Yönetmen
|
James Wong
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapım Muhasebecisi
|
Karen Eisenstadt
|
Diyalog Editörü
|
Constance A. Kazmer
, Christopher T. Welch
, Dan Hegeman
|
Resimli Taslak
|
Burpo
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Charlene Eberle Douglas
|
Görsel Efektler
|
James Marbas
, John Cornejo
, Victor DiMichina
, Mark Dornfeld
, Charlene Eberle Douglas
, Roy Erickson
, Patrick Flanagan
, Tyler Foell
, Jim Gorman
, David R. Hardberger
, Bruce Harris
, Ginger Joyce
, John Joyce
, Michael Joyce
, Jason Kaufman
, David Knudson
, Jennifer Hall Lee
, George Macri
, Dennis McHugh
, Ray McIntyre Jr.
, Karla McIntyre
, Heather J. Morrison
, Patrick Murphy
, Reid Paul
, Jeryd Pojawa
, A.J. Raitano
, Lauren Ritchie
, Jim Sanfilippo
, Ray Scalice
, Brian V. Siador
, Richard King Slifka
, Jon Tanimoto
, Juan Carlos Vargas
, Ariel Velasco-Shaw
, Ken Wilder
, Xye
, Bonnie Kanner
|
3B Sanatçısı
|
Jim Gorman
|
Ses Mikseri
|
Eric Batut
|
Orkestra Şefi
|
Bruce Babcock
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Thomas O'Neil Younkman
|
Boom Operatörü
|
Kelly Zombor
|
Yapım Sorumlusu
|
Mark J. Levenstein
|
Yapım Koordinatörü
|
Karla McIntyre
|
Yapım Yöneticisi
|
Carla Fry
|
ADR Editörü
|
Michelle Pazer
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Heike Brandstatter
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
William N.J. Barber
|
Işık Teknisyeni
|
Cam Esau
|
Renk Zamanlayıcı
|
Stephen R. Sheridan
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Jack Hardy
|
Video Assist Operatörü
|
Bud Lafaut
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Mary Eilts
|
Sistem Yöneticileri ve Destek
|
Roy Erickson
|
Dublörler
|
James Bamford
, Yuka Kobayashi
, Dustin Brooks
, Richard Brooks
, Yves Cameron
, Dean Choe
, Jocelyn Clarke
, Duane Dickinson
, Marny Eng
, Alette Falle
, Corry Glass
, Alex Green
, Braden Haggerty
, Carol Jackson
, Ernie Jackson
, David Jacox
, Ron James
, Michael Langlois
, J.J. Makaro
, Kit Mallet
, Cotton Mather
, Leslie McMichael
, Steven McMichael
, Gaston Morrison
, David Mylrea
, Scott Nicholson
, Fred Perron
, Fiona Roeske
, Trish Schill
, Bill Stewart
, Lori Stewart
, Melissa R. Stubbs
, Danny Virtue
, Marshall Virtue
|
Yardımcı
|
Benjamin Glenday
|
Güvenlik
|
Terence Chase
|
Yapım Ofisi Asistanı
|
Julia Minnie
|
Butafor
|
Graham Coutts
|
Dış Sesler Editörü
|
Dino Dimuro
, Philip A. Hess
|
Yönetici yapımcı
|
Richard Brener
, Brian Witten
|
Yapım Sanatçısı
|
John Willett
|
Diğer
|
Glen Morgan
, James Wong
, Jeffrey Reddick
|
Diğer
|
Cassandra Barbour
, Will Baum
, Dana Belcastro
, Bruce Bennett
, Terence Chase
, Jody Chow
, Jason Collier
, Ennio Coltorti
, Gloria Davies
, Enrico Di Troia
, Ian Doig
, Phaedra Eccleston
, Karen Eisenstadt
, Emily Glatter
, Benjamin Glenday
, Kasandra Greene
, Lee Jenkinson
, Mike Jocelyn
, Gordon Juli
, Georgia Lepore
, Mark J. Levenstein
, Leona Maddeaux
, Mauro Magliozzi
, Adam R. Mehr
, Lynda Mills
, Julia Minnie
, Julie Ng
, Roberta Pellini
, Paul Prokop
, Holly Amber Proulx
, Kyle Riefsnyder
, Laura Sevier
, Bob Sobhani
, David Sporn
, Carla Swanson
, Lee Tucker
, Carlo Valli
, Ryf Van Rij
, Marco Vivio
, Rita Whicker
, Steve Woodley
, Maureen Young
, Ronald C. Briggs Jr.
, Michael Mili
, Robert Milicevic
, Nanni Baldini
|
Editoryal Hizmetler
|
Carolle Alain
, Logan Breit
, Gary Burritt
, Richard Cordes
, Bryan Lamoureux
, Jody Levin
, George McCarthy
, Claudia Morgado
, Stephen R. Sheridan
, Jeanie Won
, Valance Eisleben
, Matt Evans
, Mike Sowa
|
Kostüm Sorumlusu
|
Marnie Ander
, Andre Brouwer
, Carolyn Cameron
, Debbie Geaghan
, Kevin Knight
, Kathryn McPhie
, Kurtis Reeves
|
Animasyon
|
Paolo G. Venturi
|
Kamera Teknisyeni
|
John Adams
, Victor Aguirre
, William N.J. Barber
, Ariane Behrend
, Jason Bell
, Justin Bergler
, Fraser Boyle
, Dave Brown
, Cory Budney
, Trevor Butt
, Terry Calhoun
, Anthony Creery
, Cam Esau
, Glen Forrieter
, Ron Goodman
, Bob Hall
, Jeff Hall
, Frank Halpenny
, Shane Harvey
, Chris Helcermanas-Benge
, Junichi Hosoi
, Casey Hotchkiss
, Stephen Jackson
, Gilbert Jamault
, James Kantola
, Bud Lafaut
, Isabelle MacCrimmon
, Carol Macdonald
, Ivor Pedersen
, Brett Peterson
, Ron Precious
, Tyler Woeste
, Michael Wrinch
, John Seale
, Klaus Melchior
|
Özel Efektler
|
David Barkes
, Darcy Davis
, Bill Pankiw
, Terry Sonderhoff
, Mike Splatt
, Andrew Verhoeven
, Adrian Stansfield
|
Ses
|
Brian Basham
, Eric Batut
, Ron Bedrosian
, Paul Timothy Carden
, Dino Dimuro
, Scott Martin Gershin
, Nerses Gezalyan
, Hector C. Gika
, Tony Gort
, Dan Hegeman
, Philip A. Hess
, Constance A. Kazmer
, Daniel R. Kerr
, Dave McMoyler
, James Moriana
, Hugh Murphy
, Tony Negrete
, Thomas O'Neil Younkman
, Tom Ozanich
, Michelle Pazer
, Alan Rankin
, Scott Sanders
, Karen Schell
, Brad Sherman
, Melissa Sherwood Hofmann
, Drew Webster
, Christopher T. Welch
, Jeffrey Wilhoit
, Scott Wolf
, Greg Zimmerman
, Peter Zinda
, Kelly Zombor
, Chris Glyn-Jones
|
İkinci Birim
|
Brent Crowell
, Jack Hardy
, Roger Scott Russell
, Carie Wallis
, Thomas J. Wright
|
Operasyon Yöneticisi
|
Mary Eilts
, Carla Fry
, Jay Vinitsky
|
Makyaj Sorumlusu
|
Stacey Butterworth
, Paul Edwards
, Mike Fields
, Rachel Griffin
, Iesza Jessica Jordan
, Lisa Love
, Harlow MacFarlane
, Thom MacIntyre
, Shauna Magrath
, Ryan Nicholson
, Geoff Redknap
, Christ Stanley
, Adrian Stansfield
, Bev Wright
, Rosemarie Maldonado
, Leanne Rae Podavin
|
Sinematografi
|
Robert McLachlan
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Roger Scott Russell
|
Müzik
|
Adam Hamilton
, Shirley Walker
, Bruce Babcock
, Tom Boyd
, Paul Broucek
, Kristopher Carter
, Debbi Datz-Pyle
, Mike Deasy
, Sandy DeCrescent
, George Doering
, Bruce Dukov
, Mark Eshelman
, M.B. Gordy
, Richard A. Harrison
, Mark Kaufman
, Randy Kerber
, Jason Lloyd
, Adam Michalak
, Thomas Milano
, Larry Rench
, Lolita Ritmanis
, John Rodd
, Steve Schaeffer
, Chris Seefried
, Steven L. Smith
, James Thatcher
, Peter Tomashek
, Mike Watts
, Pat Weber
, Joe Zimmerman
, Patti Zimmitti
, Charles Bernstein
, Chris Boardman
, Peter Davies
, Paul Kegg
, Frank Macchia
, Rick Wentworth
, Tim Morrison
, Mako Sujishi
|
Kast Asistanı
|
Andy Fraser
|
Sahne Sanatçısı
|
Jason Claridge
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Stephen Jackson
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Phaedra Eccleston
|
Negatif Kesici
|
Gary Burritt
|
Yardımcı Editör
|
Carolle Alain
|
Dolly Sorumlusu
|
Glen Forrieter
|
Başlık Tasarımı
|
Carla Swanson
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Laurie Edmundson
|
Yardımcı Butafor
|
Gillian Goodman
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Brent Crowell
|
Yapım Kontrolörü
|
Paul Prokop
|
Senaryo
|
Jeffrey Reddick
, Glen Morgan
, James Wong
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Jeanie Won
|
İnşaat Koordinatörü
|
Derick McLeod
|
Işık Şefi
|
John Adams
, Terry Calhoun
|
Dublörler Koordinatörü
|
J.J. Makaro
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Ray McIntyre Jr.
