Yönetmen
|
Woody Allen
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ulaşım Şefi
|
Edward Iacobelli
|
Yapım Yöneticisi
|
Charles Darby
|
Projeksiyon
|
Carl Turnquest
|
Sahne Sanatçısı
|
Cliff Schorr
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Lisa M. Rowe
|
Üretim Hizmetleri
|
Joe Facey
, Letty Aronson
, J.E. Beaucaire
, Richard Brick
, Jean Doumanian
, Charles H. Joffe
, Jack Rollins
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Thomas Rosseter
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Linda Saffire
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Janet Lewin
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Camille Geier
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Daniel K. Grosso
|
Yapım Ses Mikseri
|
Les Lazarowitz
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Richard Patrick
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Glenn Lloyd
|
Işık Şefi
|
Michael Proscia Jr.
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
John Ottesen
|
Kablocu
|
Toussaint Kotright
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Bronwen Epstein
|
Sinematografi
|
Carlo Di Palma
|
Editoryal Hizmetler
|
William Kruzykowski
, Mark Livolsi
|
Yapım Stajyeri
|
Jeremy Strong
|
Teşekkürler
|
Greg Johnson
|
Diğer
|
Woody Allen
|
Diğer
|
David DiCerto
, Bronwen Epstein
, Joe Facey
, Michael P. Fox
, Lauren Gibson
, Tim Haslam
, Shell Hecht
, Pietro Lorino, Jr.
, Murphy Occhino
, Craig Ulmschneider
, Steven Weisberg
, Kathy Welch
, Carson R. Cultner
, Eric Kopeloff
, Vincent R. Nebrida
, Michelle Rouhani
, Jeremy Strong
, Eric Yellin
, Shea Rowan
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Edward Iacobelli
|
Müzik
|
Jill Meyers
|
Kostüm Sorumlusu
|
Lars Andersen
, Patrick Chevillot
, Kevin P. Faherty
, Juliet Ouyoung
, Melissa Stanton
, Debra Tennenbaum
, Mitchell Bloom
, Rosemary Lepre Forman
, Kay Michaels
, Roseann Milano
|
Yapım Sanatçısı
|
Santo Loquasto
|
Kamera Teknisyeni
|
David E. Baron
, John Clifford
, Jack Coffen
, Edward J. Egan III
, Michael Green
, A. Lee Morris
, Gary Muller
, Michael Proscia Jr.
, Robert Ward
, Deborah Brozina
, Chris Hammond
, Wayne Paull
, Phillip Todd
|
Görsel Efektler
|
Katharine Baird
, Cathy Burrow
, Tami Carter
, Camille Geier
, Greg Hyman
, Janet Lewin
, Greg Maloney
, Dennis Muren
, Thomas Rosseter
, Kenneth Smith
, Jim Morris
|
Özel Efektler
|
Bill Hansard
, John Ottesen
|
Ses
|
Nancy Allen
, Kam Chan
, Benjamin Cheah
, Marko Costanzo
, Lee Dichter
, Robert Hein
, Bradford L. Hohle
, Toussaint Kotright
, Les Lazarowitz
, Sylvia Menno
, Anthony Ortiz
, Bruce Pross
, David Wahnon
, Dustin DuPilka
|
İkinci Birim
|
Stacey Beneville
, Richard Patrick
, Lisa M. Rowe
|
Operasyon Yöneticisi
|
Charles Darby
, Linda Saffire
|
Makyaj Sorumlusu
|
Margot Boccia
, Romaine Greene
, Peggy Nicholson
, Rosemary Zurlo
, Linda Lazar
, Mary Cooke
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Robert Ward
|
Senaryo
|
Woody Allen
|
Görsel Efekt Editörü
|
Greg Hyman
|
Oyuncu Seçimi
|
Juliet Taylor
, Patricia Kerrigan DiCerto
, Fleet Emerson
|
Yardımcı Editör
|
Mark Livolsi
, William Kruzykowski
|
Yaratıcı Danışman
|
Dennis Muren
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Letty Aronson
, Charles H. Joffe
, Jack Rollins
|
Senaryo Süpervizörü
|
Kay Chapin
|
Mekan Yöneticisi
|
Drew Dillard
, Ken Halsband
, Diane Howells
, Justin Reinsilber
, Marcy Shaffer
, Tom Yeager
, Joseph Zolfo
|
Set Dekorasyon
|
Elaine O'Donnell
, Susan Kaufman
|
Yardımcı Ses Editörü
|
David Wahnon
, Benjamin Cheah
, Nancy Allen
|
Kuaför
|
Romaine Greene
, Peggy Nicholson
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Lee Dichter
|
Yapımcı
|
Jean Doumanian
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Santo Loquasto
|
Görüntü Yönetmeni
|
Carlo Di Palma
|
Editör
|
Susan E. Morse
|
Kostüm Tasarımı
|
Suzy Benzinger
|
Sanat Yönetimi
|
Tom Warren
, Frank Didio
, Peter Gelfman
, Daniel K. Grosso
, Vincent Guarriello
, Glenn Lloyd
, Ron Petagna
, Cliff Schorr
, James Sorice
, Mark Bachman
, Daniel Fisher
, Beth Kuhn
, Eric Lewin
, Brett Pransky
, Lorenzo Contessa
, Roman Turovsky
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Patricia Kerrigan DiCerto
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Robert Hein
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Juliet Ouyoung
, Debra Tennenbaum
, Patrick Chevillot
, Lars Andersen
|
Set Fotoğrafçısı
|
John Clifford
|
Yapım Koordinatörü
|
Shell Hecht
|
Diyalog Editörü
|
Sylvia Menno
|
Dolby Danışmanı
|
Bradford L. Hohle
|
Kameraman
|
Michael Green
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Kevin P. Faherty
, Melissa Stanton
|
Makyaj Sanatçısı
|
Margot Boccia
, Rosemary Zurlo
|
Işık Asistanı
|
Jack Coffen
|
Yönetici yapımcı
|
J.E. Beaucaire
|
Boom Operatörü
|
Anthony Ortiz
|
1. Kamera Asistanı
|
Gary Muller
|
İnşaat Koordinatörü
|
Ron Petagna
|
Eş Yapımcı
|
Richard Brick
|
Yer Seçici
|
Ken Halsband
, Tom Yeager
, Joseph Zolfo
|
Dış Sesler Editörü
|
Kam Chan
|
Butafor
|
Peter Gelfman
|
Genel
|
Marko Costanzo
, James Sorice
, Fleet Emerson
, Sylvia Fay
, Marcy Shaffer
, Greg Maloney
, Michael P. Fox
, Frank Didio
, David E. Baron
, Bruce Pross
, Justin Reinsilber
, Cathy Burrow
, Vincent Guarriello
, A. Lee Morris
, David DiCerto
, Tami Carter
, Edward J. Egan III
, Diane Howells
, Katharine Baird
, Susan E. Morse
|