Yönetmen
|
Brian Helgeland
|
Senarist
|
Brian Helgeland
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Video Assist Operatörü
|
Petr Vladyka
|
Görsel Efektler
|
Rob Dunbar
, Nicholas Atkinson
, Mark Bakowski
, Lloyd Lee Barnett
, Philip Borg
, Tim Burke
, Angus Cameron
, Dave Early
, Paul Edwards
, Lillan Gahlin
, José Granell
, Charley Henley
, Adam Howarth
, Antony Hunt
, Michael Illingworth
, Derek Ledbetter
, Rachel Nicoll
, Paul Oakley
, Simon Payne
, Chris Shaw
, Nigel Stone
, Kitty Veevers
, Metin Güngor
, Joey Harris
, Craig Rowe
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Paul Whybrow
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Drake Jenevein
|
Yapım Sorumlusu
|
Petr Moravec
|
Yapım Yöneticisi
|
Joseph Boyle
|
Yapım Koordinatörü
|
Veronika Horka
|
Mekan Yöneticisi
|
Barbora Jurkovicova
, Jiri Krejcir
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Peter Kalin
|
Yardımcı Yönetmen
|
Jez Oakley
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Ondrej Slama
|
Birim Reklamcısı
|
Stanley Brossette
|
Makyaj Sorumlusu
|
Fae Hammond
, Ivana Chlostova
, Richard Glass
, Jemma Scott-Knox-Gore
, Milan Vlček
, Eva Vyplelová
, Juliana Mendes
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Terry Glass
|
Set Yapım Asistanı
|
Jan Rehanzl
|
Kamera Yükleyici
|
Filip Majer
, Václav Kareš
|
Koreograf
|
Stuart Hopps
|
Kablocu
|
Jan Skala
|
Silah Danışmanı
|
Nicky Jones
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Tomas Hais
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Pebbles
|
Baş Kuaför
|
Pebbles
|
Stajyer Ses Editörü
|
Brad Kanfer
|
Müzisyen
|
Mark Berrow
|
Kast Asistanı
|
Meg Leonard
|
Operasyon Yöneticisi
|
Joseph Boyle
, Desmond Cannon
, Petr Moravec
, Ondrej Slama
, Daria Špačková
, Petr Šplíchal
, Gerry Toomey
|
Yerel Oyuncu Seçimi
|
Suzanne Smith
|
Butafor
|
Noel Cowell
|
Diğer
|
Brian Helgeland
|
Diğer
|
Stanley Brossette
, Karolina Cerna
, Boban Dvorak
, Daniel Frisch
, Caroline Harris
, Stuart Hopps
, Veronika Horka
, Peter Hric
, Lance Johnson
, Lenka Kadlecova
, Marek Kucera
, Pavel Myslík
, Anneliese O'Callaghan
, Jan Rehanzl
, Kathy Rowe
, Burton Sharp
, Kateřina Silná
, Laura Summer
, Jiri Tichacek
, David Torn
, Vittorio Torrieri
, Vera Trousilová
, John Uribe
, Peter White
, Pamela Clay
, Alex Daniels
, Yasmine El-Ghamrawy
, Jan Pavlacký
, Romana Hájková
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Silvie Janculová
|
Editoryal Hizmetler
|
Steven A. Calabro
, Mo Henry
, Dennis McNeill
, Peter McNulty
, Andrea Pugner
, Eric Rigney
|
Özel Efektler
|
Gary Cohen
, Paul Dimmer
, Terry Glass
, Dana H. Suddath
, Jirí Vater
, David j Watson
, Paul Whybrow
, Mark Meddings
|
Ses
|
Bill W. Benton
, Keith Bilderbeck
, Lane Burch
, Tomáš Červenka
, Linda Di Franco
, Laura Graham
, Jeffrey J. Haboush
, Gary A. Hecker
, Devon Heffley Curry
, Mark Holding
, Larry Hopkins
, Drake Jenevein
, Brian W. Jennings
, Jon Johnson
, Brad Kanfer
, Val Kuklowsky
, Sean Landeros
, Charles Maynes
, Miguel Rivera
, Jan Skala
, Bruce Stubblefield
, Robert Troy
, Tracy Bolt
, William Jacobs
, Howard London
, John Soukup
|
İkinci Birim
|
William Booker
, David Carrigan
, Petr Drozda
, Allan Graf
, Oldřich Mach
, Petr Němeček
, Jez Oakley
, Jirí Ostry
, Frantisek Rezek
, Guy Travers
|
Yapım Sanatçısı
|
Tony Burrough
|
Kamera Teknisyeni
|
Oliver Ward
, Jim Alloway
, Andy Arnautov
, Jeremy Braben
, Václav Čermák
, Ken Coles
, Pavel Dostal
, Vladimír Duben
, Egon Endrényi
, Simon Finney
, Klaus Fuxjäger
, Jiri Gazda
, Kenny Groom
, Richard Havlicek
, Dai Hopkins
, Jiri Horych
, Igor Jelen
, Jaroslav Jiricek
, Václav Kareš
, Borivoj Klecka
, Filip Majer
, David Mamula
, Antonín Mařík
, Rod Marley
, Sebastian Meuschel
, Zdeněk Mrkvička
, Mike Proudfoot
, Ervín Sanders
, Jamie Sewell
, Keith Sewell
, Gary Spratling
, Nick Stewart
, Neil Toussaint
, Petr Vladyka
, Kamil Zvonicek
, Karel Charvát
|
Sinematografi
|
Richard Greatrex
|
Müzik
|
Carter Burwell
, Chris Barrett
, Mark Berrow
, Richard Bissill
, Robb Boyd
, Peter Davies
, Sarah Eyden
, Michael Farrow
, Jake Jackson
, Sonny Kompanek
, William Lyons
, Adam Milo Smalley
, Ian Thomas
, David Torn
