Korkunç Bir Film Yorumları

Korkunç Bir Film filmi detayları

@filmist

2 hafta önce

7 / 10

Nabeeeeerrrr :)
Shorty adamım

@kerimapaydin

2 ay önce

Absürt parodilerin kralıdır bu seri. Akıllarda kalan muhteşem replikleriyle gönlümde her zaman en iyi filmlerden biri olarak kalacak.

@ilkaygunel

4 yıl önce

7 / 10

Korkunç bir film serisinin ilk ve belki de en komik, en eğlenceli bölümü. En sonda Olağan Şüpheliler filmine yapılan göndermeye çok güldüm.

@delahoya

10 yıl önce

7.1 / 10

Bu seride unutamadığım sahnelerle dolu olan ve yarıp güldürmeyi başaran tek film.

@vfv

10 yıl önce

serinin ilk filmi cidden süper ya
S

@setenayfb

10 yıl önce

8.1 / 10

4 filmi de izledim. 4'te pek gülmesem de 1. ve 3. sü özellikle çok komikti. Bunun da çakmalarını yaptılar ama bunların verdiği tadı vermedi. İzlenebilir bir komedi filmi. Özellikle Çığlık bölümlerine bayılmıştım. :D

@lowen

12 yıl önce

6.4 / 10

İlk filmi büyük beğeni toplamıştı..Diğerleri ilk filmin tadını vermese de filmlere getirdiği farklı bakış açıları bile seriyi sevilmeye değer yapıyor..
E

@efenndisiz

12 yıl önce

serinin kesinlikle en iyi filmi olduğunu düşünüyorum. bana göre bunun nedeni film çığlık filmi ana temalı ilerleyip diğer filmlerle de dalga geçmeyi başarıyor. ilk filmden sonra artık her sahnede başka bir filmle dalga geçmeye çalıştıkları için bütünlük kalmadı filmlerde.

sonundaki 'usual suspects' göndermesi çok hoşuma gitmiştir.
B

@batanga

12 yıl önce

serinin ilk ve en güzel filmi. her seride olduğu gibi 2,3,4 derken ayağa düştü. ama ilk bölüm olması itibariyle oldukça eğlencelidir.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL