Yönetmen
|
Lexi Alexander
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Makyaj Sanatçısı
|
Deborah Hawkins
|
Boom Operatörü
|
Alun Banks
|
Yapım Muhasebecisi
|
Freya Pinsent
|
Elektrikçi
|
Wailoon Chung
|
1. Yardımcı Editör
|
Nicholas Sousa
|
Set Sağlıkçısı
|
Carlton Jarvis
|
Şef
|
Neil Hodge
|
Set Kıyafet Sanatçısı
|
Louis Turner
|
Set
|
Ron Nicholls
|
Ses Tasarımcısı
|
Rick Hernandez
|
Kameraman
|
James Saligari
|
Hazır Boyacı
|
Eddie Wolstencroft
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Adam Kincaid
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Philippa Broadhurst
|
Kostüm Sorumlusu
|
Shirley Nevin
, Nicky Barron
|
Yapım Yöneticisi
|
Ingrid Litman
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Alan Sallabank
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Rick Polanco
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Lucy Egerton
|
Ses Mikseri
|
Les Honess
|
Ses
|
Alun Banks
, James Bennett
, William Dotson
, Brian Dunlop
, Christian Dwiggins
, Marshall Garlington
, Ivo Heger
, Rick Hernandez
, Udo Hilbert
, Les Honess
, Shawn Kennelly
, Laura Macias
, Chris Navarro
, Vince Nicastro
, Rick Polanco
, Jamie Roden
, Alan Sallabank
, James Seddon
, Cathie Speakman
, Ken Teaney
, James Wright
|
Teşekkürler
|
Nicky Kentish Barnes
, Paul Dray
, Matt Ferrucci
, Stefan Haller
, Anne Hubbell
, Julie Nives
, T. Jay O'Brien
, Abby Pucker
, Kurt Sinclair
, Peter Touche
|
Dublörler
|
Mark Archer
, Barbara Bernhardt
, Michael Byrch
, Dave Fisher
, Paul Herbert
, David Holmes
, Gary Hoptrough
, Pat E. Johnson
, Daniel Naprous
, Nikki Powell
|
Diğer
|
Jon S. Baird
, Erik Bright
, William Conacher
, Clifford De Spenser
, Marcie Friedman
, Neil Hodge
, Paula Jack
, Carlton Jarvis
, Chris Lahr
, J. Kathryn Landholt
, Tom Leeburn
, Ronald J. Levin
, Cass Pennant
, Freya Pinsent
, Ceris Price
, Bill Ridealgh
, Heather Tyler
, James Windeler
, Michael J. Harker
|
Editoryal Hizmetler
|
Roger Fenton
, Joe Fineman
, Adam Hawkey
, Michael John Koetter
, Mato
, Nicholas Sousa
, Michael Toji
|
Kamera Teknisyeni
|
Nick Allsop
, Wailoon Chung
, Dai Evans
, Eamonn Fitzgerald
, Dan Fontaine
, John Hembrough
, Giles Keyte
, Steve Kitchen
, Chris Knoll
, Alison Lai
, David Fred Masselink
, Ron Nicholls
, Mark Packman
, James Saligari
|
Görsel Efektler
|
Derek Bird
, Joshua D. Comen
, Christopher Dusendschon
, Kevin Mullican
, Marlo Pabon
, Francis Puthanangadi
|
Özel Efektler
|
Jim Buchan
, Bernard Newton
, Ed Smith
, Luke Marcel
|
İkinci Birim
|
Lucy Egerton
, Mark Egerton
, Arabella Gilbert
, Matthew Jensen
, Martin Sosa
|
Kuaför
|
Jon Henry Gordon
|
Operasyon Yöneticisi
|
Ali James
, Ingrid Litman
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jon Henry Gordon
, Deborah Hawkins
, Lesley Lamont-Fisher
, Charlotte Le Moignan
, Derek Lloyd
, Robin Pritchard
, Rupert Simon
|
Yapım Sanatçısı
|
Tom Brown
|
Sinematografi
|
Alexander Buono
|
Müzik
|
