Saklı Yorumları

Saklı dizisi detayları

@eys

6 gün önce

5.8 / 10

Orijinalini izlememiş biri olarak- dizi genel itibariyle hoşuma gitti ve özellikle başlarda heyecanlandırdı. Fakat gerek ses sorunu, gerekse zaman içinde temponun yavaşlaması hoşuma gitmedi. Defne Kayalar yıldız gibi parlıyor. Soundtrack ise olağanüstü, diziye inanılmaz yakışmış
T

@tubbiks

1 ay önce

5 / 10

İki kişinin bakış açısından bir hikayeyi takip etmek ilgimi çekti yoksa yer yer flash tv oyunculuklarıyla ve 90lar yapımı amatör dizileri hatırlatmasıyla çoğu yere zor tahammül ettim.

@birdeliavare

1 ay önce

3 / 10

teori ve pratiğin birbiriylr örtüşmediği bir yapım senaryonun başlangıcı bakış açısı iyi duruyor oyuncu kadrosu iyi duruyor fakat başladıktan 3 bölüm sonra ne ilgi çekiciliği,merak uyandırıcılığı kalıyor ne de başka bir şey bitirmiş olmak için bitirdiğim bir yapım.

@2760889966651

1 ay önce

2.8 / 10

uzun zamandır bu kadar kötü bir şey izlememiştim, ses ayrı, dublaj ayrı, oyunculuk ayrı başarısız. diyalog nasıl yazılmaz bunu çok iyi gösteren bir dizi olmuş.
bazı oyuncular için böyle bir yapımda yer aldıkları için üzüldüm. ileride keşke yer almasaydım diyecekleri bir yapım, hatta ileriyi beklemelerine bile gerek yok.

@sabiha

1 ay önce

Fikir güzel farklı bakış açıları ile anlatılan nice örnek gibi ilgi çekici hele ki ilk karşılaşmada ikisinin gözünden gördüğümüzde kıyafetler bile farklı mesela adamın gördüğü kadınla kadının kendini görüşünün farkı falan güzel ancak hiç içine çekmeyen bir aşk Nur Süer var Zuhal Olcay var e Defne Kayalar izlemeyi de severim Hazar’ı da merak ettim izledim epey ama reklamı kadar fragmanı kadar olamamış yapım Zuhal Olcay’ın zengin kokoş kayınvalide rolünde kapitalist ahkam kesen tiradı için vakit kaybı demeyeceğim tam karşısında duracağım fikirleri hayran olduğum bir oyuncunun gerçekci yorumuyla izlemek keyif verdi ilginç şekilde :)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL