Patch Adams Yorumları

Patch Adams filmi detayları

@neyin_nessi

11 yıl önce

9 / 10

İdeallerinin peşinde koşmayı ve hayatı ti'ye almayı sevenler için mükemmel bir film izlyein.

@irmm

11 yıl önce

İnsanı insanca anlamak için ideal bir film..Hayatta önceliğmiiz ne olmalı bunu çok güzel anlatmış..Böyle filmlere ihtiyaç var ;)

@gundula

12 yıl önce

Kendim dışında başka biri olsaydım, "Patch Adams" olurdum! dedirten film... Ölmeden önce tekrar izlenecekler listesinden...

@maroia

13 yıl önce

7.5 / 10

Evet film gayet güzel ama ben Robin'in yerine başka birisinin oynamasını isterdim. Ha diyeceksiniz ki senin demenle olmuyor o işler, evet biliyorum. Bu adam hep iyi olmak zorunda değil, yeter ey yönetmenler yeter.

@lowen

13 yıl önce

7.4 / 10

Robin Williams bu tarz filmlerin değişmez oyuncusu olduğunu br kez daha kanıtlamış,izlerken hem keyif alıp,hemde hüzünleneceksiniz...Kendine özgü tedavi metodları uygulayan bir doktor adayının,kalıplaşmış beyinlerle mücadelesi çok iyi işlenmiş..Final sahnesi ise tam da 'Patch Adams' vari olmuş..Sadece mahkeme sahnesi daha etkili olabilirdi diye düşünüyorum...

@foolmood

14 yıl önce

5.5 / 10

wiliams ı bu tür hüzünlü komik durumlarında o kadar gördüm ki artık kendisiniyakalarsam bi yerdeyumruklayasım geldi.(sanki los angeles caddelerinde tura çıkmışım da nerden denk geleceksem elin adamıyla)Galiba o da bu tür rollerden bıkmış olmalı ki insomnia ve one hour photo filmlerinde seyircinin karşısına farklı bir portreyle çıkmayı denedi.ancak ordada çuvalladığını düşünüyorum.ilgimi çektiği tek filmi ölü ozanlar derneğidir.
N

@nameless

14 yıl önce

Patch adams izledigim en guzel gercekten alinti filmdi ve Robin Williams en doğru seçim olmuş film için, aldığım duyumlara göre bir çok tıp fakültesinde doktor adaylarına hasta-doktor ilişkisinin nasıl olması gerektiğini göstermek için izletiliyormuş ama yine ülkemizde ki hastanelerde durum göz önünde. Film bana şunları düşündürdü;

keske doktor olmak isteyen tüm insanların asıl amacı para ve ünvan yerine insanlara yardımcı olmak olsaydı,Bende hastanelerden nefret etmez,meymenetsiz ruh hastasi gibi gorunen doktorlardan beni iyilestirmesini ummaktansa aci cekmeyi yeğlemezdim..

@paradigma

14 yıl önce

6 / 10

Bana nedense bu film 98'de değil de 88'de çekilmiş gibi geliyor. Dün tv'de izledim ve bugün netten bakınca tarihinin ciddi ciddi yanlış olduğunu düşünüyorum. Ama yönetmeni bile bunu bilmiyor. 98 ne yahu, Fayt Klab'dan bir sene öncesi!

@havlayankuzu

15 yıl önce

6.5 / 10

Hunter Adams'ı hiç görmedim,tanımam bilmem. Belki gerçekten çok iyi biridir. Ama Robin Williams'ın esprileri film boyunca beni epey baydı. Ben o kadar da donuk biri değilimdir,iyi espri bulursam kaçırmam gülerim. Ama pek manasız geldi bana. Ya da ben iyi espriden anlamıyorum,bu da bir olasılık.
C

@crimean

15 yıl önce

7.8 / 10

bu filmin hakettiği ilgiyi görmediği inancındayım. zira film gerçek bir hikayeden güzel bir oyunculuk ve güzel bir anlatımla uyarlanmıştır. robin williams oyunculuğu patch karakterine cuk oturmuştur. ki robin williams dead poets society ile temel noktalarında paralel bi rolde görev almıştır. iyi de etmiştir.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL