Yönetmen
|
Rob Marshall
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görsel Efektler
|
Jeff Baker
, Randall Balsmeyer
, Walt Biljan
, Alex Boothby
, Steve Caldwell
, Kevin Chandoo
, Drake Conrad
, J. John Corbett
, Jennifer Cossetto
, Chetan Deshmukh
, Mark Dornfeld
, John Furniotis
, Paul C. George
, Raymond Gieringer
, Mark Goldberg
, Rick Hannigan
, Michael Hatton
, Shaina Holmes
, Bruce Jones
, Kathy Kelehan
, Wendy Lanning
, Kevin McBride
, Lori C. Miller
, Lon Molnar
, Eric Myles
, Jim Rider
, Chris Ross
, Geoff D.E. Scott
, David Smithson
, Jason Snea
, Andy Sykes
, Andrew Weisblum
, Amani Williams
, Bojan Zoric
, Jerry Andrews
, Jeremy Benning
, Jeremy Dineen
, Manuel Rey Gonzalez
, Andy Robinson
|
Ses efektleri Editörü
|
Richard P. Cirincione
, Eytan Mirsky
|
Makyaj Sanatçısı
|
Cindy J. Williams
, LuAnn Claps
, Kathleen Graham
, Johanne Boisvert
, Brian Hui
|
Set Tasarımı
|
Thomas Carnegie
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Kathy Kelehan
, Wendy Lanning
|
Müzik
|
John Kander
, Steve Bartek
, Pete Beachill
, Doug Besterman
, Dave Bishop
, Bill Bridges
, Chris Cozens
, Maureen Crowe
, Mitchell Dalton
, Debbi Datz-Pyle
, Greg Dennen
, Fred Ebb
, Danny Elfman
, Chris Garrick
, Isobel Griffiths
, Dave Hartley
, Gary Kettel
, David Krane
, Annette Kudrak
, Jamie Lowry
, Anne Pope
, Shie Rozow
, Dennis S. Sands
, Ellen Segal
, Owen Slade
, Gisburg Smialek
, Randy Spendlove
, Michael Starobin
, Matthew Rush Sullivan
, Jamie Talbot
, Ric Wake
, E. Gedney Webb
, Larry Blank
, Martin Erskine
, Bruce Fowler
, Noah Scot Snyder
|
Üretim Hizmetleri
|
Jennifer Berman
, Don Carmody
, Sam Crothers
, John M. Eckert
, Julie Goldstein
, Neil Meron
, Meryl Poster
, Martin Richards
, Bob Weinstein
, Harvey Weinstein
, Craig Zadan
|
Sinematografi
|
Dion Beebe
|
Yapım Sanatçısı
|
John Myhre
|
Makyaj Sorumlusu
|
Dale Brownell
, Colleen Callaghan
, Veronica Ciandre
, LuAnn Claps
, Judi Cooper-Sealy
, Paula Fleet
, Kathleen Graham
, Karyn Huston
, Patricia Keighran
, Lucy Orton
, Edelgard K. Pfluegl
, Lyndell Quiyou
, Jordan Samuel
, Cindy J. Williams
, Erwin H. Kupitz
, Gary Archer
|
Operasyon Yöneticisi
|
Linda A. Borgeson
, Joyce Kozy King
, Jennifer Lane
, Jake Myers
, Jeff Robinson
|
İkinci Birim
|
Tyler Delben
, John DeLuca
, Joseph T. Finkleman
, Catherine Gourdier
, Joel Hay
, Myron Hoffert
, Grant Lucibello
, Mike Manzato
, Barbara McCullam
, Tom Quinn
, Michele Rakich
, David Sparkes
, Jim Chad
, Eric J. Robertson
, Felix Gray
|
Ses
|
Gina Alfano
, Chris Barrett
, Denis Bellingham
, Louis Bertini
, David Boulton
, Nancy Cabrera
, Krissopher Chevannes
, Richard P. Cirincione
, Laura Civiello
, Missy Cohen
, Ryan Collison
, Ervin Copestake
, Brian Gallagher
, Kenton Jakub
, Bobby Johanson
, Jay Kessel
, Bruce Kitzmeyer
, Thomas Kodros
, David Lee
, Hal Levinsohn
, Michael Minkler
, Eytan Mirsky
, Joel Moss
, Bob Olari
, Mike Patrick
, Alex Raspa
, Ryan Robinson
, Lynn Sable
, Maurice Schell
, Jeffrey Stern
, Dominick Tavella
, Paul J. Zydel
, Phillip Fuller
, Larry Hopkins
, Greg Steele
, Jason McFarling
, Leonel Pedraza
|
Özel Efektler
|
Brad Larkin
, Marcus Rait
, David Reaume
, Ted Ross
, Skyler Wilson
, Ray Comiso
|
Kamera Teknisyeni
|
Richard Allen
, Peter Benison
, Doug Black
, Kelly R. Borisy
, David Breeze
, Brendan Bresnahan
, Michael Carr
, Don Caulfield
, James Chressanthis
, Carolyn Cox
, Mark Cyre
, Pete Daprato
, Robert Daprato
, Peggy Eisenhauer
, Gordon Eldridge
, Tony Eldridge
, Robert W. Faison
, Roger Finlay
, Jules Fisher
, Paul Gallo
, Glen Goodchild
, Barry Goodwin
, Bob Hannah
, Eric Holmes
, David James
, James Kohne
, Michael Kohnhorst
, Roddy Kosub
, Edward Lipscombe
, Mark Manchester
, Joachim Martin
, Mike McDonald
, Monty Montgomerie
, Malcolm Nefsky
, Beth Nobes
, Michael O'Connor
, Mark Penney
, Rafy
, Ron Renzetti
, David Reppen
, Peter Rosenfeld
, Tim Sauder
, Peter Schalakowskyj
, Tracy Shaw
, Paul Spaven
, Jason Storandt
, Jens Sturup
, John Sztejnmiler
, Franco Tata
, Kirsta Teague
, Steve Van Denzen
, Robert Vigus
, John Vrakking
, William Engel
, Philip Esteves
, Alex Gomez
, Patrick King
, Marcus Paletta
, Gottfried Pflugbeil
, Herb Reischl Jr.
, Brad Vos
, Neil Trafford
|
Görsel Efekt Editörü
|
Andrew Weisblum
|
Kostüm Sorumlusu
|
Tommy Boyer
, Cori Burchell
, Christine L. Cantella
, Renee Fontana
, Gerri Gillan
, Susan MacLeod
, Janice Skinner
, Monica Wier
, Gaye Gardiner
, Carlos Rosario
|
Editoryal Hizmetler
|
Gary Fluxgold
, Chris Hinton
, Catherine Rankin
, Scott Richter
, David Rogow
, Andrew Weisblum
, Andrew Drapkin
, Matt Mayer
, James Nichols Jr.
, Michael Toll
, Lee Wimer
|
Mekan Yöneticisi
|
Brady Breen
, Marty Dejczak
, Michael Harland
, David McIlroy
, Brett Miller
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Rudy Baccuchi
, Jeff Bell
, Dave Cotton
, Stuart Hughes
, Michael K. Jones
, Scott Magee
, Shaun Magee
, John Ozlins
, Jeff Peebles
, Doug Perry
, William L. Tataryn
, Maurice Tremblay
|
Diğer
|
Rachel Aberly
, Randall Balsmeyer
, Adam Bocknek
, Brady Breen
, Kelly Carmichael
, John DeLuca
, Joy Ellison
, Denise Faye
, Melissa Girotti
, Andreas Hass
, Robin Hayman
, David Kinnersly
, Eva MacGregor
, Rob Marshall
, Sari Miettinen
, Veronica Miller
, David Mintz
, Beverly Morgan
, Tony Morrone
, Cynthia Onrubia
, Joey Pizzi
, Dorothy Precious
, Patrizia Quas
, Eric Ian Robinson
, Carol Rothel
, Andre Schulz
, Noah Scot Snyder
, Randy Spendlove
, Veronica J. Valentini
, Ric Wake
, John 'Frenchie' Berger
, Ariana Garfinkel
, Dan Huber
, Michelle Johnston
, Joyce Kozy King
, Adam Mcclelland
, Bill Timoney
, LaWanda Black
, Michelle Montgomery
, Gary Douglas
, Darren Wilson
|
Diğer
|
Bill Condon
, Bob Fosse
, Fred Ebb
, Maurine Dallas Watkins
|
Dublörler
|
Steve Lucescu
, Jeanette Roxborough
, Paul Becker
, Tig Fong
, Curtis Hibbert
, Christopher McGuire
, Regan Moore
, Billy Oliver
, Edward A. Queffelec
|
Teşekkürler
|
Ralph Burns
, Vicki Cherkas
, James Cresson
, Bob Fosse
, Robert Fryer
, John Hadity
, Rachel Hudgins
, Michael J. Luisi
, Martin Richards
, Jay Rubin
, Robert Seidenberg
, Gwen Verdon
|
Perukçu
|
Erwin H. Kupitz
|
Baş Kuaför
|
Judi Cooper-Sealy
|
Kuaför
|
Colleen Callaghan
, Lyndell Quiyou
, Karyn Huston
, Veronica Ciandre
, Paula Fleet
, Dale Brownell
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Jordan Samuel
|
Şarkılar
|
John Kander
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Randall Balsmeyer
, Mark Dornfeld
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Danny Elfman
|
Kostüm Tasarımı
|
Colleen Atwood
|
Tiyatro Oyunu
|
Maurine Dallas Watkins
|
Görüntü Yönetmeni
|
Dion Beebe
|
Yönetici yapımcı
|
Bob Weinstein
, Harvey Weinstein
, Meryl Poster
, Craig Zadan
, Julie Goldstein
, Neil Meron
, Jennifer Berman
, Sam Crothers
|
Eş Yapımcı
|
Don Carmody
|
Dublörler Koordinatörü
|
Steve Lucescu
|
Editör
|
Martin Walsh
|
Set Dekorasyon
|
Gordon Sim
|
Oyuncu Seçimi
|
Laura Rosenthal
, Ali Farrell
, Jay Binder
, Dylaine Bovaird
, Jack Bowdan
, Tina Gerussi
, Stephanie Gorin
, Janine Moore
, Jane Rogers
, David H. Kramer
, Karen Williams-Posival
|
Senaryo
|
Bill Condon
|
Prodüksiyon Tasarım
|
John Myhre
|
Koreograf
|
Rob Marshall
|
Yapımcı
|
Martin Richards
|
Sanat Yönetimi
|
Andrew M. Stearn
, John Bannister
, Sean Breaugh
, Robert C. Brooke
, Tim Campbell
, Thomas Carnegie
, Janet Cormack
, Robert E. Cross
, Aaron Dinsmore
, Paul Dzatko
, David G. Fremlin
, Christopher Geggie
, Beth Gilinsky
, Paul Greenberg
, Chris Hanson
, Henry Jesiak
, Chuck Loriot
, Brenda McClennin
, Michael J. Meade
, Brad Milburn
, Brian N. Murray
, Jim O'Donoghue
, Nancey Pankiw
, Tony Parkin
, Brian Patrick
, Marlene Rain
, Doug Rennie
, Paul Robinson
, Michael Shocrylas
, Keith Sly
, Phillip Tellez
, Blaine Twyne
, Grant Van Der Slagt
, Abbie Weinberg
, Wayne Wightman
, Dan Wladyka
, Jason Graham
, Robert S. Smith
|
Set Yapımcısı
|
John M. Eckert
|
Kitap
|
Bob Fosse
, Fred Ebb
|
Yapım Yöneticisi
|
Joyce Kozy King
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Tyler Delben
|
Boom Operatörü
|
Denis Bellingham
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Dominick Tavella
, Michael Minkler
|
Eş Koreograf
|
Cynthia Onrubia
, Joey Pizzi
|
Birim Reklamcısı
|
Rachel Aberly
|
Kameraman
|
Peter Rosenfeld
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Maurice Schell
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Myron Hoffert
, Tom Quinn
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Grant Lucibello
|
Senaryo Süpervizörü
|
Susanna David
, Joanne T. Harwood
|
Ses Mikseri
|
David Lee
|
Müzik Editörü
|
E. Gedney Webb
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Beth Gilinsky
|
Müzik Süpervizörü
|
Maureen Crowe
|
Negatif Kesici
|
Catherine Rankin
|
Genel
|
Fred Ebb
, Edelgard K. Pfluegl
, Patricia Keighran
, Lucy M. Orton
, Martin Walsh
|