SİNEROBOT
BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?
Mighty Morphin Power Rangers
Yaratıcı | Shuki Levy Haim Saban |
Yönetmen | Oliver Driver Charlie Haskell Simon Bennett Jonathan Brough Michael Duignan Riccardo Pellizzeri Mike Smith Peter Salmon Jonathan Tzachor Worth Keeter Peter Burger James Barr Ryuta Tazaki Michael Hurst Douglas Sloan Judd Lynn Terence H. Winkless Adrian Carr Paul Grinder Murray Keane Armand Garabidian Andrew Merrifield Chris Graham Caroline Bell-Booth Luke Robinson Vanessa Alexander Karl Zwicky Yuji Noguchi Britta Johnstone Al Winchell Tony Randel Jeffrey Reiner Nobuhiro Suzumura Robert Radler Isaac Florentine Jerry P. Jacobs John Stewart Wayne Rose David Blyth Blair Treu Yuri Alexander Shuki Levy John Blizek Marco Garibaldi Strathford Hamilton Larry Litton Paul Schrier Robyn Grace Kaizo Hayashi Steve Markowitz Lawrence L. Simeone Liberty Goldman Vickie Bronaugh John Laing Koichi Sakamoto Tarou Sakamoto Akihiro Noguchi |
Senarist | Yasuko Kobayashi Johnny Hartmann Jill Donnellan Seth Walther David Schneider Shell Danielson Shuki Levy Stewart St. John Mark Litton Jason Smith Cheryl Saban James Collins Jeffrey Newman Amit Bhaumik Cameron Dixon David McDermott Jonathan Rosenthal Eddie Guzelian Peter Wiseman Marc Handler Uther Dean Jim Peronto Jeff Deckman Koichi Sakamoto Tony Oliver Samuel P. McLean Ronnie Sperling Terri Hughes Joseph Kuhr Gary Glasberg Steve Kramer Tom Furniss Gilles Wheeler Billy Rueben Al Winchell Michael Sorich Steve McCleary Julianne Klemm Tanya M. Wheeler Ron Milbauer Kati Rocky Patrick Rieger Barbara Oliver Ellen Levy-Sarnoff Tom Wyner Peggy Nicoll Dan Sarnoff Chris Schoon Mark McKain Denise Skinner John Fletcher Brett Born James W. Bates Mark Ryan Amira Lopez Charlotte Fullerton Steven Melching David Garber William Winkler Ann Knapp Douglas Sloan Sindy McKay Judd Lynn Jackie Marchand Guy Langford Mark Hoffmeier |
Oyuncu | |
Bulk |
|
Skull |
|
Tommy Oliver |
|
Mick Kanic |
|
Billy Cranston |
|
Goldar (ses) |
|
Alpha 5 (ses) |
|
Lord Zedd / Finster (ses) |
|
Ernie |
|
Adam Park |
|
Scrozzle (ses) |
|
Jason Lee Scott |
|
Rita Repulsa (ses) |
|
Kimberly Hart |
|
Alpha 6 (ses) |
|
Rocky DeSantos |
|
Zordon (ses) |
|
Kat Hillard |
|
Rito Revolto (ses) |
|
Lt. Stone |
|
Zack Taylor |
|
Trini Kwan |
|
Rita Repulsa |
|
Tanya Sloan |
|
Aisha Campbell |
|
Wrench / Curio (ses) |
|
Elgar (ses) |
|
T.J. Johnson |
|
Solon (ses) |
|
Cassie Chan |
|
Ashley Hammond |
|
Carlos Vallerte |
|
Karone |
|
Scorpius (ses) |
|
Deker |
|
Mentor-Ji |
|
Smash (ses) |
|
Gosei (ses) |
|
Evox (ses) |
|
Zeltrax (ses) |
|
Cassidy Cornell |
|
Keeper (ses) |
|
Piggy |
|
Doggie Cruger |
|
Kamdor (ses) |
|
Leelee Pimvare |
|
Squatt (ses) |
|
Baboo (ses) |
|
Zordon |
|
Rita Repulsa |
|
Scorpina |
|
Steel (ses) |
|
Loki (ses) |
|
Ollie Kana |
|
Amelia Jones |
|
Izzy Garcia |
|
Javi Garcia |
|
Zayto |
|
Aiyon |
|
King Mondo (ses) |
|
Klank (ses) |
|
Queen Machina (ses) |
|
Fury (ses) |
|
Deca (ses) |
|
General Shifter (ses) |
|
Leo Corbett |
|
Void Knight |
|
Koda |
|
Kai Chen |
|
Chase Randall |
|
Maya |
|
Damon Henderson |
|
Poisandra (ses) |
|
Divatox |
|
Mucus (ses) |
|
Master Xandred / Octoroo (ses) |
|
Keeper |
|
Jax (ses) |
|
Wes Collins |
|
Kendrix Morgan |
|
Jayden Shiba |
|
Tyler Navarro |
|
Justin Stewart |
|
Emily |
|
Mike |
|
Antonio Garcia |
|
Ivan |
|
Andros |
|
Professor Phenomenus |
|
Madame Odius (ses) |
|
Dayu (ses) |
|
Redbot (ses) |
|
Commander Shaw |
|
Divatox / Dimitria |
|
Kevin |
|
Mike Corbett |
|
Trakeena |
|
Commander Stanton |
|
Mia Watanabe |
|
Spike Skullovitch |
|
Phantom Ranger (ses) |
|
Blue Senturion (ses) |
|
Rygog (ses) |
|
Porto (ses) |
|
Chip Thorn |
|
Preston Tien |
|
Ravi Shaw |
|
Brody Romero |
|
Devon Daniels |
|
Shelby Watkins |
|
Zoey Reeves |
|
Riley Griffin |
|
Sarah Thompson |
|
Nate Silva |
|
Calvin Maxwell |
|
Steel |
|
Hayley Foster |
|
Kendall Morgan |
|
Levi Weston |
|
Blaze |
|
Victor Vincent |
|
Roxy |
|
Monty |
|
Ben Burke |
|
Betty Burke |
|
Carter Grayson |
|
Eric Myers |
|
Kira Ford |
|
Gia Moran |
|
Zhane |
|
Adelle Ferguson |
|
Dark Specter (ses) |
|
Vrak (ses) |
|
Diabolico (ses) |
|
Argus (ses) |
|
Dana Mitchell |
|
Katie Walker |
|
Noah Carver |
|
Lucas Kendall |
|
Jen Scotts |
|
Trip |
|
Ransik |
|
Nadira |
|
Tori Hanson |
|
Troy Burrows |
|
Emma Goodall |
|
Jake Holling |
|
Robo Knight (ses) |
|
Ernie |
|
Mr. Burley |
|
Conner McKnight |
|
Frax (ses) |
|
Chad Lee |
|
Kelsey Winslow |
|
Joel Rawlings |
|
Ryan Mitchell |
|
Ms. Fairweather |
|
Vypra |
|
Ethan James |
|
Lothor / Sensei |
|
Blake Bradley |
|
Circuit (ses) |
|
Bridge Carson |
|
Max Cooper |
|
Captain Mitchell |
|
Mr. Collins |
|
Olympius (ses) |
|
Queen Bansheera (ses) |
|
Taylor Earhardt |
|
Shane Clarke |
|
Danny Delgado |
|
Hunter Bradley |
|
Alyssa Enrile |
|
Dustin Brooks |
|
Merrick Baliton |
|
Trent Fernandez |
|
Cameron Watanabe |
|
Princess Shayla |
|
Master Org |
|
Toxica |
|
Kapri |
|
