Yönetmen
|
Sam Mendes
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Adrienne Winterhalter
|
Araştırmacı
|
Tegan Jones
|
Üretim Hizmetleri
|
Bobby Cohen
, Pippa Harris
, John Hart
, Sam Mendes
, Marion Rosenberg
, Ann Ruark
, Scott Rudin
, Nina Wolarsky
, David M. Thompson
|
Sinematografi
|
Roger Deakins
|
Yapım Sanatçısı
|
Kristi Zea
|
Makyaj Sorumlusu
|
Kathryn Blondell
, Alan D'Angerio
, Sian Grigg
, Paula Kelly
, Linda Melazzo
, Michele Paris
, Karen Specht
, Jovan Vitagliano
, Barry Berger
, Christine Domaniecki
, Christine Fennell
, Thom Gonzales
, Souraya Hamdi
, Scott Hersh
, Anita Lausevic
, Susan Schectar
|
Operasyon Yöneticisi
|
Meryl Emmerton
, Jennifer Lane
, Ann Ruark
, Ty Warren
, Mark Graziano
|
İkinci Birim
|
Amy Lauritsen
, Joseph P. Reidy
, John Silvestri
|
Ses
|
Coll Anderson
, Courtney Bishop
, Nerses Gezalyan
, Harry Higgins
, Eric Hirsch
, Mike Howells
, Bobby Johanson
, Dan Korintus
, Tony Lamberti
, Avi Laniado
, Tony Martinez
, Eric McAllister
, Danny Michael
, Scott Millan
, Michael Miller
, James Moriana
, David Parker
, Jay Peck
, Nicholas Renbeck
, Jacob Ribicoff
, Warren Shaw
, Kira Smith
, Steve F.B. Smith
, Matt Snedecor
, Jason Stasium
, Eric Strausser
, Bill Sweeney
, Robert Troeller
, Jeffrey Wilhoit
, Jerry Yuen
, Paul Yurt
|
Özel Efektler
|
Devin Maggio
, John Stifanich
, Doug Coleman
|
Görsel Efektler
|
Randall Balsmeyer
, Ella Boliver
, Patrick Clancey
, J. John Corbett
, David Piombino
, Adrienne Winterhalter
, Thomas Mathai
|
Kamera Teknisyeni
|
Cesar Baptista
, Angela Bellisio
, Maceo Bishop
, Eric Boncher
, James Boniece
, Paul Candrilli
, François Duhamel
, McCord Fitzsimmons
, Richie Ford
, Joseph Grimaldi
, Nick Haines-Stiles
, Bruce Hamme
, Andy Harris
, James Heerdegen
, Christopher Heikel
, Dana Hook
, Nils Johnson
, Jeremy Knaster
, Mitchell Andrew Lillian
, Jeff Lomaglio
, Kevin Lowry
, Rick Marroquin
, James J. McCullagh
, Michael A. McFadden
, Thomas McGrath Woods
, William Moore
, Bill O'Leary
, Louis Petraglia
, Jeff Pinette
, Melvin Pukowsky
, Michael Rudolph
, Lance Shepherd
, Robert Stevers
, Eve Strickman
, Alexis van Kersen Li
, Robert Vuolo
, Graham Klatt
, David Conelli
|
Editoryal Hizmetler
|
Brian Boyd
, George Chavez
, Michael Dillon
, Adam Geiger
, René González
, Michael Hatzer
, Chris Jensen
, Michael Kennedy
, Marc Lulkin
, Devon Miller
, Jane Tolmachyov
|
Mekan Yöneticisi
|
Meredith Crowley
, Josh Dorn
, Matt Flanders
, Timothy Goldberg
, Damon Michael Gordon
, Orit Greenberg
, Jose F. Guerrero
, Shane Haden
, Michael Hartel
, Jesse Hove
, Daniel Pollack
, Robert T. Striem
, Hughroy Williams
, Evan Gabriele
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Teresa Haney
, Timothy Shannon
, James Patrick Whalen Jr.
|
Diğer
|
Ethan Anderson
, Harrison Beal
, Maï Boiron
, Allyssa Brooke
, Dan Buckman
, Jamie Buckner
, Brian Cantaldi
, Michael P. Cone
, Kathy Cossu
, Liza Donatelli
, Logan Wolfe Edler
, Michael James Faradie
, Pierfrancesco Favino
, Kathleen Fellegara
, Rich Fellegara
, Glenn Ferrara
, Jason Fesel
, Karen Gehres
, Travis Gerdes
, Chris Gibson
, René González
, Rob Harris
, Susan Hegarty
, Jessie Henderson
, Jason Irizarry
, David Kennedy
, Adam Kulick
, Gary Martyn
, Clem McIntosh
, Sean Oliver
, Cynthia Onrubia
, Jill K. Perno
, Jeff Pinette
, Brieann Rich
, Michael Rich
, Brittany Rostron
, Sandy Rustin
, Diana Salzburg
, Howard Samuelsohn
, Jason Seagraves
, Melanie Shaw
, Annie Simeone
, Zack Smith
, Peter R. Thewes
, Jesse Toledano
, Kyle Villegas
, Anthony Walters
, Corinne Golden Weber
, Nick Zayas
, Bill Timoney
, T.J. Misny
, Andy Wheeler
, Amy Israel
|
Diğer
|
Justin Haythe
, Richard Yates
|
Dublörler
|
G. A. Aguilar
, Blaise Corrigan
|
Teşekkürler
|
Cynthia O'Neal
, Patrick O'Neal
, Katherine Oliver
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tony Lamberti
, Scott Millan
, David Parker
|
Dublörler Koordinatörü
|
G. A. Aguilar
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Susan Kowarsh
, Daniel Lawson
|
Müzik
|
Thomas Newman
, Bill Bernstein
, Rick Cox
, George Doering
, Jim Dunbar
, Mick Gormaley
, Jennifer Hawks
, Suzie Katayama
, Tim Lauber
, Ernest Lee
, Stewart Lerman
, Norman Ludwin
, Larry Mah
, Shinnosuke Miyazawa
, Randall Poster
, Nic Ratner
, J.A.C. Redford
, Tim Rodier
, Armin Steiner
, Thomas Vicari
, Sandy DeCrescent
, Peter Rotter
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Erik Knight
, Tina Khayat
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
John Stifanich
|
Editör
|
Tariq Anwar
|
Oyuncu Seçimi
|
Debra Zane
, Ellen Lewis
, Leslee Feldman
, Dann Fink
, Geoffrey Miclat
, Jennifer Sabel
|
Yapımcı
|
Bobby Cohen
, John Hart
, Scott Rudin
|
Görüntü Yönetmeni
|
Roger Deakins
|
Diyalog Editörü
|
Dan Korintus
, Nicholas Renbeck
|
Müzik Editörü
|
Bill Bernstein
|
Kostüm Tasarımı
|
Albert Wolsky
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Kristi Zea
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Randall Balsmeyer
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Tony Martinez
|
Sanat Yönetimi
|
Nicholas Lundy
, John Kasarda
, Teresa Carriker-Thayer
, Tommy Allen
, Emily Beck
, Michael Bird
, Eric Bryant
, Kelly Canfield
, Philip Canfield
, Eric Cheripka
, Doug Coleman
, Ann Edgeworth
, Justin Elterman
, Chris Ferraro
, Scott Gertsen
, Kim Jennings
, Derrick Kardos
, Tina Khayat
, Erik Knight
, Marion Kolsby
, Kevin Mahon
, Alexandra Mazur
, Fred Merusi
, Valerie Nolan
, Jessica Panuccio
, John Pollard
, Louis J. Porzio
, Diane Rich
, Julio Daniel Rodriguez
, Jeffrey Rollins
, Will Scheck
, Annie Simeone
, Sebastian Slayter
, Carrie Stewart
, Robert Thayer
, Mike Thompson
, Robert Topol
, M. Tony Trotta
, Lance R. Walters
, Travis Wright
, Rodney Bauer
, Shannon Canfield
, Rachael Kliman
|
Set Dekorasyon
|
Debra Schutt
|
Müzik Süpervizörü
|
Randall Poster
|
Orkestra Şefi
|
J.A.C. Redford
|
Senaryo
|
Justin Haythe
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Geoffrey Miclat
|
Roman
|
Richard Yates
|
Kostüm Sorumlusu
|
Gail A. Fitzgibbons
, Stephanie Biear
, Sandi Figueroa
, Lara Greene
, Yolanda Holmes
, Robert Iannaccone
, Susan Kowarsh
, Daniel Lawson
, Cookie Lopez
, Vern Malone
, Christine Schultz
, Amy L. Teets
, Angela Mirabella
, Amy Ritchings
, Martha Smith
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jayne-Ann Tenggren
|
Koreograf
|
Cynthia Onrubia
|
Terzi
|
Stephanie Biear
, Lara Greene
|
Genel
|
Tariq Anwar
|