İçerde Yorumları

İçerde filmi detayları

@ecegurbuz

3 hafta önce

aşağıda bir sürü iyi yorum var diye izledim, izlemez olaydım. film HİÇBİR ŞEY ANLATMIYOR. inanılmaz mantıksız. çok kötü. bu filmi izlediğim için gözlerimden özür diliyorum.

iğrenç filmleri severim, kan görmekle ilgili bir problemim de yok. fakat filmdeki kadının böyle iğrenç yöntemlerle bir sürü kişiyi öldürmesine ne gerek vardı? neden yani? intikam amacındaki bir annedense manyak bir seri katil olduğu izlenimine kapıldım.
Beğenmeyen halt etmiş, son anına kadar gerilimin hakkını veriyor.
Yaşlı, hamile ve çocuklu bağyanları uzak tutalım :D

@sssyagmur

5 ay önce

1 / 10

Vakit kaybı vakit kaybı ve vakit kaybı saçmalık ötesi...

@iamgzde

2 yıl önce

Gerilmek mi istiyorsunuz? Buyrun izleyin efendim. Sonuna kadar nefesimi tuttuğum nadir gerilim filmlerinden.

@naksidil

3 yıl önce

8.6 / 10

Aman Tanrım dediğim ender filmlerden ! Öyle feci gerildim ki mantık hatalarını göremedim :) Lütfen hamile olan bayanlar kazara merak edip izleyeyim demesin.. Şiddet , kan banyosu , delilik hepsi birbirini güzel tamamlamış. Mantık hatalarını fazla gözlersek eğer gerilemeyiz ki, böyle de bir gerçek var :) Filmi beğenenlerden oldum ..

@refikerdal

4 yıl önce

Kandan mideniz bulanmazsa izleyebilirsiniz. Benim içim dışıma çıktı
O

@onrfilm

5 yıl önce

7.9 / 10

En iyi açılışa sahip filmler listesi olsaydı bu film girerdi bence. Müthiş bir sahneyle açılıyor film. Maalesef belkide yönetmenin ilk filmi olduğu için bazı acemilikler ve mantık hataları filmi gölgelese de gerilim dozunun çok yüksek oluşu ve orijinal senaryosuyla benim beğendiğim bir film. Özellikle ilk 45 dk başarılıydı...

@consuela

6 yıl önce

7.8 / 10

Sonlara doğru polis zombi mi oldu öcü mü oldu anlamadım ben. Alakayı kuramadım hem konuyla.

@yejades

6 yıl önce

Üf iyi tamam güzelde çok saçma noktalar da vardı ya. Böyle bir durumda gerçekten böyle mi tepki verir insanlar. Böyle değildir umarım.

Kadın dışarı kaçmaya çalışmadı bile. Polis beline suçluyu bağlamış, ne destek istiyor ne ambulans sigortanın peşinde. Polisin kafasını patlak gördüğü anda ambulans ve destek arayıp sonra kendi ne bok yapıyorsa yapmalı. Böyle filmlerde beni geren ve sinirimi bozan böyle saçmalıklar oluyor yahu.

@serkanaydemir

7 yıl önce

7.1 / 10

Uffff neydi ya böyle.

Son derece gerilimli bir film. Zaman geçtikçe daha da germesi ayrı bir korku birikmesi yapıyor bizde. Türünün en iyileri arasında. Mutlaka izleyin. Yalnız uyarıyim.

Hamileleri ve çocukları filmden uzak tutun !!!

P: 7
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL