Derin Darbe Oyuncuları

Yönetmen Mimi Leder
Oyuncu
Robert Duvall

Robert Duvall

Capt. Spurgeon 'Fish' Tanner

Téa Leoni

Téa Leoni

Jenny Lerner

Elijah Wood

Elijah Wood

Leo Biederman

Vanessa Redgrave

Vanessa Redgrave

Robin Lerner

Morgan Freeman

Morgan Freeman

President Tom Beck

Maximilian Schell

Maximilian Schell

Jason Lerner

Leelee Sobieski

Leelee Sobieski

Sarah Hotchner

James Cromwell

James Cromwell

Alan Rittenhouse

Jon Favreau

Jon Favreau

Gus Partenza

Laura Innes

Laura Innes

Beth Stanley

Mary McCormack

Mary McCormack

Andrea Baker

Richard Schiff

Richard Schiff

Don Biederman

Blair Underwood

Blair Underwood

Mark Simon

Charles Martin Smith

Charles Martin Smith

Dr. Marcus Wolf (uncredited)

Una Damon

Una Damon

Marianne Duclos

Dougray Scott

Dougray Scott

Eric Vennekor

Derek de Lint

Derek de Lint

Theo Van Sertema

Suzy Nakamura

Suzy Nakamura

Jenny's Assistant

Alimi Ballard

Alimi Ballard

Bobby Rhue

W. Earl Brown

W. Earl Brown

McCloud

Denise Crosby

Denise Crosby

Vicky Hotchner

Jason Dohring
Tucker Smallwood

Tucker Smallwood

Ivan Brodsky

Mike O'Malley

Mike O'Malley

Mike Perry

Kurtwood Smith

Kurtwood Smith

Otis Hefter

Ron Eldard

Ron Eldard

Oren Monash

Merrin Dungey

Merrin Dungey

Sheila Bradley

Gary Werntz

Gary Werntz

Chuck Hotchner

Bruce Weitz

Bruce Weitz

Stuart Caley

Betsy Brantley

Betsy Brantley

Ellen Biederman

O'Neal Compton

O'Neal Compton

Morten Entrekin

Rya Kihlstedt
Aleksandr Baluev

Aleksandr Baluev

Mikhail Tulchinsky

Caitlin Fein

Caitlin Fein

Caitlin Stanley

Amanda Fein

Amanda Fein

Caitlin Stanley

Mark Moses

Mark Moses

Tim Urbanski

Charles Dumas

Charles Dumas

Jeff Worth

Katie Hagan

Katie Hagan

Jane Biederman

Hannah Leder

Hannah Leder

Holly Rittenhouse

Kimberly Huie

Kimberly Huie

Wendy Mogel

William Fair

William Fair

Grey Man

Ellen Bry

Ellen Bry

Stofsky

Lisa Ann Grant

Lisa Ann Grant

Muhabir

Concetta Tomei

Concetta Tomei

Patricia Ruiz

Charlie Hartsock

Charlie Hartsock

David Baker

Don Handfield

Don Handfield

Dwight Tanner

Cynthia Ettinger

Cynthia Ettinger

Pretty Woman

Jennifer Jostyn

Jennifer Jostyn

Mariette Monash

Stephanie Patton

Stephanie Patton

Brittany Baker

Michael Winters

Michael Winters

NASA Guy

Sommer Garcia

Sommer Garcia

Öğrenci

Mic Rodgers

Mic Rodgers

Secret Service Agent #1 (uncredited)

Thomas Rosales Jr.

Thomas Rosales Jr.

Refugee (uncredited)

Shannon Frank

Shannon Frank

Refugee

Joe Urla
Frank Whiteman
Rahi Azizi
Francis X. McCarthy
Gerry Griffin
Jason Frasca
John Ducey
Christopher Darga
Kevin LaRosa
Janette Andrade
Matt Bennett
Len Berdick
Cullen G. Chambers
Charles Rahi Chun
Philip M. Gardiner
Bob Glouberman
Phil Hawn
James Hunter
Jeff Lawrence
Paul McMichael
Jody Millard
George F. Miller
Renee Pezzotta
Leo Rogstad
Nick Stellate
Roberta Storm
 Tai
Michael Wajacs
Eric Alan Wendell
Yer Seçici
Kathleen Beall
Set Şefi
Mark Sakamoto
İnşaat Formeni
Robb W. Ward
1. Kamera Asistanı
Andrew Priestley
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
David Raines
Başlık Tasarımı
Phill Norman
Teknik Sorumlu
Patrick Phillips
Görsel Efekt Koordinatörü
Adrienne Anderson , Janet Lewin
Yapım Muhasebecisi
Pam Kaye
Projeksiyon
Timothy Greenwood
Ses Kayıtçısı
Philip Rogers
Set
Nico Bally
Sistem Yöneticileri ve Destek
Toby Gallo
Şoför
Edward Cook
Ses
Mark Hopkins McNabb , Christopher S. Aud , Anna Behlmer , John Voss Bonds Jr. , Raul A. Bruce , Timothy A. Cleveland , Noyan Cosarer , Jeff Cranford , Joe Dorn , John P. Fasal , Patrick J. Foley , Ginger Geary , Eric Gotthelf , Todd Harris , J. Paul Huntsman , Robert Jackson , Kimberly Ellen Lowe , Mark L. Mangino , Andy Nelson , George Nemzer , Walter Newman , Jayme S. Parker , Tom Perry , Jonathan Phillips , John F. Reynolds , Philip Rogers , Jeff Rosen , Andrew Somers , David Werntz , Joe White , Robb Wilson , Vikram Biswas , David Raines , John Soukup
Boom Operatörü
Raul A. Bruce
Teçhizat Sorumlusu
Tim Ryan
Makyaj Sanatçısı
Barbara Lacy
Işık Asistanı
Walter Bithell
1. Yardımcı Editör
Scott Janush
ADR Sorumlusu
Joe Dorn
Görsel Efekt Editörü
Timothy Eaton
Yapım Koordinatörü
Eileen Godoy
Şef Işık Teknisyeni
Jon R. Tower
Yeşil Sorumlusu
Jeff Brown , Frank McEldowney
Kamera Yükleyici
Cheli Clayton
Video Assist Operatörü
Roger Donegan
Ulaşım Şefi
Maylon Houston
Set Kıyafet Sorumlusu
Shannon Curfman , Kristina Kilpe , David L. McGuire
Diğer
Bruce Joel Rubin , Michael Tolkin
Diğer
Wendy Altman-Cohen , Todd Carroll , Al Cerullo , Cristina Christian , Craig Comstock , Jan Cosby , Cody Dorkin , Katherine Dorrer , Lori Keith Douglas , Pam Ellington , Danielle Fenati , Stuart Fink , Toby Gallo , Michael Garrity , Marc C. Geschwind , Don Gillespie , Peter Hansen , Robert Harman , Joshua C. Hersko , Daren Hicks , Lori Ikeda , Tudor Jones , Ken Kaufman , John Latenser V , Jennifer P. Luther , Bert Maatta , Gail Martin-Sheridan , Rob McCabe , Michael J. McCarthy , Bob Merrick , Steven R. Molen , Phill Norman , Shannon Petska , Bill Richards , Jonathan Roumie , Carolyn Shoemaker , Eugene Shoemaker , Matthew D. Smith , Jorma Starratt , Michael Sucsy , Laura Tiz , C. Ransom Walrod , Alex L. Worman , Dean Zanuck , Kurt Zelnak , Lisa Zusmer DelPrete , Terri Farley-Teruel , Christopher Gilman , Jack E. Herman , Cory C. Myler , Ron Ostrow , Jennifer L. Pearlman , Spike Seldin
Editoryal Hizmetler
Ken Blackwell , Andy Cohen , Martin Cohen , Michael Healey , Scott Janush , Jim Passon , Richmond Riedel , Karen Snyder
Görsel Efektler
Alia Agha , Philip Edward Alexy , Nicolas Anastassiou , Adrienne Anderson , Leah Anton , Joel Aron , Al Bailey , Katharine Baird , Michael Baltazar , Eran Barnea , Michael Bauer , Carol Bauman , Jeffrey Benedict , Andrea Biklian , Barbara A. Bordo , Brian Brecht , Barbara Brennan , Jeff Brewer , Billy Brooks , Jill Brooks , Phil Brotherton , D. Walt Cameron , Lanny Cermak , Amelia Chenoweth , Terry Chostner , Brian Conlon , Marc Cooper , Catherine Craig , Gregory Creaser , C. Marie Davis , Fon Davis , Michael Degtjarewsky , Mitch Deoudes , Lindy DeQuattro , Alex Drought , John Duncan , Russell Earl , Timothy Eaton , Selwyn Eddy , Chrissie England , Raul Essig , Michael Fallavollita , Scott Farrar , Jon Foreman , Joe Gareri , Brian Gee , Bill George , Brian Gernand , Eileen Godoy , Eli Golub , John Goodson , Timothy Greenwood , Jason Hanel , Pablo Helman , Geoff Heron , Jeff Heusser , Peg Hunter , Jason Ivimey , Alex Jaeger , Doug Jones , Kenneth Jones , Florian Kainz , Sandra Ford Karpman , Pam Kaye , Greg Killmaster , Ed Kramer , Tom Lamb , Hayden Landis , Kimberly Lashbrook , Jennifer Law-Stump , Janice Lew , Janet Lewin , Jonathan Litt , Craig Lyn , Greg Maloney , Tom Martinek , Stuart T. Maschwitz , Erik Mattson , Ken McGaugh , Carl Miller , Kristen Millette , Bill Millsap , Suzanne Mitus-Uribe , Jim Morris , Danny Mudgett , Daryl Munton , Paula Nederman , Marla Newall , Ben Nichols , Steve Nichols , David Norris , Gregory Oehler , Michael Olague , Khatsho John Orfali , Eddie Pasquarello , Alan Peterson , Patrick Phillips , Brian Pope , Bruce Powell , Tony Preciado , Henry Preston , Kevin Rafferty , Denise Ream , Rick Rische , Olivier Sarda , Frederic Schmidt , Kenneth Smith , Kim Smith , Jason H. Snell , Ben Snow , David Sosalla , Michael Steffe , Doug Sutton , Pat Sweeney , Catherine Tate , Christopher Townsend , Hans Uhlig , John Walker , Andy Wang , Jeff Wells , Harrison Zanuck , Chris DeAngelis , H.B. Siegel , Bill Mather
Özel Efektler
Thomas Brown , Darrell Burgess , Donald Elliott , Tom Firestone , Robert Harman , Thomas R. Homsher , Donald Krause , Michael Lantieri , Joe Love , Fred O'Connor , Tom Pahk , John Palmer , Robin Reilly , Douglas Retzler , Jordan Snowhook , Gregory C. Tippie , Chris L. Ward , Mike Wever
İkinci Birim
Paula Case , K.C. Colwell , E. J. Foerster , Cara Giallanza , Basil Grillo , Derek Johansen , Dana J. Kuznetzkoff , Ronan O'Connor , Tom Priestley Jr. , Darin Rivetti , Robert Rooy , Alison C. Rosa , Lisa M. Rowe , Glen Trotiner , Mark Vargo , Wainani Young-Tomich , Michele Ziegler , Michael Reichman
Operasyon Yöneticisi
D. Scott Easton , Bradley M. Goodman , Cherylanne Martin , Peter M. Tobyansen
Makyaj Sorumlusu
Gary Archer , John M. Elliott Jr. , Barbara Lacy , Waldo Sanchez
Sinematografi
Dietrich Lohmann
Müzik
James Horner , Steve Becknell , Tom Boyd , Wade Culbreath , Sandy DeCrescent , Nancy Fogarty , Jim Henrikson , Alan Kaplan , Edie Lehmann Boddicker , David Marquette , Barbara McDermott , Tim Morrison , Brian O'Connor , Joe E. Rand , J.A.C. Redford , Simon Rhodes , Kurt Snyder , Sally Stevens , James Thatcher , Richard Todd , Tom MacDougall , Chris Montan , Jon Robert Hall
Üretim Hizmetleri
Joan Bradshaw , David Brown , D. Scott Easton , Walter F. Parkes , Steven Spielberg , Richard D. Zanuck
Animasyon
Steve Nichols , Jason Ivimey , Philip Edward Alexy
Görsel Efekt Sorumlusu
David Sosalla
Ses Editörü
Patrick J. Foley
2. Yardımcı Yönetmen
Glen Trotiner , Alison C. Rosa , Lisa M. Rowe
Saç Bölüm Yöneticisi
Waldo Sanchez
Birim Reklamcısı
Stuart Fink
Dolly Sorumlusu
Steve Robertson
