Yaratıcı
|
Guy Burt
|
Yönetmen
|
Andreas Prochaska
Rebecca Gatward
Christopher Smith
Jon Jones
Brian O'Malley
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Set Dekorasyon
|
Kim Logan
, Adrian Anscombe
, Emma Fisher
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Mark Turner
, Chris Reynolds
|
Operasyon Yöneticisi
|
Bryony Chaplin
, Rosanagh Griffiths
, Ovidiu Stoia
, Pete Oldham
, Devan Vimal
, Beewan Athwal
, Lisa Curry
, Joseph Formosa Randon
, Stephen Mintoff
|
Makyaj Sorumlusu
|
My Alehammar
, Sophie Ashworth
, Katie Cresser
, Joseph Koniak
, Linzi Bowen
, Kim Brown
, Helen Chesworth
, Alice Hollingum
, Katie Jude
, Barbara Taylor
|
Yapım Sanatçısı
|
Jan Walker
, Tim Dickel
|
Üretim Hizmetleri
|
Guy Burt
, Paula Cuddy
, Jill Green
, Eve Gutierrez
, Mat Chaplin
, Angie Daniell
, Nicole Finnan
, Anthony Horowitz
, Iuliana Tarnovețchi
, Andreas Prochaska
, Paul Munn
, Richard Burrell
|
Senaryo Editörü
|
Tim Morris
|
Roman
|
Anthony Horowitz
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Gaia Bestagno
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jim Parsons
, Marc Knapton
|
Ses
|
Tom Stewart
, Anna Wright
, Philip Clements
, Jim Goddard
, Jeff Richardson
, Ramon Pyndiah
, Danton Tanimura
, Burak Topalakçı
, Bruce Wills
, Catherine Thomas
, Sebastian Vaskio
, Nigel Albermaniche
, Tristan Rose
, Alistair Bolt
, Liam Cotter
, Liam Gilchrist
, Stuart Hilliker
, Marian Bălan
, Iolanda Girleanu
, Petre Osman
, Daniel Soare
, Alex Ellerington
, Victor Miu
, Simon Clark
, Bálint Csáki
, Steve Hancock
, Mark Holding
, Rory de Carteret
, Mark Sansone
, Dan Green
|
Ses efektleri Editörü
|
Ben Goodall
|
Ses Kayıtçısı
|
Daniel Soare
|
Diyalog Editörü
|
Jeff Richardson
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Liam Cotter
|
Dış Sesler Editörü
|
Tom Stewart
, Catherine Thomas
|
Ses Mikseri
|
Bruce Wills
, Nigel Albermaniche
, Mark Turner
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Danton Tanimura
, Jim Goddard
|
Ses Tasarımcısı
|
Burak Topalakçı
|
İkinci Birim
|
Daisy Caton-Jones
, Jess Simmonds
, John William Turner
, Rosalind Howes
, James R. Kipping
, Jamie Macdermott
, Steve Robinson
, Andy Pearson
, Emilie Balusson
, Sophie Kenny
, Alex Gibb
, Tony Lucas
, Maria Nita
, Anna Harrison
, Matthew Scrivener
, Stevie Russell
, Ashley Turner
, Grantly Butters
|
Özel Efektler
|
Chris Reynolds
, Marc Turner
, Peter Kersey
, Mark Weatherbe
, Lawrence Attard
, Kenneth Cassar
, Robert Grech
|
Müzik Süpervizörü
|
Iain Cooke
|
Animasyon
|
Staffan Linder
|
Steadicam Operatörü
|
Rob Hart
|
Kameraman
|
Joe Russell
|
Sinematografi
|
Ben Wheeler
|
Başlık Tasarımı
|
Paul McDonnell
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Ami Thompson
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Benjamin Stefanski
|
3B Sanatçısı
|
Richard Vosper-Carey
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Sarah Parfitt
, Pete Oldham
|
Görsel Efektler
|
Jim Parsons
, Martin Hobbs
, Leandro Sarris
, Richard Vosper-Carey
, Aleksandra Czenczek
, Marc Knapton
, Staffan Linder
, Lee Watson
, Attila Gasparetz
, Keagan Harris
, Stacy Mangan
, Danny Evans
, James Sutton
, Katy Mummery
, Rafal Kaniewski
, Dominic Thomson
, Simon Wilkinson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Will Baldy
, Ben Wheeler
|
Dublörler
|
Jamie Stanley
, Lee Bagley
, Daniel Dow
, Catherine Peck
, Ben Essex
, Paul Ginns
, Kye Mckee
, Chris Morrison
, Rob Pavey
, Paul Bailey
, Phil Campbell
, Joel Conlan
, Andrei Vintileanu
, Viscreanu Constantin
, Zarene Dallas
, Eldredd Wolf
, Alexander Bracq
, Morgan Chetcuti
, Guiomar Alonso
, Christoph Cordell
, Dan Griffiths
, Andrew Burford
, Yusuf Chaudhri
, Richard Hall
|
Diğer
|
Adam Goodall
, Paul Hillier
, Razvan Ilinca
, Alex John MacLean
, Liam French Robinson
, Elizabeth Walker
, Bram Sewell
, Oana Babes
, Ranjana Mitra
, Jonathan Wayre
, Vivien Kenny
, Paul Biddiss
, Ian Johnson
, Rob Partridge
, Paul McDonnell
, Malcolm Ellul
, Charlie Galea
, Thomas Schembri
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Octav Tudor
, Ted Leaning
, Graham Francis
, Christian Mallia
, Charlie Galea
|
Müzik
|
Iain Cooke
, Shingai Shoniwa
, Raffertie
|
Editoryal Hizmetler
|
Tom Alexander
, Dan Coles
, Nick Timms
, Arthur Harrison
, Owen Hulme
, Nuala Sheridan
, Rebecca Davies
, Rosanagh Griffiths
, Sarah Parfitt
, Cherri Arpino
, Paul Harrison
, Kallis Kyriacou
|
Kostüm Sorumlusu
|
Maria Ciucanu
, Laura Johnson
|
Kamera Teknisyeni
|
Lupsa Armand
, Abigayle Blacow
, Damian Cooper
, Rob Hart
, Andrei Karastanef
, Al Marshall
, Shaun Mone
, Mihai Cosmin Popa
, Amy Rixon
, Anthony Ward
, Alice Canty
, Meg De Koning
, Sara Deane
, Matt Markham
, Joe Russell
, Alfie Sankey-Green
, Catalin Stoica
, James Scott
, Luke Varley
, Max Friswell
, Radu Bondoc
, Lucas Campain
, Henry Landgrebe
, Matei Popa
, Henry Bridges
, Will Baldy
, Steve Pugh
, Aerial Malta
, John Preca Trapani
, Paul Preca Trapani
, Ben Platts
, Geoff Holloway
, Damien Gray
, Maverick Debono
, John Hembrough
|
Boom Operatörü
|
Ramon Pyndiah
, Petre Osman
, Iolanda Girleanu
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Alex Howes
|
Sanat Yönetimi
|
Chris Stephenson
, Megan McCrea
, Emma Painter
, Dan Toader
, Mark Tanner
, Sion Clarke
, Louis Burnett
, Nick Fenner
, Elliott Haimes
, David Sheldon-Hicks
, Matthew Wood
, Arthur Williams
, Chris Heap
, Maryam Mojtabavi
, Steve Register
, Rachel Garlick
, Natalie Preston
, Samuel Martin Cook
, Briana Hegarty
, Stephanie Odu
, Liam Thomas
, Daniel Kennedy
, Martha Baines
, Philip Dennis
, Katharine Watling
, Jamie Child
|
Kostüm Tasarımı
|
Emma Fryer
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Joakim Eriksson
|
Görsel Efekt Editörü
|
Michal Golebiowski
|
Şive Koçu
|
Liam French Robinson
|
Film Araç Koordinatörü
|
Mark Oliver
, Jon Moore
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Sally Churchyard
|
Makyaj Tasarımcısı
|
My Alehammar
|
Makyaj Sanatçısı
|
Linzi Bowen
, Katie Cresser
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Sara Deane
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Amy O'Connor
, Emilie Balusson
, Jess Simmonds
, Illias Thoms
, Sophie Kenny
, Sophie Kenny
, Rosalind Howes
|
Set
|
Roman O'Toole-Howes
, Razvan Cretan
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Anthony Ward
|
1. Kamera Asistanı
|
Chris Williams
, Max Friswell
|
Butafor
|
Steve Register