Jindrax |
|
Damaras (ses) |
|
Broodwing (ses) |
|
Omega Ranger (ses) |
|
Flurious |
|
Jenji (ses) |
|
Elsa |
|
Choobo (ses) |
|
Sky Tate |
|
Sydney Drew |
|
Jack Landors |
|
Z Delgado |
|
Kat Manx |
|
Mora |
|
Hayley Ziktor |
|
Devin del Valle |
|
Mesogog / Anton Mercer |
|
Zurgane (ses) |
|
Kelly |
|
Clare Langtree |
|
Xander Bly |
|
Dr. K |
|
Flynn McAllistair |
|
Tyzonn |
|
Gemma |
|
Casey Rhodes |
|
Jane |
|
Scott Truman |
|
Moltor (ses) |
|
Summer Landsdown |
|
Madison Rocca |
|
Vida Rocca |
|
Ziggy Grover |
|
Nick Russell |
|
Dillon |
|
Gem |
|
Udonna |
|
Dax Lo |
|
Tenaya 7 |
|
Theo Martin |
|
Necrolai (ses) |
|
Mack Hartford |
|
Rose Ortiz |
|
Lily Chilman |
|
Ronny Robinson |
|
Dominic Hargan |
|
Will Aston |
|
Jarrod |
|
Andrew Hartford |
|
Fran |
|
Miratrix |
|
Benglo (ses) / Spencer |
|
Anlatıcı |
|
Heckyl |
|
Prince Vekar (ses) |
|
Badonna (ses) |
|
Serrator (ses) |
|
J-Borg |
|
Principal Hastings |
|
Redbot |
|
Teknisyen |
|
Orion |
|
Levira (ses) |
|
Kegler (ses) |
|
Corporal Hicks |
|
Fern |
|
Shimazu (ses) |
|
Warden Garcia |
|
Vexacus (ses) |
|
Dr. Akana |
|
Vella |
|
Nayzor (ses) |
|
Prince Phillip |
|
Santaura |
|
Pop Pop |
|
Furio (ses) |
|
Smash |
|
Lord Zedd (ses) |
|
Squillia Naire (ses) |
|
Ninja |
|
Stan |
|
Annie |
|
Zenowing |
|
Motodrone (ses) |
|
Sting Rage |
|
James |
|
Santa |
|
Prince Gasket (ses) |
|
Captain Mutiny (ses) |
|
Megahorn (ses) |
|
Vasquez |
|
Master Finn |
|
Blue Morphin Master (ses) |
|
Princess Archerina (ses) |
|
High Councilor Renier |
|
Angela |
|
Mrs. Bell |
|
Mrs. Finch |
|
Master Dane |
|
Avcı |
|
Muriel |
|
Master Phant |
|
Councilor Brody |
|
Cruise |
|
Arachnitor |
|
Speedwing (ses) |
|
Drillion (ses) |
|
Red Alien Ranger (ses) |
|
Leanbow |
|
Barbarax (ses) |
|
Mystic Mother (ses) |
|
Young Jayden |
|
Madimot |
|
Gold Digger |
|
Lord Arcanon |
|
Game Face |
|
Trapsaw (ses) |
|
Delphine |
|
Gorgax |
|
Rina |
|
Darkonda (ses) |
|
Inkworth (ses) |
|
Lauren |
|
Cestro |
|
Scorpionic |
|
Badussa |
|
Cleocatra (ses) |
|
Muhabir |
|
Ryan's Father |
|
Venoma (ses) |
|
Young Aiden |
|
Roostafa (ses) |
|
Mayor's Assistant |
|
Boneswitch (ses) |
|
Jozotic (ses) |
|
Dragoul (ses) |
|
Jera (ses) |
|
Young Tommy |
|
Young Aisha |
|
Young Adam |
|
Young Rocky |
|
Young Kat |
|
Alien Interviewer |
|
Gork (ses) |
|
Matt |
|
Spinferno (ses) |
|
Professor Cog |
|
Kaylee |
|
Rusty |
|
Viera |
|
Patron |
|
Smellephant (ses) |
|
Datacom (ses) |
|
Mary |
|
Aiden |
|
Spellbinder |
|
Blair |
|
Belediye Başkanı |
|
Stingerella (ses) |
|
Orria |
|
Wolfgang (ses) |
|
Leisure |
|
Professor Cerebros (ses) |
|
Kubak (ses) |
|
Heather |
|
Chaku |
|
Zarius |
|
Donais |
|
Marina the Mermaid |
|
Mrs. Landsdown |
|
Valley Girl |
|
Charlie |
|
Trakeena |
|
Heather |
|
Öğrenci |
|
Kingsmen #1 (ses) |
|
Girl's Mother |
|
Thornox |
|
Boy (Danny) |
|
Skyla |
|
Riley's Mom |
|
Duplicon |
|
Jayden's Father |
|
Adam |
|
Yamimor |
|
Young Antonio |
|
Prince Colin |
|
Dayu |
|
Müşteri |
|
Chloe |
|
Screaming Man |
|
Elderly Person |
|
Toxitea (ses) |
|
Greedy Customer |
|
Jonesy |
|
Young Brody |
|
Tom |
|
Cutter |
|
Magician |
|
Jackie |
|
Sandy |
|
Spotty Eyed Monster (ses) |
|
Forcefear (ses) |
|
Jack O'Lantern (ses) |
|
G-Ma Betty |
|
Mr. Lunt |
|
Chaz |
|
Drilltron (ses) |
|
Shoveltron (ses) |
|
Cycletron (ses) |
|
Megan |
|
Angela |
|
Baby Pacha (ses) |
|
Tiaratron (ses) |
|
Lily |
|
Adrian |
|
Jack O’Lantern (ses) |
|
Occulo (ses) |
|
Beldorf |
|
Quadra Org (ses) |
|
Tentaclaw (ses) |
|
Animus (ses) |
|
Dex |
|
Nefaria |
|
King Lexian |
|
Treevil (ses) |
|
Thrax |
|
Isinia (ses) |
|
Slave |
|
Daughter |
|
Psycho Pink (ses) |
|
Gasser/Freaky Tiki/Horn (ses) |
|
Little Kid |
|
Guard #2 |
|
Chameliac (ses) |
|
Zika (ses) |
|
Kylee Styles |
|
Mr. Landsdown |
|
Brie |
|
Fogshell (ses) |
|
Omwhyzo (ses) |
|
Corcus |
|
Tideus |
|
Tour Guide |
|
Anne |
|
Office Worker |
|
Office Woman |
|
Young Boy |
|
Civilian 2 |
|
Genç Kız |
|
Tractor Driver |
|
Tranceferer |
|
Bride |
|
Groom |
|
Invidious |
|
Adam |
|
Kadın |
|
Cyclist |
|
School Kid |
|
Civilian |
|
Student 1 |
|
Student 2 |
|
Tentacus |
|
Younger Student |
|
Otobüs Şoförü |
|
Lady |
|
Virox |
|
Jordan |
|
Beezara |
|
Councilwoman Sanchez |
|
Dysotron |
|
Alexi Poporoff |
|
Soccer Buddy |
|
Edward Cormier |
|
Cute Girl |
|
Parti Kızı |
|
Stu Starmaker |
|
Kyle |
|
Tally |
|
Jeremy |
|
Kadın |
|
Accident Man |
|
Taku |
|
Peter's Friend |
|
Peter |
|
Moana |
|
Tommy |
|
Kevin's Father |
|
Swimming Race Starter |
|
Tooya |
|
Ryan |
|
Antrenör |
|
Young Emily |
|
Serena |
|
Bride 1 |
|
Man 1 |
|
Man 2 |
|
Kız |
|
Civilian |
|
Adam |
|
Junior Guardian |
|
Sacred Guardian |
|
Little Old Lady |
|
Crossing Guard |
|
Curious Boy |
|
Elderly Lady |
|
Smokescreen |
|
Picky Girl |
|
Assistant |
|
Attendant |
|
Shearfear |
|
Albert |
|
Dr. Runga |
|
Worker |
|
Stranger |
|
Body Builder |
|
Pretty Girl |
|
Falling Girl |
|
Chase's Mother |
|
Postman |
|
Burt |
|
Trainer |
|
Küçük Kız |
|
