Genç Sherlock Yorumları

Genç Sherlock filmi detayları

A

@aytug_kutuk

2 yıl önce

7.8 / 10

Rüya görme kısımları filmden aşırı kopardı ve gereksiz uzun sürdü , haricinde çokk güzel bir film , içinde birçok mesaj barındırıyor.

@dmlabrb

5 yıl önce

Mutlaka izlenilmeli. Türünün nadir örneği resmen.

@sarpi

6 yıl önce

Açıkçası çok akıcı bir filmdi ve soluksuz bir şekilde izledim. En iyi sessiz filmler arasına hatta en iyi filmler girebilecek kısa ama öz bir film,Buster Keaton?ın ellerine sağlık yine döktürmüş? İzlemek isteyenler için https://www.youtube.com/watch?v=dO0TmP8hoyI

@no_one

6 yıl önce

8.5 / 10

Filmde o kadar güzel kareler var ki hepsini yazmak istesek galiba filmin büyük bölümünü anlatmış oluruz .Daha kısa ve öz olarak anlatmak gerekseydi de bu harika eseri "Parodi içinde parodi" olurdu galiba uygun söz... 8.5/10

@camerman

9 yıl önce

8.1 / 10

Zamanının film teknolojisini iyi kullanan bir oyuncu ve yönetmendir Keaton.zor sahneleri bile kullanmaktan çekinmeyen esprileri ile kendisinden sonraki onlarca filme ışık tutan Keaton sinemada bir dahi bence..

@jamais_vu

12 yıl önce

Eski olan herşeyi beğenmek zorunda değiliz.

@havlayankuzu

14 yıl önce

İslemek isteyenler için, tıklayınız.

Tıklayıp, 13 arkadaşına 13.cuma günü forwoard eden 13 talihliye, Bermuda Şeytan Üçgeni'nde, 6 gün 6 gece 6 saat tatil hediyemiz.
L

@ligeia

14 yıl önce

Bu kadar eski ve sessiz bir filmin günümüzdeki filmlere taş çıkarırcasına eğlenceli ve sahneler açısından oldukça iyi olması gerçekten muazzam.

@tarumnac

14 yıl önce

8.2 / 10

buster keaton bu filmde her açıdan mükemmel bir performans sergiliyor. yapıldığı yıla bakıp bu filmi ona göre izlediğinizde gerçekten büyük bir iş olduğunu görürsünüz. ben ağzım açık izledim.

--------- hafif spoiler ---------

çatıdan arabaya inişi, pencereden uçarken üstünü değiştirmesi, kadının karnında kaybolması ve bunlara eşdeğer sahneler için izlenmeye değer.

--------- hafif spoiler ---------

@paez

14 yıl önce

9.4 / 10

filmin tarihine bakınca çekim teknikleri, senaryo ve espriler buster keaton'ın dehasını ortaya koyuyor. en iyi sessiz filmlerden birisi şüphesiz.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL