Yasak Bölge 9 Yorumları

Yasak Bölge 9 filmi detayları

@sugundogdu

11 ay önce

başrolün oyunculuğuna hayran kaldım... film beklediğimden çok daha kaliteli çıktı

@warriorpoet

1 yıl önce

Keşke biraz daha iyi olsaydı.

@this-guy

2 yıl önce

8.5 / 10

Hem gerçekçi hem de bilim kurgu olmayı becerebilmiş muhteşem bir film.

@naksidil

3 yıl önce

8.6 / 10

Silah , güç ve yok etme ! Menfaat ve acımasızlık uğruna kendi neslini gözünü kırpmadan harcayabilen ...... bu boşluğu dolduramıyorum :(
Uzaylılar temalı çok şey anlatan ve hissettiren , ilk etapta belgesel izliyormuşuz tadı veren , sonrası bitimine kadar heyecanla ve düşünceyle dolu dolu bir film..
Çok güzel bir tavsiyeydi, teşekkürlerimle ..

@normajeane

3 yıl önce

7.9 / 10

Yapımcısına güvenerek izlediğim harika bir bilim kurgu. Duygusallık da barındıran klişelerden uzak bir film.

@kahramansmt

3 yıl önce

7.5 / 10

Uzun zamandır kaliteli bir film izlememiştim... Film açlığı çekiyordum ve bu film tam bir protein deposu gibi... Yine çerezlik olsun, öylesine izlerim diye düşük beklentilerle açtım fakat izlediğim en güzel filmlerden.. Bilim kurgu sevenlerin asla kaçırmaması gereken bir film..

@free-style

4 yıl önce

7.8 / 10

Belgesel tadında başladığında filmi hiç sevmeyeceğimi zannettim. Ancak film ilerledikçe ne kadar yanıldığımı anladım. Film uzaylılar hakkında değişik bir bakış açısıyla yapılmış. Klasik uzaylı filmi beklemeyin. Açıkçası bilim-kurgu, aksiyon karışımı güzel bir film olmuş. İzleyin derim.

@tonystark

4 yıl önce

30m dolar bütçeyle çekilen filmin başarısında yönetmen-yapımcı ikilisinin rolü hiç şüphesiz yadsınamaz.Devam filminin de bu uyumun bozulmadan çekilmesi ve bütçenin de ciddi anlamda katlanması gerekiyor.Aliens,Terminator gibi devam filminin önceki filmin üzerine koyduğu nadir yapımların arasına girebilir zira . Independence day:Resurgence gibi beklenenin altında kalması da muhtemel.

@serkanaydemir

6 yıl önce

8.2 / 10

Bir uzaylı dramı. Farklı bir boyuttan bakılmış bence güzel izleyin derim.

@iliiif

6 yıl önce

10 / 10

Şahane bir senaryo. Şahane oyunculuk. Uzaylı filmine yeni soluk getirmiş. Bayıldım. Sonunda ağladım hatta. O çiçeği görünce. O kadar profesyonel bir filmdi ki. İnanamadım. Kamera ile çekilmiş izlenimi çok iyi verilmiş. İstemeden öldürdüğü o karides sahnesi beni mahvetti. Yönetmene saygılar, sevgiler.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL