Yönetmen
|
Quentin Tarantino
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Sitka
Hold Hands You Lovebirds (archive footage)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cie Allman
Winston Wolfe's Girlfriend at Party (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ressam
|
Giuseppe Maini III
|
Saç Tasarımcısı
|
Iain Jones
|
Set Yapım Asistanı
|
Iain Jones
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Ben Parker
|
Üretim Hizmetleri
|
Derek Hurd
, Lawrence Bender
, Danny DeVito
, Richard N. Gladstein
, Michael Shamberg
, Stacey Sher
, Bob Weinstein
, Harvey Weinstein
|
Baş Ressam
|
Marc Gillson
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Judee Flick
|
Yapım Koordinatörü
|
Anna-Lisa Nilsson
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Kelly Kiernan
|
Boom Operatörü
|
Larry Scharf
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Marc Meisenheimer
|
Ses Kayıtçısı
|
Matthew C. Beville
|
Elektrikçi
|
Bruce Jagoda
|
Renk Zamanlayıcı
|
Mike Stanwick
|
Müzik Editörü
|
Rolf Johnson
|
Perukçu
|
Bill Fletcher
|
Kostüm Sorumlusu
|
Jacqueline Aronson
, Kristin Dangl
, Mary Claire Hannan
, Patia Prouty
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Samantha Gore
|
Yer Seçici
|
Adam Silver
|
Yardımcı Müzik Sorumlusu
|
Billy Gottlieb
, Kristen Becht
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Mark Shane Davis
|
Set Kıyafet Sanatçısı
|
Joseph W. Grafmuller
|
Set
|
Chris Ahern
|
Makyaj Sorumlusu
|
Linda Arnold
, Christina Bartolucci
, Thomas L. Bellissimo
, Michelle Bühler
, Bill Fletcher
, Audrey Futterman-Stern
, Ted Haines
, Iain Jones
, Douglas Noe
, David E. Smith
, Wayne Toth
, Khanh Trance
, Howard Berger
, Robert Kurtzman
, Michael Mosher
, Gregory Nicotero
, Alan Tuskes
|
Diğer
|
Jay Beattie
, Cheryl Cain
, Cullen G. Chambers
, Vicki Cherkas
, Ruben Cortez
, Angelique A. Costanza
, Rory Dauson
, Steve Earle
, Nathan Easterling
, Carlos K. Goodman
, Michael Haddad
, Derek Hurd
, Gloria Hylton
, Scott Johnston
, Iain Jones
, Sarah Kelly
, Bradley Morris
, Anna-Lisa Nilsson
, Cathy Ragona
, Abigail Sheiner
, Deborah Wuliger
, Zane
, Teo Bellia
, Pietro Biondi
, Mario Cordova
, Stephen J. Eads
, Christopher Gambale
, Mauro Gravina
, Craig Hamann
, Anthony Kerum
, Massimo Lodolo
, Eugenio Nicola Marinelli
, Edoardo Nevola
, Ante Novakovic
, Roberta Paladini
, Giovanni Petrucci
, Claudia Razzi
, Luciano Roffi
, Carlo Sabatini
, Gaetano Varcasia
, Kurt Woolner
, Jeffrey J. Stephen
, Raffaele Uzzi
|
Müzik
|
Kristen Becht
, Billy Gottlieb
, Rolf Johnson
, Chuck Kelley
, Laura Lovelace
, Kathy Nelson
, Karyn Rachtman
, Mary Ramos
, Frankii Elliott
, Ole Georg
, David Snell
|
Mekan Yöneticisi
|
Robert Earl Craft
, John A. Johnston
, Haley Sweet
, Adam Silver
|
Editoryal Hizmetler
|
Andrew Dickler
, Jere Huggins
, Donald Likovich
, Kara Mazzola
, Ray Neapolitan
, Ben Parker
, Tatiana S. Riegel
, Mike Stanwick
, John Venzon
|
Kamera Teknisyeni
|
Chris Ahern
, Linda R. Chen
, Mark Shane Davis
, Angelo de la Cruz
, Ziad Doueiri
, Bob Gorelick
, Anthony Hall
, Steve Irwin
, Bruce Jagoda
, Michael Levine
, Larry Markart
, Robbie Meckler
, Marc Meisenheimer
, C. Roy Nigra
, John Nuler
, Michael Palmer
, Alan Parr
, Joe Ritter
, Gregory C. Smith
, Michael Stocks
, Robert J. Studenny
, Vance Trussell
, Randolph J. Verdigo
, Kenneth Estes
, Ron Kunecke
, Ron N. Sill
, R. Gern Trowbridge
, Christopher Gallo
|
Özel Efektler
|
Andrew Ambrose
, Stephen DeLollis
, Pat Domenico
, Moose Enright
, Larry Fioritto
, Wes Mattox
, Evan Campbell
, Bruce Harris
, Kevin McTurk
|
Ses
|
Rick Ash
, David Bartlett
, Dean Beville
, G.W. Brown
, Jeff Courtie
, Ezra Dweck
, Judee Flick
, Stephen Hunter Flick
, Avram D. Gold
, Dana Gustafson
, John Hulsman
, Ivan Johnson
, Ken King
, Patricio A. Libenson
, Richard Marx
, Stewart Nelsen
, Jeena M. Phelps
, Catherine Rowe
, Joan Rowe
, Larry Scharf
, Charles Ewing Smith
, Scott Weber
, Dean A. Zupancic
, David Abrahamsen
, Matthew C. Beville
, Steve Lee
, Bruce Stubblefield
, Linda Yeaney
|
İkinci Birim
|
William Paul Clark
, John W. Hyde Jr.
, Kelly Kiernan
, Francis R. Mahony III
, Robert Rodriguez
|
Operasyon Yöneticisi
|
Paul Hellerman
, Heidi Vogel
|
Yapım Sanatçısı
|
David Wasco
|
Marangoz
|
Gary L. Brennan
|
Sinematografi
|
Andrzej Sekula
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Cheryl Cain
|
Dolly Sorumlusu
|
Alan Parr
|
Yardımcı Butafor
|
John Felgate
|
Işık Asistanı
|
Anthony Hall
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Francis R. Mahony III
|
Güvenlik
|
Ruben Cortez
|
Kamera Yükleyici
|
Angelo de la Cruz
|
Şoför
|
Alonzo Brown Jr.
|
Yardımcı Editör
|
Donald Likovich
|
Senaryo
|
Quentin Tarantino
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Dana Gustafson
|
Oyuncu Seçimi
|
Ronnie Yeskel
, Gary M. Zuckerbrod
, Jeff Olan
, Barbara Harris
, Ruth Lambert
, Terry Zarchi
|
Kostüm Tasarımı
|
Betsy Heimann
|
Set Dekorasyon
|
Sandy Reynolds-Wasco
|
Sanat Yönetimi
|
Charles Collum
, Peter Borck
, Daniel Bradford
, Gary L. Brennan
, Ellen Brill
, Liz Chiz
, Chris Cullen
, McPherson O. Downs
, John Felgate
, Marc Gillson
, Joseph W. Grafmuller
, Bruce Harris
, Jonathan R. Hodges
, Steve Ingrassia
, Giuseppe Maini III
, Adam Markey
, Brian Markey
, Gerald Martinez
, Ray Maxwell
, Sally Reed
, Chris Scher
, Wayne Springfield
, Chris L. Winslow
, Christopher Patrick Nolan
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Ruth Lambert
|
Yapım Ses Mikseri
|
Ken King
|
Müzik Süpervizörü
|
Karyn Rachtman
, Kathy Nelson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Andrzej Sekula
|
Ses Editörü
|
Dean Beville
|
1. Yardımcı Editör
|
Tatiana S. Riegel
|
Dublörler Koordinatörü
|
Ken Lesco
|
Prodüksiyon Tasarım
|
David Wasco
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Bob Weinstein
, Harvey Weinstein
, Richard N. Gladstein
|
Yönetici yapımcı
|
Danny DeVito
, Michael Shamberg
, Stacey Sher
|
Editör
|
Sally Menke
|
Teşekkürler
|
Jennifer Beals
, Bill Unger
, Scott Spiegel
, Ricardo Mestres
, Lou Arkoff
, Agnès B.
, Stephen Martines
, Emanuel Steward
, Mike Simpson
, Lee Stollman
, Cathryn Jaymes
, Linda R. Chen
|
Yapım Yöneticisi
|
Paul Hellerman
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Heidi Vogel
|
Yapımcı
|
Lawrence Bender
|
Hikaye
|
Quentin Tarantino
, Roger Avary
|
Editoryal Personel
|
Andrew Dickler
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Mary Claire Hannan
|
Butafor
|
Jonathan R. Hodges
|
Makyaj Efektleri
|
Thomas L. Bellissimo
|
Birim Reklamcısı
|
Deborah Wuliger
|
Kameraman
|
Michael Levine
|
Baş Kuaför
|
Audrey Futterman-Stern
|
Steadicam Operatörü
|
Bob Gorelick
|
İnşaat Koordinatörü
|
Brian Markey
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Derek Raser
, Alonzo Brown Jr.
, Bruce Callahan
, Steve Earle
, Don Feeney
, Scotty Goudreau
, David Joseph
, John Key
, Richard Middleton
, George A. Sack
, J.T. Thayer
, Earl Thielen
, Tracy Thielen
, Paul Burlin
|
Set Kostümcüsü
|
Patia Prouty
|
İnşaat Formeni
|
Ray Maxwell
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Larry Fioritto
|
Yardımcı
|
Cameron
, Rory Dauson
|
Senaryo Süpervizörü
|
Martin Kitrosser
|
Dublörler
|
Cameron
, Christopher Doyle
, Marcia Holley
, Terry Jackson
, Melvin Jones
, Linda Kaye
, Hubie Kerns Jr.
, Ken Lesco
, Dennis Madalone
|
Işık Şefi
|
Vance Trussell
|
Set Şefi
|
Peter Borck
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Stephen Hunter Flick
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
1. Kamera Asistanı
|
Ziad Doueiri
|
Makyaj Sanatçısı
|
Michelle Bühler
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Emily Wolfe
|
Set Tasarımı
|
Daniel Bradford
|
Kuaför
|
Linda Arnold
|
Genel
|
Ezra Dweck
, Terry Jackson
, John A. Johnston
, Catherine Rowe
, Mary Ramos
, Haley Sweet
, Michael Stocks
, Jeff Courtie
, Zane
, Chris Cullen
, Gregory C. Smith
, Kristin Dangl
, John W. Hyde Jr.
, Liz Chiz
, Steve Ingrassia
, Robbie Meckler
, Kara Mazzola
, Chuck Kelley
, Chris L. Winslow
, Kevin McTurk
, Andrew Ambrose
, Michael Haddad
, Bradley Morris
, Sally Menke
|