Yönetmen
|
Aaron Blaise
Robert Walker
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapım Muhasebecisi
|
Stephanie Mendoza
|
Karakter Tasarımcısı
|
Rune Brandt Bennicke
|
Besteciler
|
Earl Coffman
|
Renk Zamanlayıcı
|
Chris DeLaGuardia
, Bruce Tauscher
|
Negatif Kesici
|
Mary Beth Smith
, Rick Mackay
|
Teknik Sorumlu
|
Christopher W. Gee
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Garrett Wren
|
Bilgisayar Görüntü Süpervizörü
|
Scott Kersavage
|
1. Yardımcı Editör
|
Brion McIntosh
|
Dış Sesler Editörü
|
Reuben Simon
|
Ses efektleri Editörü
|
Steve Lee
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Leslie Moes
|
Üretim Hizmetleri
|
Igor Khait
, Chuck Williams
|
Müzik
|
Phil Collins
, Mark Mancina
, Chris Barrett
, Tom Boyd
, David Campbell
, Carmen Carter
, Chuck Choi
, Sandy DeCrescent
, André Dias
, George Doering
, Daniel Gaber
, Earl Ghaffari
, Steven Gizicki
, Don Harper
, Karen Harper
, Steve Kempster
, Tom MacDougall
, Frank Marocco
, Dave Metzger
, Chris Montan
, Andrew Page
, Bobbi Page
, James Thatcher
, James Walker
, Frank Wolf
, Gavyn Wright
, Frank Macchia
, Darrin McCann
|
Operasyon Yöneticisi
|
Bruce Anderson
, Elzbieta Araszkiewicz
, Daniel R. Chavez
, Coralie Cudot-Lissillour
, Michael De La Cruz
, Jeff Hand
, Etienne Longa
, Jenni Magee-Cook
, Leslie Moes
, Frederika Pepping
, Bérénice Robinson
, Jennifer Christine Vera
, Kelley Derr
|
Ses
|
Richard L. Anderson
, Petra Bach
, Ron Bartlett
, Mark Binder
, Vladislav Boyadjiev
, Eric Bretter
, Vince Caro
, Mike Chock
, Chuck Choi
, Mark Coffey
, Evan Daum
, André Dias
, Rob Hill
, Eric Cameron Hosmer
, Doc Kane
, Mary Jo Lang
, Steve Lee
, Alyson Dee Moore
, Piero Mura
, Chris Pinkston
, Erin Michael Rettig
, Mark Rinaldi
, John Roesch
, Jackson Schwartz
, Reuben Simon
, Mark Smith
, Ralph Stuart
|
Görsel Efektler
|
Rob Bekuhrs
, Bob Bennett
, Paul Briggs
, Earl Coffman
, James Crossley
, Michael Curtis
, Kirk Garfield
, Joseph Gilland
, Eric Guaglione
, Kelly Hoover
, Brian Jefcoat
, Scott Kersavage
, Jamie Kirschenbaum
, Dan Lund
, Tony Plett
, James "J.R." Russell
, Heather M. Shepherd
, Brad Smith
, Jayme Wilkinson
, Garrett Wren
, Robert Blalack
, Mouloud Oussid
|
Editoryal Hizmetler
|
Robert H. Bagley
, Terry Claborn
, Chris DeLaGuardia
, Jeff Draheim
, Rich Mackay
, Brion McIntosh
, Timothy Peeler
, Theresa Repola Mohammed
, Mary Beth Smith
, Shannon Stein
, Bruce Tauscher
, Valerie Flueger Veras
|
Diğer
|
John Aardal
, Patricia L. Adams
, Stephen J. Anderson
, Christin Ciaccio Briggs
, Nancy Cartwright
, Chuck Choi
, Leo Chu
, Tom Corrigan
, Rick Dempsey
, Don Dougherty
, Brendan Duncan
, Christopher W. Gee
, Don Hall
, Jeff Hand
, Tim Hodge
, Jennifer Kagel
, Kimberly W. Keech
, John Brian King
, Tom LaBaff
, Renato Lattanzi
, Ben Lemon
, Stephanie Mendoza
, Randy Miller
, Brian Pimental
, Aurian Redson
, Kim Rozner
, Thomas Schumacher
, Kevin Waldvogel
, Chris Williams
, Josema Yuste
, Phil Collins
, Frank Welker
, John Musker
|
Teşekkürler
|
James Melton
, Chad F. Rogers
, Stuart Sumida
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Bérénice Robinson
|
Sorumlu Ses efektleri Editörü
|
Richard L. Anderson
, Mike Chock
|
Oyuncu Seçimi
|
Mary Hidalgo
, Matthew Jon Beck
, Ruth Lambert
, Micah Dahlberg
, Mickie McGowan
, Jen Rudin
|
Sanat Yönetimi
|
Robh Ruppel
, Jonathan Annand
, Sunny Apinchapong
, Hans Bacher
, Kirk Bodyfelt
, Richie Chavez
, Devin Crane
, Paul A. Felix
, Nathan Greno
, Douglas Henderson
, Andrew Hickson
, Xiangyuan Jie
, Sai Ping Lok
, Rick Maki
, Bill Perkins
, Franc Reyes
, Armand Serrano
, Harald Siepermann
, Marcelo Vignali
, Charles R. Vollmer
, Terryl Whitlatch
, Rejean Bourdages
, Denise Koyama
, Jim Martin
, Dan Povenmire
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Mark Mancina
, Phil Collins
|
Şarkılar
|
Phil Collins
, Tina Turner
, The Blind Boys of Alabama
|
Senaryo
|
Steve Bencich
, Ron J. Friedman
, Lorne Cameron
, David Hoselton
, Tab Murphy
|
Hikaye
|
Broose Johnson
, Nathan Greno
, Kevin Deters
, Stevie Wermers
, John Puglisi
, John Norton
, Thom Enriquez
, Kevin Harkey
, Woody Woodman
|
Baş Animatör
|
Broose Johnson
, Rune Brandt Bennicke
, Tony Stanley
, Anthony Wayne Michaels
, Tom Gately
|
Ortak Yapımcı
|
Igor Khait
|
Yapımcı
|
Chuck Williams
|
Editör
|
Tim Mertens
|
Animasyon
|
Darko Cesar
, Jason Boose
, Travis Blaise
, Jonathan Annand
, Robert O. Corley
, Gregg Azzopardi
, Robert Bryan
, Don Crum
, Steve Mason
, Branko Mihanovic
, Jean-Claude Tran
, John Webber
, Ian White
, Sasha Dorogov
, Trey Finney
, Sarah Mercey-Boose
, Dominic M. Carola
, Theodore Anthony Lee Ty
, Michael Benet
, John E. Hurst
, Laurence Adam-Bessière
, Benjamin William Adams
, Phil Allora
, Leyla C. Amaro Nodas
, Ruben A. Aquino
, Carlos Arancibia
, Kirk E. Axtell II
, Doug Ball
, Tom Bancroft
, Rachel R. Bibb
, Russell Blandino
, Rune Brandt Bennicke
, Joey Calderon
, Ofra Afouta Calderon
, Michael Cedeno
, Daniel Cohen
, Beth Collins-Stegmaier
, James Crossley
, John Cunningham
, Cheryl Davis
, Tom De Rosier
, Ron DeFelice
, Peter J. Deluca
, Robert Dettloff
, Jeff Dickson
, Donald Dowd
, Perry Farinola
, Phyllis Fields
, Christine Lawrence Finney
, Doug Frankel
, Tom Gately
, Billy George
, Joe Grant
, Craig Grasso
, Juanjo Guarnido
, Andrew Edward Harkness
, Arturo A. Hernandez
, Byron Howard
, Tom Humber
, James Young Jackson
, Xiangyuan Jie
, Broose Johnson
, David Karp
, Angelika Katz
, Misoon Kim
, Mark Koetsier
, Barry Kooser
, Alex Kupershmidt
, Mary Lescher
, Kellie D. Lewis
, Sai Ping Lok
, Teri McDonald
, Anthony Wayne Michaels
, Debbie Mihara
, Deborah Mooneyham
, Phil Noto
, Karen Nugent
, Eric Oliver
, Catherine Poulain
, Bonnie Ramsey
, Franc Reyes
, Ania Rubisz
, Chris Sauve
, Armand Serrano
, Mel Shaw
, Heidi Shellhorn
, Harald Siepermann
, Andrew Simmons
, Tony Stanley
, Robert E. Stanton
, Paul Steele
, Sean Sullivan
, Roxanne M. Taylor
, Britt Van der Nagel
, Irma Velez
, George Villaflor
, David Wang
, Matt Whitlock
, Jaison Duell Wilson
, Tom Woodington
, David W. Zach
, David J. Zywicki
, Chris Sanders
, Vera Pacheco
, Jim Martin
, Tony Fucile
, Johan Klingler
|
Animasyon Yöneticisi
|
Matt Whitlock
|
Orkestra Şefi
|
Dave Metzger
|
Görsel Geliştirme
|
Paul A. Felix
, Bill Perkins
, Hans Bacher
, Marcelo Vignali
, Richie Chavez
, Douglas Henderson
, Xiangyuan Jie
, Sai Ping Lok
, Franc Reyes
, Harald Siepermann
, Terryl Whitlatch
|
Sorumlu Yapımcı
|
Byron Howard
, Ruben A. Aquino
, Alex Kupershmidt
, James Young Jackson
|
Yapım Yöneticisi
|
Bruce Anderson
|
Editör Yardımcısı
|
Jeff Draheim
|
Müzik Editörü
|
Earl Ghaffari
|
ADR Editörü
|
Piero Mura
|
ADR Sorumlusu
|
Petra Bach
|
Özel Efektler
|
Donald Dowd
|
Ses Tasarım Asistanı
|
Mark Binder
|
Genel
|
Tim Mertens
|