Christopher Franke
, Jason Bentley
, Darin A. Drennan
, Greg Hayes
, Rick Hernandez
, Randy Kerber
, Avital Korin
, Simon Rhodes
, Edgar Rothermich
, H. Scott Salinas
, Dennis S. Sands
, Kip Smedley
, Steven L. Smith
|
Üretim Hizmetleri
|
Lexi Alexander
, Bill Allan
, Patrick Aluise
, Jon S. Baird
, Alexander Buono
, Deborah Del Prete
, Keith Evans
, Jon Favreau
, Tom Hulme
, Linda McDonough
, Gigi Pritzker
, Tamsin Rawady
, Paul Schiff
, Kevan Van Thompson
, Donald Zuckerman
|
ADR Editörü
|
Udo Hilbert
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Martin Sosa
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Marlo Pabon
|
Oyuncu Seçimi
|
Des Hamilton
, Kahleen Crawford
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mark Egerton
|
Sanat Yönetimi
|
Ricky Eyres
, Marc Beros
, Philippa Broadhurst
, Garry Dawson
, Chris Drew
, Mark Hedges
, Mark Jones
, Adam Kincaid
, Louis Turner
, Rosanna Westwood
, Eddie Wolstencroft
, Thomas Jones
|
Yardımcı Editör
|
Roger Fenton
|
Müzik Süpervizörü
|
Jason Bentley
|
Dublörler Koordinatörü
|
Pat E. Johnson
|
Ortak Yapımcı
|
Jon S. Baird
, Linda McDonough
|
Set Fotoğrafçısı
|
Giles Keyte
|
Set Dekorasyon
|
Sara Wan
|
Orkestra Şefi
|
H. Scott Salinas
|
Set Yapımcısı
|
Kevan Van Thompson
, Tamsin Rawady
|
Müzik Editörü
|
Avital Korin
|
Editör
|
Paul Trejo
|
Eş Yapımcı
|
Alexander Buono
|
Görüntü Yönetmeni
|
Alexander Buono
|
Senaryo
|
Lexi Alexander
, Dougie Brimson
, Josh Shelov
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Christopher Franke
|
Yapımcı
|
Gigi Pritzker
, Deborah Del Prete
, Donald Zuckerman
|
Yönetici yapımcı
|
Paul Schiff
, Jon Favreau
, Lexi Alexander
, Bill Allan
, Keith Evans
, Patrick Aluise
, Tom Hulme
|
Kostüm Tasarımı
|
John Krausa
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Tom Brown
|
Şive Koçu
|
William Conacher
|
Dolby Danışmanı
|
James Seddon
|
Sorumlu Ses Editörü
|
William Dotson
|
Makyaj Efektleri
|
Robin Pritchard
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Lesley Lamont-Fisher
|
Senaryo Süpervizörü
|
Catherine Allinson
|
Renk Zamanlayıcı
|
Mato
|
Mekan Yöneticisi
|
Ben Gladstone
, Christian McWilliams
, Claire Tovey
|
Işık Asistanı
|
Steve Kitchen
|
Işık Şefi
|
Dan Fontaine
|
Birim Reklamcısı
|
Ceris Price
|
Birim Yöneticisi
|
Ali James
|
Yazar
|
Erik Bright
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Cathie Speakman
|
Yer Seçici
|
Christian McWilliams
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Joshua D. Comen
|
Dijital Besteciler
|
Derek Bird
|
ADR Sorumlusu
|
Ivo Heger
|
Steadicam Operatörü
|
John Hembrough
|
Genel
|
Adam Hawkey
, Jamie Roden
, Matthew Jensen
, David Fred Masselink
, Nicky Barron
, Laura Macias
, Shawn Kennelly
, Nicola Berwick
, Chris Drew
, James Bennett
, Alison Lai
, Chris Lahr
, Jim Buchan
, Charlotte Le Moignan
, Mark Hedges
, Nick Allsop
, Edgar Rothermich
, James Windeler
, Tom Leeburn
, Bill Ridealgh
, Paul Trejo
|