Negatif Kesici
Doug Jones
Yardımcı Butafor
César Díez Álava , Kris Peck , Michael D. Harrell
Teşekkürler
Alex Humphrey , Dietrich Lohmann , Philip M. Strub
Dijital Besteciler
Suzanne Mitus-Uribe
Ön Işıklandırma Şefi
Jerry Kim
Işık Teknisyeni
James Frederick
Elektrikçi
Eric S. Adamson
Yardımcı Dublör
Scott Sproule
İlave Kamera
Don Burgess
Yönetici yapımcı
Steven Spielberg , Walter F. Parkes , Joan Bradshaw
Renk Zamanlayıcı
Jim Passon
Diyalog Editörü
Mark L. Mangino , Patrick J. Foley , John F. Reynolds , Andrew Somers
Ses efektleri Editörü
Mark L. Mangino , Timothy A. Cleveland , Christopher S. Aud , John Voss Bonds Jr. , George Nemzer , Jayme S. Parker
ADR Editörü
Kimberly Ellen Lowe , Andrew Somers
Yardımcı Sanat Yönetmeni
Paul Sonski , Masako Masuda , Eric Rosenberg
Ortak Yapımcı
D. Scott Easton
Birim Yapım Yöneticisi
D. Scott Easton
Oyuncu Seçimi
Allison Jones , Judith Bouley , Debbie Sheridan , Kimberly Skyrme , Wendy Washbrook
Yapım Sorumlusu
Peter M. Tobyansen
Set Dekorasyon
Peg Cummings
Kostüm Tasarımı
Ruth Myers
Set Tasarımı
Richard F. Mays , Dean Wolcott , Josh Lusby , Suzan Torres
Anısına
Dietrich Lohmann
Hava Görüntü Yönetmeni
Phil Pastuhov
Görüntü Yönetmeni
Dietrich Lohmann
Post Prodüksiyon Sorumlusu
Bradley M. Goodman
Dublörler Koordinatörü
Charles Croughwell
Editör
Paul Cichocki , David Rosenbloom
Sanat Yönetimi
Andrew Neskoromny , Thomas Valentine , Dennis Bradford , Gary Kosko , Jeff Brown , Richard K. Buoen , Carl Catanese , Randy L. Childs , Gene 'Hap' Cooper , Shannon Curfman , Steven DeSantis , César Díez Álava , David French , Daniel J. Gillooly , Batia Grafka , Michael D. Harrell , Michael Anthony Jackson , Philip Keller , Heather Kelton , Kristina Kilpe , David Lowery , Josh Lusby , Masako Masuda , Richard F. Mays , Frank McEldowney , David L. McGuire , Scott Nifong , Kris Peck , Raymond Prado , Dennis Riewerts , Eric Rosenberg , Mark Sakamoto , Paul Sonski , Tommy Tomlinson , Suzan Torres , Gary Tuers , Cuitlahuac Morales Velazquez , John Villarino , Mike Villarino , Thomas R. Wagner , Robb W. Ward , Dean Wolcott , Eric Hunsaker
Dublörler
Seth Arnett , Debbie Evans , Jennifer Lamb , Cinda-Lin James , M. James Arnett , Keith Campbell , Michael Alexander Collins , Charles Croughwell , Hollis Hill , Kevin L. Jackson , Tom Morga , Pat Romano , Matthew Taylor , Brian Avery , John Branagan , John Cenatiempo , Doc D. Charbonneau , Danny Downey , Jeff Galpin , Leigh Hennessy , Hubie Kerns Jr. , Kevin LaRosa , Rob McCabe , William Morts , Denney Pierce , Joey Preston , Mic Rodgers , Jimmy Romano , Thomas Rosales Jr. , George A. Sack Jr. , Danny Scalf , Scott Sproule , James Ryan
Prodüksiyon Tasarım
Leslie Dilley
Senaryo
Bruce Joel Rubin , Michael Tolkin
Kondüktör
James Horner
Özgün Müzik Bestecisi
James Horner
Yapımcı
Richard D. Zanuck , David Brown
Özel Efekt Koordinatörü
Michael Lantieri
Kameraman
Guy Norman Bee , Scott E. Steele
Steadicam Operatörü
Guy Norman Bee
Ses Tasarımcısı
John P. Fasal
Kamera Teknisyeni