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Michael Spence
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Christine Loisy
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Sion Clarke
, Mark Tanner
|
Şoför
|
Graham Francis
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Daisy Caton-Jones
, James R. Kipping
, Darcy Farrant
, Tony Lucas
, Maria Nita
, John William Turner
|
Yönetici yapımcı
|
Guy Burt
, Anthony Horowitz
, Paula Cuddy
, Wayne Garvie
, Nicole Finnan
|
Oyuncu Seçimi
|
Gary Davy
, Alex Howes
, Matthew Janion
, Brenda Camilleri
|
Yapım Koordinatörü
|
Alison Aird
|
Yapım Muhasebecisi
|
Ming Chung
|
Yapımcı
|
Richard Burrell
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Liam Shorrock
, Vic Keating-Aboud
|
Mekan Yöneticisi
|
Lucia Fedeli
, John Crampton
, Patrick Stuart
, Jake Sainsbury
, Dee Gregson
, Rebecca Pearson
|
Eş Yapımcı
|
Angie Daniell
|
Yapım Yöneticisi
|
Jules Powell
, Bryony Chaplin
|
Elektrikçi
|
Joe Hewitt
, Amy Rixon
|
Yardımcı Yönetmen
|
Daniel Carmel
, Daniel Carmel
|
Işık Şefi
|
Lupsa Armand
, Shaun Mone
|
Işık Teknisyeni
|
Nathan Carson
, Jason Ashe
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Jack Crew
|
1. Yardımcı Editör
|
Jorgina Elias
, Arthur Harrison
|
Editör
|
Richard Smither
, Miguel Lloro Javierre
, Ben Whitehead
|
Senaryo Süpervizörü
|
Maria-Laura Hanson
, Shaida Kazemi
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jan Walker
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Andy Pearson
, Jamie Macdermott
, Bella Merritt
, Steve Robinson
, Irina Raducanu
, Alex Gibb
, Trevor Kaye
|
Set Yapımcısı
|
Paul Munn
|
Genel
|
James O'Shea
, Elinor Puttick
, Elena Queally
, Finlay Britton
, Louis Burnett
, Arthur Williams
, Daniel Surridge-Smith
, Chris Heap
, James Hood
, Ali Amer
, California Sansom
, Edward Chiswell Jones
, Abigayle Blacow
, Matei Popa
, Andrei Zikieli
, Ben Gazey
, Mihai Cosmin Popa
, Robbie Cairns
, Niclas Yates
, Bozhidar Asenov
, Andrei Karastanef
, Alfie Sankey-Green
, James Scott
, Clint Frift
, Charles Bradlaugh
, Al Marshall
, Adhamos 'Moose' Hindrik Kruizenga
, Alice Canty
, John Davis
, Sarah Smerdon
, Saffron Bramley-Astle
, Kim Brown
, Amy Barrett
, Jess Simmonds
, Callum Mulholland
, Alex John MacLean
, Jamie Stanley
, Manisha Bhalla
, Paul Bailey
, Joel Conlan
, Ranjana Mitra
, Damian Cooper
, Phil Campbell
, Weronika Tofilska
, Scott Claydon
, Matthew Scrivener
, Tom Alexander
, Alex Mead
, Matthew Linge
, Robin Slater
, Eve Kershaw
, Amy Harris
, Xander Craven
, Bethany Wilkins
, Matthew Janion
, Marlene Beauquis Smith
, Connor Ryder
, Devan Vimal
, Chris Lee
, Elizabeth Walker
, James Struthers
, Roxana Chitescu
, Amy Harrison
, Elliot Bick
, Natasha Roper
, Sebastian Vaskio
, Tristan Rose
, Anna Wright
, Estera Dabrowska
, Philip Clements
, Lawrence Meade
, Reynold Rodrigues
, David Teichert
, Valerie Wöllner
, Lee Watson
, Alex Balmer
, Attila Gasparetz
, Elise Smulova
, Archie Cook
, Cléa Beccucci
, Joseph Koniak
, Sophie Ashworth
, Owen Hulme
, Nick Timms
, Olivia Gleaves
, Richard Smither
, Darragh Moran
, Ian Davies
, Ian Farr
, James Hart
, Ben Whitehead
, Paul Biddiss
, Iuliana Tarnovețchi
, Rebecca Glover
, Chris. M. Williams
, Alanna Sadler
|