, Maguy R. Cohen
, Skaila Kanga
, Pete Beachill
, Isobel Griffiths
|
Üretim Hizmetleri
|
Todd Black
, Brian Helgeland
, Tim Van Rellim
|
Yardımcı Editör
|
Steven A. Calabro
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Kateřina Silná
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
William Booker
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Jirí Ostry
|
Set
|
Karel Charvat
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Dai Hopkins
|
Negatif Kesici
|
Mo Henry
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Katherine Burchill
|
Yapım Ses Mikseri
|
Mark Holding
|
Kameraman
|
Jim Alloway
|
Yapım Muhasebecisi
|
Daniel S. Frisch
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Iveta Trmalová
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Jeffrey J. Haboush
, Bill W. Benton
|
Dış Sesler Editörü
|
Linda Di Franco
|
Kostüm Sorumlusu
|
Marco Scotti
, Angela Anzimani
, Tim Aslam
, Simon Brindle
, Katherine Burchill
, Corina Burrough
, Georgina Gunner
, Nicky Jones
, Alice Cortes Kheilova
, Marco Magno
, Liba Malerova
, Ivana Řezáčová
, Jitka Švecová
, Iveta Trmalová
|
Dublörler
|
Patrice Cossoneau
, Herbert Heissler
, Thomas DuPont
, Michaela Dvorska
, Allan Graf
, Michal Grün
, Jiří Horký
, Martin Hub
, Dusan Hyska
, Roman Jankovič
, Filip Kadlec
, Jindřich Klaus
, Frédéric Laforet
, Miroslav Lhotka
, Pascal Madura
, Dennis Scott
, Jiri Simberský
, Mike Watson
, Paul Weston
, Webster Whinery
, Pavel Cajzl
, Dimo Lipitkovský
, Gareth Milne
, Jan Petřina
, Pete White
, Nick Wilkinson
|
1. Yardımcı Editör
|
Peter McNulty
|
Ses efektleri Editörü
|
Keith Bilderbeck
, Val Kuklowsky
|
Ses Efektleri Tasarımcısı
|
Charles Maynes
|
Boom Operatörü
|
Tomáš Červenka
|
Kostüm Tasarımı
|
Caroline Harris
|
Oyuncu Seçimi
|
Francine Maisler
, Suzanne Crowley
, Jessica Horváthová
, Peter Kalin
, Meg Leonard
, Josef Loučím
, Gilly Poole
, Nancy Safran
|
Set Dekorasyon
|
Dominic Smithers
, Jiří Žůček
|
ADR Sorumlusu
|
Bruce Stubblefield
|
Sanat Yönetimi
|
John Hill
, Grant Armstrong
, Corina Burrough
, Noel Cowell
, David Gray
, Tomas Hais
, Pavel Hemmy
, Mark Kebby
, Klara Holubova
, Peter Lee
, Tomás Lehovec
, Stefan Mily
, David Packard
, Sam Stokes
, Dan Sweetman
, Pavel Tatar
, Václav Vohlídal
|
Görüntü Yönetmeni
|
Richard Greatrex
|
Dublörler Koordinatörü
|
Allan Graf
|
Editör
|
Kevin Stitt
|
Dövüş Koreografı
|
Paul Weston
|
Yapımcı
|
Brian Helgeland
, Tim Van Rellim
, Todd Black
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Tony Burrough
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Carter Burwell
|
Müzik Editörü
|
Adam Milo Smalley
|
Diyalog Editörü
|
Robert Troy
|
Steadicam Operatörü
|
Sebastian Meuschel
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Andy Arnautov
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Corina Burrough
|
Renk Zamanlayıcı
|
Dennis McNeill
|
Dijital Besteciler
|
Mark Bakowski
|
Ses Kayıtçısı
|
Sean Landeros
|
Orkestra Şefi
|
Sonny Kompanek
|
Yardımcı Butafor
|
Klara Holubova
|
Görsel Efekt Editörü
|
Nicholas Atkinson
|
Set Tasarımı
|
Mark Kebby
|
Makyaj Sanatçısı
|
Ivana Chlostova
|
1. Kamera Asistanı
|
Simon Finney
|
Set Fotoğrafçısı
|
Egon Endrényi
|
Ulaşım Şefi
|
Silvie Janculová
|
Elektrikçi
|
Václav Čermák
|
Senaryo Süpervizörü
|
Beverly Winston
|
ADR Editörü
|
Laura Graham
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Tim Burke
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Paul Edwards
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Angus Cameron
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Jeremy Braben
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Jon Johnson
|
İlave Kamera
|
Gary Spratling
|
Hazır Boyacı
|
Tomás Lehovec
|
Genel
|
Allan Graf
, Petr Drozda
, Gary A. Hecker
, William Jacobs
, Howard London
, Samantha Knox-Johnston
, Dan Sweetman
, Jiri Tichacek
, Paul Dimmer
, Lane Burch
, Roman Jankovič
, Marco Magno
, Neil Toussaint
, Jemma Scott-Knox-Gore
, Vera Trousilová
, Ivana Řezáčová
, Jamie Sewell
, Zdeněk Mrkvička
, Nick Stewart
, Pavel Dostal
, Jaroslav Jiricek
, John Uribe
, Marek Kucera
, Lenka Kadlecova
, Josef Loučím
, David Gray
, Kevin Stitt
|