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Ariel Velasco-Shaw
|
Görsel Efekt Editörü
|
Heather J. Morrison
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Terry Sonderhoff
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Dave McMoyler
, Scott Martin Gershin
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Brad Sherman
, Melissa Sherwood Hofmann
|
Ses efektleri Editörü
|
Paul Timothy Carden
, Hector C. Gika
, Tom Ozanich
, Alan Rankin
, Scott Sanders
, Scott Wolf
, Peter Zinda
|
Set Tasarımı
|
John Alvarez
, Anneke Van Oort
, Geoff Wallace
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Joey Jow
|
Yeşil Sorumlusu
|
Judy Siver
, Dave Tennant
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Bill McMahon
|
Set Fotoğrafçısı
|
Shane Harvey
, Chris Helcermanas-Benge
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Andrew Emde
|
Perukçu
|
Stacey Butterworth
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Lisa Love
|
Set Dekorasyon
|
Mary-Lou Storey
|
Sanat Yönetimi
|
William Heslup
, John Alvarez
, Travis J. Brooks
, Burpo
, Charlie Campbell
, Jason Claridge
, Vance Conway
, Graham Coutts
, Stephen Coutu
, Kasia Dzieciolowska
, Laurie Edmundson
, Andrew Emde
, Gillian Goodman
, Sally Hudson
, Joey Jow
, Herminio Kam
, David Lewis
, Philip Lunt
, Johanna Mazur
, Derick McLeod
, Pam McLeod
, Bill McMahon
, Marc Messenger
, Bryan Pederson
, Dan Petrescu
, Christopher Mark Richardson
, Jay Robinson
, Judy Siver
, Michael J. Siver
, Dave Tennant
, Mark N. Tompkins
, Anneke Van Oort
, Geoff Wallace
, Ray Watts
|
Prodüksiyon Tasarım
|
John Willett
|
Kostüm Tasarımı
|
Jori Woodman
|
Oyuncu Seçimi
|
John Papsidera
, Heike Brandstatter
, Andy Fraser
, Lonnie Mackenzie
, Coreen Mayrs
, Mandy Milicevic
, Wendy O'Brien
, Lisa Ratke
, Laura Schneider
|
Editör
|
James Coblentz
|
Görüntü Yönetmeni
|
Robert McLachlan
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Shirley Walker
, Adam Hamilton
|
Yapımcı
|
Craig Perry
, Warren Zide
, Glen Morgan
|
Kameraman
|
Ron Goodman
, Casey Hotchkiss
, Ron Precious
, Michael Wrinch
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jay Vinitsky
|
Makyaj Efektleri
|
Mike Fields
|
Yer Seçici
|
Terry Brooks
|
Şoför
|
L. Michael Eddy
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jon Tanimoto
|
Üretim Hizmetleri
|
Maureen Young
, Chris Bender
, Richard Brener
, Glen Morgan
, Craig Perry
, Art Schaefer
, Brian Witten
, Warren Zide
|
Şef
|
Will Baum
|
Marangoz
|
Charlie Campbell
|
İlave Müzik
|
Randy Kerber
|
Set Kıyafet Sanatçısı
|
Kasia Dzieciolowska
|
Baş Kuaför
|
Thom MacIntyre
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Kevin Knight
|
Set
|
Dave Brown
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Fraser Boyle
|
1. Kamera Asistanı
|
John Seale
|
Baş Ressam
|
Stephen Coutu
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Frank Halpenny
|
İnşaat Formeni
|
Vance Conway
|
Ortak Yapımcı
|
Chris Bender
|
Eş Yapımcı
|
Art Schaefer
|
Hazır Boyacı
|
Mark N. Tompkins
|
Birim Reklamcısı
|
Gloria Davies
|
Mekan Yöneticisi
|
Peter Pantages
, Bill Burns
, Terry Brooks
, Trevor Fieldhouse
, Ken Hovgaard
, Joel Hurley
, Terry Mackay
, Lynda Mills
, Dinean Stayk
|
Senaryo Süpervizörü
|
Lara Fox
|
Film Araç Koordinatörü
|
Don Bell
|
Ulaşım Koordinatörü
|
David R. Anderson
, L. Michael Eddy
, Don Bell
|
Müzik Editörü
|
Thomas Milano
|
1. Yardımcı Editör
|
Logan Breit
|
Set Kostümcüsü
|
Marnie Ander
, Andre Brouwer
|
Genel
|
Tony Gort
, Ron Bedrosian
, Brian Basham
, Thomas J. Wright
, Jeffrey Wilhoit
, James Moriana
, Greg Zimmerman
, Nerses Gezalyan
, Debbie Geaghan
, Kathryn McPhie
, Paul Edwards
, Pam McLeod
, Sally Hudson
, Michael J. Siver
, Herminio Kam
, Marc Messenger
, Karen Schell
, Bill Pankiw
, Mike Splatt
, Richard Brooks
, Scott Nicholson
, Ivor Pedersen
, Tyler Woeste
, Ariane Behrend
, Mike Sowa
, Trevor Fieldhouse
, Lynda Mills
, Chris Boardman
, Ginger Joyce
, Leona Maddeaux
, Johanna Mazur
, Lee Jenkinson
, Adam R. Mehr
, Lonnie Mackenzie
, Lisa Ratke
, Jody Chow
, Ray Scalice
, Gilbert Jamault
, Rich Brown
, Brian V. Siador
, Dana Belcastro
, Holly Amber Proulx
, Matt Evans
, Rachel Griffin
, Corry Glass
, James Coblentz
, David Lewis
, Alette Falle
|