Steven J. Winslow , Eric S. Adamson , Rebecca Allen , Eric Anderson , Myles Aronowitz , Rocky Babcock , Nico Bally , John C. Barber , Kevin Barnes , Guy Norman Bee , Mindy Bee , Walter Bithell , Josh Bleibtreu , Mike Bonnaud , Chris Bothwell , Don Burgess , Brian Carmichael , Joe Chess , Joseph V. Cicio , Cheli Clayton , Jack Coffen , John T. Connor , Roger Donegan , Danny Eccleston , David Elmore , Danny Falkengren , Richard Foreman Jr. , Tammy Fouts , James Frederick , Chris Funk , Anthony Gaudioz , Thomas Giordano , Mark Gutterud , Chris Hammond , Robert Ikeda , Mai Iskander , Mauriece Jacks Jr. , Jerry Kim , George Lozano Jr. , Larry Markart , Dave McAllister , Parker Meyer , Dave Mikutsky , Luis Moreno , Alexandre Naufel , Max Neal , Evan A. Nesbitt , Ben Ormand , Eric Parker , Tom Priestley Jr. , Andrew Priestley , Mark Proscia , Tony Rivetti , Steve Robertson , Tim Ryan , Scott E. Steele , Jorge Sánchez , Daniel E. Teaze , Jon R. Tower , Joseph F. Valentine , Mark Vargo , Chris Weigand , James D. Wickman , Stefan Wilking , Daniel Windels , Steven G. Fracol , Steven J. Mikolas , Phil Pastuhov , Dylan Rush , Giovanni Zelko , Chris Walters
Sorumlu Müzik Editörü
Jim Henrikson
Mekan Yöneticisi
George Herthel , Kathleen Beall , Patrick Burn , Brian Glazen , Michael Haro , Jennifer Brandon King , Paul Lucero , Joseph Martin , Stuart Neumann , Peggy Pridemore , Bryan Thomas , John Marston
Senaryo Süpervizörü
Faith Conroy , Larry Leahy , John Wells
Ulaşım Koordinatörü
Robert Neilson , Edward Cook , Robert Gaskill , Maylon Houston , Kathryn Moll , Ron Poniewaz Jr. , Shaun Ryan , Lawrence Dove
Müzik Editörü
Joe E. Rand
Set Kostümcüsü
Marsha Bozeman , Bob Moore Jr.
Kostüm Sorumlusu
Michelle Kurpaska , Marsha Bozeman , Brian Dott , Kevin P. Faherty , Lisa Halperin , Anthony J. Lipin , Tony Lipin , Bob Moore Jr. , John M. 'Jack' Wright , Elizabeth Abate , Clark Acton
Işık Şefi
Jack Coffen
Sorumlu Ses Editörü
J. Paul Huntsman , Walter Newman
Set Fotoğrafçısı
Myles Aronowitz
Görsel Efekt Sorumlusu
Scott Farrar , Kenneth Jones
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
Michael Bauer
İnşaat Koordinatörü
John Villarino
Senaryo Koordinatörü
Larry Leahy
Yardımcı Yapım Koordinatörü
John Latenser V
Heykeltıraş
Cuitlahuac Morales Velazquez , David French
Butafor
Randy L. Childs
Butafor
Batia Grafka , Tommy Tomlinson , Scott Nifong
Makyaj Bölüm Yöneticisi
John M. Elliott Jr.
Kast Asistanı
Wendy Washbrook
1. Yardımcı Yönetmen
K.C. Colwell , Robert Rooy , Dana J. Kuznetzkoff
Görsel Efekt Yapımcısı
Denise Ream
Yardımcı Editör
Ken Blackwell
Görsel Efektler Sanat Yönetmeni
Alex Jaeger
Genel
E. J. Foerster , Mark Vargo , Danny Downey , Derek Thompson , Mike Fay , Richard K. Buoen , Anthony J. Lipin , Ginger Geary , Simon Rhodes , Robb Wilson , Jeff Rosen , Heather Kelton , Jennifer L. Pearlman , Wainani Young-Tomich , Steven R. Molen , John T. Connor , Carl Catanese , Douglas Retzler , Patrick Burn , Paula Case , Paula Nederman , Brian Glazen , Eric Gotthelf , Kimberly Skyrme , Lori Ikeda , Michael Healey , Thomas Brown , Kurt Zelnak , Jan Cosby , Shaun Ryan , Michael Alexander Collins , Mindy Bee , Laura Tiz , Todd Carroll , Bob Merrick , Bert Maatta , Jeff Cranford , Gary Tuers , David Werntz , Philip Keller , David Lowery , Cara Giallanza , Gregory Oehler , Todd Harris , Raymond Prado , Jeff Heusser , Michael Anthony Jackson , Jonathan Phillips , Danny Mudgett , Michele Ziegler , Gary Archer

Derin Darbe filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Derin Darbe filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Derin Darbe filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL