Kill Bill: Volume 2 Yorumları

Kill Bill: Volume 2 filmi detayları

K

@kadircj

7 ay önce

8.9 / 10

güzeldi.

@warriorpoet

1 yıl önce

İnsanlar önce bir meslek edinirler, sonra da emekli olabilmek için biraz daha uzun yaşamayı isterler. Bunu hep düşünmüşümdür savaşçılar da düşmanlarıyla aynı ilişkiyi paylaşıyorlar.

@acemiseyirci

1 yıl önce

6.5 / 10

Aşırı overrated live action anime gibi olmuş bir sahnesi dışında haftaya tamamen unutacağım bir film

@asodiyolla

4 yıl önce

bir roman okumuşsunuz tadı bırakan,film bittiğinde arkasından akan jeneriği de sonuna kadar izleten filmlerden ; izlediklerim içinde tarantino'nun en iyi işi diyebilirim sanırım.

pulp fiction'dan sonra tarantino bu filmi uma thurman'ı düşünerek yazmış,zaten filmin her dakikasında da bunu hissediyorsunuz,bu film uma thurman'ın filmi.

ve son olarak kill bill volume 1 sadece ısınma turu ,nedeni niçini nasılı bu filmde,tabi tarantino'nun aşina olduğumuz uzun uzun diyalog sahneleri de öyle.gözünüzü kırpmadan izletiyor yine.

@film-duce

4 yıl önce

9.5 / 10

Uma Thurman kendine aşık ediyor iki filmde de...

@bcaltuntas

5 yıl önce

Tarantino'nun kafasına ve sinemasına hastayım.Kill Bill'in diğer bölümü...Zaten 2 film arka arkaya izlenmeli.Film burda bitiyor.

''O kadın intikamı hakediyor fakat ölmeyide...''

@airking

7 yıl önce

7.9 / 10

Vol.1 in tadını vermese de güzeldi. Tarantino sonuçta. İstase de kötü film yapamaz.

Vol.3 ü heyecanla bekliyoruz.

@raphalleon

8 yıl önce

7.7 / 10

Uma Thurman'ı pek sevmem, bana itici gelir hareketleri, mimikleri, konuşması vesaire vesaire. Fakat, Uma Thurman'ı az da olsa sevebildiğim tek film kill bill 1 ve 2 herhalde. Üstümde bir anne olmasının etkisi var diye düşünüyorum.

Filmografi olarak da kurgu başarıyla yapılmış, oyuncular sırıtmamış fakat bunların yanında ahh o abartılı sahneler yok mu ahh o abartılı sahneler. Uçmalar, kaçmalar, 1'e 50 savaşmalar falan, ah bi de bunlar olmasa.

@gulnar

8 yıl önce

oyuncularıyla, yönetmeniyle, senaryosuyla, müzikleriyle, görsel efektleriyle, kısacası herşeyiyle mükemmel olduğunu düşündüğüm bir film. Uma Thurmanı beğenmesem de, ondan başkası Bride rolünü bu kadar iyi canlandıramazdı diye düşünüyorum. Kill Bill serisini 100 kere izlesem yine de bıkmam. Ve ek olarak, filmde kullanılan müzikler çok düzgün bir şekilde yerleştirilmiş. Tarantino- ellerine sağlık ))))))

@dr-hugo-strange

8 yıl önce

3.sü cıkacak galiba asparagas değilse tabii
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL