Yönetmen
|
Christian Alvart
|
Senarist
|
Travis Milloy
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görüntü Yönetmeni
|
Wedigo von Schultzendorff
|
Set Yapım Asistanı
|
Steffen Hagen
|
Orkestra Şefi
|
Jan-Peter Klöpfel
, Roman Vinuesa
|
Müzisyen
|
Hannah Weber
, Michl Britsch
|
Müzik Programcısı
|
Florian Tessloff
, Michl Britsch
|
Müzik Editörü
|
Florian Tessloff
|
Kondüktör
|
Joris Bartsch Buhle
|
Başlık Tasarımı
|
Lutz Lemke
|
Yardımcı
|
Paloma Guridi
, Elias Gabele
, Mario Klaszynski
, Franz Materne
, Peter Müller
, Matthias Kall
, Klaus Boechel
, Ali Ahmed
|
Güvenlik
|
Marcel Genzmer
|
Senaryo Süpervizörü
|
Nancy Rivas
|
Set Kostümcüsü
|
Dietke Brandt
|
Koreograf
|
Angelika Honig
|
1. Yardımcı Editör
|
Sebastian Bonde
|
Dijital Ortam
|
Arne Hastedt
, Hari Schernthaner
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Adrian Baumeister
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tschangis Chahrokh
, Michael Hinreiner
|
Ses Mikseri
|
Manfred Banach
|
Ses Mühendisi
|
Achim Hofmann
, Eric Horstmann
|
Ses efektleri Editörü
|
Felix Andriessens
, Oswald Schwander
|
Ses Tasarımcısı
|
Jürgen Funk
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Simone Kreska
|
Kast Asistanı
|
Sorrel Athina Jardine
, Tanja Schuh
|
Diyalog Editörü
|
Rainer Heesch
|
Özel Efektler
|
Herbert Blank
, Laura Elliott
, Damian Fisher
, Andreas Herberg
, Anthony Julio
, Mark Keetch
, Alex Kopf
, Chris Kunzmann
, Sylvio Lienert
, Michael Luppino
, Klaus Mielich
, Peter Muehlenkamp
, Gerd Nefzer
, Uli Nefzer
, Monty Ploch
, Marcus Preussing
, Claudius Rauch
, Bernd Rautenberg
, Michael Rudnik
, Tobias Schroeter
, Thomas Schultz
, Chris Zega
, Rufin Wiesemann
|
Teşekkürler
|
Scott Kamins
|
Diğer
|
Travis Milloy
, Christian Alvart
|
Diğer
|
Susan Bliss
, Klaus Boechel
, John Charles
, Sarah Crompton
, Sabina Friedland
, Sean Furst
, Elias Gabele
, Marcel Genzmer
, Paloma Guridi
, Steffen Hagen
, Angelika Honig
, Viktor Jakovleski
, Matthias Kall
, Mario Klaszynski
, Lutz Lemke
, Franz Materne
, Nadia Meier
, Marsha Metz
, Peter Müller
, Larena Patrick
, Megan Shaw
, Shawn Wallace
|
Mekan Yöneticisi
|
Michael Herbell
, Friederike von Rauch
|
Editoryal Hizmetler
|
Sebastian Bonde
, Michael J. Duthie
, Arne Hastedt
, Christian Herrmann
, Martin Hunter
, Alex Klippe
, Andreas Lautil
, Boris Link
, Franz Rabl
, Daniel Scheimberg
, Hari Schernthaner
, Daniel Schwerdtfeger
, Bjørnar Rydland Thyholdt
, Manfred Turek
|
Kostüm Sorumlusu
|
Dietke Brandt
, Simone Kreska
, Nadine Waeldchen
|
Animasyon
|
Lutz Lemke
|
Kamera Teknisyeni
|
Sebastian Beutler
, Jan Brun
, Oliver Böhm
, Tilman Büttner
, Helge Felgendreher
, Gregor Grieshaber
, Pip Hare
, Thomas Hübener
, Malte Kneib
, Jay Maidment
, Nicolaus Metzger
, Sebastian Meuschel
, Andre Poser
, Karim Rahmani
, Ron Rakowski
