Michael Meier
|
Araştırmacı
|
Earl McDaniel III
|
Yardımcı Editör
|
Babette Dickerson
|
VFX Sanatçısı
|
Alex Frisk
|
Kondüktör
|
Sandy DeCrescent
|
İlave Müzik
|
David Gleeson
|
Işık Şefi
|
Michael Katz
|
İnşaat Formeni
|
Robert L. Thompson
|
Yapımcı
|
Steve Golin
, Ceán Chaffin
|
Set Kıyafet Sanatçısı
|
Janine Cavoto
|
Set Yapım Asistanı
|
Tora Chung
|
Set Şefi
|
Jim Poynter
|
Yapım Sorumlusu
|
Joel Hatch
|
Renk Zamanlayıcı
|
David Orr
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Gary Rizzo
, Todd Boekelheide
, Michael Semanick
, David Parker
|
Hava Kamerası
|
Dylan Goss
|
Makyaj Sanatçısı
|
Bridget Bergman
|
Yapım Yöneticisi
|
Tim Clawson
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jamie Babbit
|
Sanat Yönetimi
|
Steve Saklad
, James J. Murakami
, Dean Backer
, Giovanni Bianchini
, Pete Bowman
, Max E. Brehme
, Steve Burnes
, Steve Callas
, Janine Cavoto
, Hugh Conlon
, Robert Consing
, J. Michael Davis
, Tim Donelan
, Bryan Duff
, Anthony Gaudio
, Karman Graham
, Jill Hall
, Patrick Janicke
, Alan S. Kaye
, Lara Kelly
, Scott W. Leslie
, George F. Mauricio
, Dhmhtrios Michalakopoulos
, Larry Misselhorn
, Roy 'Bucky' Moore
, Christopher S. Nushawg
, Craig Nycz
, Wayne Nycz
, Ralph Peterson
, Jim Poynter
, Rudy Reachi
, Greg Rocco
, Liza Rudolph
, Victor Sardelich
, James R. Shumaker
, Shana Sigmond
, Jesse Siono Jr.
, Ricky B. Stecyk
, Patrick M. Sullivan
, Robert L. Thompson
, Don Watson
, Robert Webb
, Mike Wells
, Fred Apolito
, Wayne Billheimer
, Jeff Khachadoorian
, David Napoli
, Jeff Ogg
, Jacques Rey
|
Oyuncu Seçimi
|
Don Phillips
, Sande Alessi
, Rachel Flanagan
, Deedee Wehle
, Ethan Flower
|
Dublörler
|
Rocky Capella
, Danny Castle
, Steven Chambers
, Phil Chong
, Annie Ellis
, Richard M. Ellis
, Lane Leavitt
, Darrin Prescott
, Danny Rogers
, Michael Runyard
, Tim Trella
, Nancy Young
, Michael T. Brady
, Doc Duhame
, Jimmy Hart
, Jeff Mosley
, Allen Robinson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Harris Savides
|
Yapım Koordinatörü
|
Liz Newman
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
R. Anthony Brown
|
Set Dekorasyon
|
Jackie Carr
, Rick Simpson
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jeffrey Beecroft
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Richard Hymns
|
Ses Tasarımcısı
|
Ren Klyce
|
Editör
|
James Haygood
|
Eş Yapımcı
|
John Brancato
, Michael Ferris
|
Yönetici yapımcı
|
Jonathan Mostow
|
Senaryo
|
Larry Gross
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
James J. Murakami
|
Kostüm Tasarımı
|
Michael Kaplan
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Christopher S. Nushawg
|
Kostüm Sorumlusu
|
Linda Matthews
, Fran Allgood
, Cynthia Black
, Meg Matthews
, Amy J. Smith
, Trish Summerville
, Phyllis Thurber-Moffit
, Daniela Moore
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Howard Shore
|
Dublörler Koordinatörü
|
Michael Runyard
|
Set
|
Nico Bally
|
Miks Teknisyeni
|
Jurgen Scharpf
|
Şoför
|
Manny Demello
|
Ulaşım Koordinatörü
|
James Thornsberry
, George Hrivnak
, Louis Rodriguez
, Manny Demello
|
Özel Efektler
|
Eric Roberts
, Derrick Crane
, Shawn Roberts
, Cliff Wenger
, Gregg Bond
|
Set Fotoğrafçısı
|
Tony Friedkin
|
Müzik Süpervizörü
|
Dawn Soler
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Kimberly Lambert
|
Üretim Hizmetleri
|
Raymond Bulinski
, Ceán Chaffin
, Michael Ferris
, Steve Golin
, Jonathan Mostow
|
Yeşil Sorumlusu
|
Larry Misselhorn
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Lara Kelly
|
Ses Mikseri
|
Willie D. Burton
|
Butafor
|
Steve Burnes
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Cliff Wenger
|
Marangoz
|
Jeff Khachadoorian
|
Diyalog Editörü
|
Elizabeth Kenton
|
1. Kamera Asistanı
|
Julian Whatley
|
Işık Teknisyeni
|
Chris Weigand
|
Prodüksiyon İllüstratörü
|
Patrick Janicke
|
Su Altı Kamerası
|
Michael Ferris
|
Dış Sesler Editörü
|
Malcolm Fife
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Kevin Tod Haug
, Alex Frisch
|
Kuaför
|
Patricia Miller
|
Kameraman
|
Martin Schaer
|
Boom Operatörü
|
Marvin E. Lewis
|
Hazır Boyacı
|
Anthony Gaudio
|
Genel
|
Chris Boardman
, Matt Rebenkoff
, Christa Vausbinder
, Dean Backer
, Derek Sample
, Christopher Blauvelt
, Thomas M. Harrigan
, Nancy Young
, Hilda Hodges
, Carolyn Tapp
, Scott Brose
, Daniel Page McDonough
, Mary Jo Lang
, Robert Consing
, Sande Alessi
, Kirsten Anderson
, Larry J. Aube
, Brian Dettor
, John-Paul Beeghly
, Amy J. Smith
, David Auge
, Karen Chalk Wheeler
, Craig Kohtala
, Michael Luciano
, Samuel Bokebza
, Ellen Hofstadter
, Mark Trapenberg
, James Haygood
|