, Stefan Rüsenberg
, Bernd Schultz
, Christian Alvart
|
Görsel Efektler
|
Andreas Alesik
, Stepán Batousek
, Patrik Bergman
, Jana Bergmanová
, Jan Brukner
, Ondrej Bystry
, Jaroslava Chalasova
, Ondrej Ctibor
, Robert Cvengros
, Ales Dlabac
, Mario Dubec
, Petr Dvorak
, Kerstin Eberlein
, Blanka Faitova
, Roland Friedrich
, Ales Gargulak
, Tyler Gooden
, Tomas Hajek
, Vlastimil Hajek
, Petr Hastík
, Zuzana Hlavkova
, Lukas Hytych
, Dalibor Janda
, Jan Jinda
, Jana Jurnickova
, Helena Keslova
, Ales Killian
, Nina Knott
, Pavel Kolar
, Vít Komrzý
, Jan Konicek
, Tomáš Král
, Tomas Krejzek
, David Kubias
, Jan Kurka
, David Laubsch
, Geoff Leavitt
, Lenka Likarova
, Jirí Linhart
, Vaclav Marsik
, Petr Masek
, Vladimír Matousek
, Jaroslav Matys
, Alexandr Muller
, Viktor Müller
, Tomas Munzar
, Peter Orlicky
, Monika Pavlickova
, David Pekarek
, Robert Pik
, Katerina Popelova
, Martin Ruizl
, Ondřej Samohel
, Christoph Schmidt
, Abraham Schneider
, Josef Skvrcek
, Mirek Suchomel
, Petra Svabkova
, Michal Synek
, Jakub Szilvasi
, Michal Teprik
, Stefan Tischner
, Milan Tofel
, Dominik Trimborn
, Ryan Valade
, Vladimir Valovic
, Jan Vareka
, Petr Vcelicka
, Jiri Vycital
, Alisa Wimmer
, Lucie Zemanova
, Ralph Reinle
|
Ses
|
Felix Andriessens
, Alexej Ashkenazy
, Manfred Banach
, Adrian Baumeister
, Philipp Baur
, Christian Biegai
, Tschangis Chahrokh
, Christof Ebhardt
, Jürgen Funk
, Rebekka Garrido
, Rainer Heesch
, Michael Hinreiner
, Achim Hofmann
, Florian Holzner
, Eric Horstmann
, Michael Karl Huber
, Deni King
, Stephan Liepe
, Laura Lovejoy
, Clemens Nürnberger
, Christoph Oertel
, Carsten Richter
, Alexander Saal
, Almut Schwacke
, Oswald Schwander
, Kuen-Il Song
, Michael Stancyk
, Daniel Vogl
, Hanse Warns
, Philip Young
, Jason Chiodo
|
Dövüş Koreografı
|
Michael Bornhütter
|
İkinci Birim
|
Tanja Däberitz
, Hendrik Holler
, Katja Lebedjewa
, Laura Mihartescu
|
Operasyon Yöneticisi
|
Brigitte Hirsch
, Daniel Mattig
, Gabriele Niemeyer
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jaremy Aiello
, Tamar Aviv
, Jeff L. Deist
, Laura Elliott
, Damian Fisher
, Katharina Hilbert
, Allan B. Holt
, Akihito Ikeda
, Birger Laube
, Sebastian Lochmann
, Göran Lundström
, Lindsay MacGowan
, Shane Mahan
, Mark Maitre
, Keith Marbory
, Mareike Mohmand
, Michael Ornelaz
, Scott Patton
, Björn Rehbein
, Katrin Schneider
, Annett Schulze
, Sabine Schumann
, Emilia Seifert
, Jörn Seifert
, Alexander Soltermann
, Scott Stoddard
, Christopher Swift
, Arjen Tuiten
, Simon Webber
, Chris Zega
, Cristina Patterson
|
Yapım Sanatçısı
|
Richard Bridgland
|
Sinematografi
|
Wedigo von Schultzendorff
|
Üretim Hizmetleri
|
Paul W. S. Anderson
, Jeremy Bolt
, Robert Kulzer
, Astrid Kühberger
, Travis Milloy
, Dave Morrison
, Martin Moszkowicz
|
Dublörler
|
Alessija Lause
, Josephine Müller
, Michael Bornhütter
, François Doge
, Kristoffer Fuss
, Sascha Girndt
, Joshua Grothe
, Matthias Günther
, Paola Hernández
, Oliver Juhrs
, Mike Möller
, Christian Petersson
, Kim Ruhnau
, Thomas Schubert
, Daniel Stockhorst
, Asuka Tovazzi
, Alois Knapps
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Gerd Nefzer
, Uli Nefzer
|
Dublörler Koordinatörü
|
François Doge
|
Dış Sesler Editörü
|
Stephan Liepe
, Christoph Oertel
, Kuen-Il Song
|
Boom Operatörü
|
Florian Holzner
|
Yapımcı
|
Jeremy Bolt
, Paul W. S. Anderson
, Robert Kulzer
|
1. Kamera Asistanı
|
Karim Rahmani
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Tobias Frank
, Astrid Poeschke
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Roxy Konrad
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Christin Busse
, Kasia Swiezak
|
Tekno Vinç Operatörü
|
Helge Felgendreher
, Oliver Böhm
, Thomas Hübener
|
Set Fotoğrafçısı
|
Jay Maidment
|
Steadicam Operatörü
|
Tilman Büttner
, Sebastian Meuschel
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Stefan Rüsenberg
|
Işık Şefi
|
Ron Rakowski
|
Elektrikçi
|
Sebastian Beutler
, Andre Poser
|
Hikaye
|
Travis Milloy
, Christian Alvart
|
Dolly Sorumlusu
|
Bernd Schultz
, Jan Brun
, Nicolaus Metzger
|
Set Dekorasyon
|
Bernhard Henrich
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Richard Bridgland
|
Sanat Yönetimi
|
Cornelia Ott
, Ralf Schreck
, Christoph Baumstieger
, Stephen Bream
, Henning Brehm
, Christin Busse
, Paul Catling
, James Cowley
, Mariano Díaz
, Michael Düwel
, Christian Ehlert
, Katja Fischer
, Michael Fissneider
, Tobias Frank
, Alex Friedrich
, Saskia Heinzel
, Brita Hofmann
, Andreas Horstmann
, Philipp Hübner
, Ulli Isfort
, Roxy Konrad
, Dominic Lavery
, Alejandro Lecuna
, Patrick Lojek
, Angel Pedro Martinez
, Claus Mayr
, Marc Murawski
, Konstantin Ness
, Benjamin Palmer
, Astrid Poeschke
, Marco Pressler
, Robert Reblin
, Steve Register
, Jan Saße
, Cindy Schnitter
, Jochen Schuetz
, Till Sennhenn
, Kasia Swiezak
, Kurt Van Der Basch
, Dan Walker
, Simon Webber
, Simon Weisse
, Adina Wolff
|
Editör
|
Philipp Stahl
, Yvonne Valdez
|
Kostüm Tasarımı
|
Ivana Milos
|
Oyuncu Seçimi
|
Ana Dávila
, Sarah Halley Finn
, Randi Hiller
, Sorrel Athina Jardine
, Johanna Ragwitz
, Tanja Schuh
|
Müzik
|
Michl Britsch
, Minna Aalto
, Joris Bartsch Buhle
, Christoph Becker
, Mikael Carlsson
, Jan-Peter Klöpfel
, Tom Russbueldt
, Natalie Suleiman
, Florian Tessloff
, Roman Vinuesa
, Hannah Weber
|
Yönetici yapımcı
|
Martin Moszkowicz
, Dave Morrison
, Travis Milloy
|
Yardımcı Butafor
|
Konstantin Ness
|
Kavramsal İllüstratör
|
Kurt Van Der Basch
|
İnşaat Koordinatörü
|
Claus Mayr
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Björn Rehbein
|
ADR Sorumlusu
|
Adrian Baumeister
, Laura Lovejoy
, Denis King
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Viktor Müller
, Geoff Leavitt
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Vít Komrzý
|
Görsel Efekt Editörü
|
Ryan Valade
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Michal Teprik
, Katerina Popelova
, Lenka Likarova
|
3B Sanatçısı
|
Petr Dvorak
, Vlastimil Hajek
, Tomas Krejzek
, Jan Kurka
, Vladimír Matousek
, David Pekarek
, Martin Ruizl
, Ondřej Samohel
, Milan Tofel
, Jan Konicek
, Alexandr Muller
, Jan Jinda
, Jan Brukner
, Jaroslava Chalasova
, Robert Cvengros
, Mario Dubec
, Pavel Kolar
, Jiri Vycital
, Tomáš Král
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Jörn Seifert
, Tamar Aviv
, Göran Lundström
|
Makyaj Sanatçısı
|
Katharina Hilbert
, Annett Schulze
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Björn Rehbein
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Christian Ehlert
|
Kavramsal Tasarım
|
Scott Patton
, Simon Webber
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Jochen Schuetz
|
Set Tasarımı
|
Stephen Bream
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Andreas Horstmann
, Ulli Isfort
|
Marangoz
|
Christoph Baumstieger
|
Sahne Sanatçısı
|
Brita Hofmann
|
Butafor
|
Alex Friedrich
, Cindy Schnitter
|
Butafor
|
Steve Register
|
Ressam
|
Saskia Heinzel
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Almut Schwacke
|
Genel
|
Malte Kneib
, Pip Hare
, Gregor Grieshaber
, Paul Catling
, Dominic Lavery
, Dan Walker
, Mariano Díaz
, Marco Pressler
, Henning Brehm
, Alejandro Lecuna
, Adina Wolff
, Simon Weisse
, Philipp Hübner
, Jan Saße
, Patrick Lojek
, Alexander Soltermann
, Emilia Seifert
, Mareike Mohmand
, Abraham Schneider
, Ales Killian
, Kerstin Eberlein
, Christoph Schmidt
, Alisa Wimmer
, Andreas Alesik
, Ondrej Bystry
, Ondrej Ctibor
, Lukas Hytych
, Jana Jurnickova
, Helena Keslova
, David Kubias
, Vaclav Marsik
, Ralph Reinle
, Josef Skvrcek
, Petra Svabkova
, Michal Synek
, Jan Vareka
, Blanka Faitova
, Robert Pik
, Stepán Batousek
, Patrik Bergman
, Ales Gargulak
, Tomas Hajek
, Zuzana Hlavkova
, Dalibor Janda
, Petr Masek
, Tomas Munzar
, Peter Orlicky
, Jakub Szilvasi
, Vladimir Valovic
, Petr Vcelicka
, Lucie Zemanova
, Jana Bergmanová
, Petr Zavorka
, Alexej Ashkenazy
, Clemens Nürnberger
, Michael Stancyk
, Philip Young
, Philipp Baur
, Carsten Richter
, Hanse Warns
, Daniel Vogl
, Martin Hunter
, Michael J. Duthie
, Daniel Schwerdtfeger
, Manfred Turek
, Alex Klippe
, Franz Rabl
, Boris Link
, Susan Bliss
, Nadia Meier
, Sean Furst
, Christoph Becker
, Natalie Suleiman
, Michl Britsch
, Minna Aalto
, Johanna Ragwitz
, Laura Elliott
, Andreas Herberg
, Anthony Julio
, Monty Ploch
, Alex Kopf
, Sylvio Lienert
, Thomas Schultz
, Simon Webber
, Kim Ruhnau
, Nadia Hernandez
, Christian Herrmann
, Philipp Stahl
, Yvonne Valdez
|