Father of Little Girl |
|
Ted |
|
Muhabir |
|
Delivery Guard |
|
Teller |
|
Erin |
|
Excited Customer |
|
Britney |
|
Young Professional |
|
Ms Allister - Food Critic |
|
Rata |
|
Assistant |
|
Marla |
|
Decay |
|
Grandpa Earl |
|
Anne |
|
Car Mom |
|
Mr. Tien |
|
Ace |
|
Shoespike |
|
Billy |
|
Mick's Mom |
|
Host |
|
Mr. Willoughby |
|
Abrakadanger (ses) |
|
Repellent Woman |
|
Jess |
|
Aaron |
|
Captain Shaw |
|
Hakim |
|
Lord Draven (ses) |
|
Lori |
|
Annoyed Fan #1 |
|
Annoyed Fan #2 |
|
Laura |
|
Blammo (ses) |
|
Typeface (ses) |
|
Rosie |
|
Casey |
|
Askshun (ses) |
|
Plasmora (ses) |
|
Lab Assistant |
|
Memur |
|
Officer #2 |
|
Coffee Woman |
|
Trendy Guy |
|
Roger (uncredited) |
|
Skye (ses) |
|
Aide |
|
Copy Technician |
|
Handyman |
|
Clonetron (ses) |
|
Joey |
|
Polis |
|
Nikki Rev |
|
Anne |
|
Küçük Kız |
|
Genç Kadın |
|
Loafer |
|
Dr. Walsh |
|
Clean-up Worker |
|
Kerry |
|
Louie |
|
Hakim |
|
Firefighter |
|
Girl's Dad |
|
Charity Worker |
|
Young Jarrod |
|
Dr. Silvia Jennings |
|
Belediye Başkanı |
|
Government Worker |
|
Genç Kız |
|
Factory Worker |
|
Thieftron (ses) |
|
Red Lost Galaxy Ranger (ses) |
|
Red Dino Thunder Ranger / Red Space Ranger/Andros (ses) |
|
Bruce |
|
Cheryl |
|
Mike |
|
Young Nate |
|
Kütüphaneci |
|
Anne |
|
Road Worker |
|
Madame Indigo |
|
Astronomer |
|
Brave Kid |
|
Mona |
|
Hakim |
|
Polis |
|
Arla |
|
Coach Bella |
|
Teen Athlete |
|
Official |
|
Ice Cream Attendant |
|
Beatrice |
|
Jeremy |
|
Florist |
|
Trash Collector |
|
Guitarist |
|
Belediye Başkanı |
|
Professor Floyd |
|
Panicked Civilian |
|
Baba |
|
Mara |
|
Dark Haired Man |
|
Mean Judge |
|
Funny Judge |
|
Nice Judge |
|
Shondra |
|
Mandy |
|
Rocketron (ses) |
|
Aquafiend (ses) |
|
Kite |
|
Sürücü |
|
Müşteri |
|
Jodie |
|
Delisha Ennivel (ses) |
|
Spikaka (ses) |
|
General McKnight |
|
Dr. Harlen |
|
Santa Claus |
|
Runtus |
|
Vine Monster (ses) |
|
Young Maya |
|
Mr. Tamashiro |
|
Scorpina |
|
Goddess |
|
Taru |
|
Haba |
|
Dark Suit |
|
Warlock |
|
Benjamin |
|
Haley |
|
Terry |
|
Delivery Boy |
|
Cadet |
|
Ghost Commander |
|
Guardian |
|
Ramsey |
|
Guard #1 |
|
Guard #2 |
|
Repairman |
|
Baxter |
|
Cadet #1 |
|
Cadet #2 |
|
Warrior |
|
Psycho Blue (ses) |
|
Psycho Red (ses) |
|
Psycho Black (ses) |
|
Ginger |
|
Colby |
|
Loyax (ses) |
|
Young Shondra |
|
Guard #2 |
|
Elderly Woman |
|
Guard #4 |
|
Thug #1 |
|
Asker |
|
Street Guard |
|
Hostage Girl |
|
Chillyfish (ses) |
|
First Little Girl |
|
Second Little Girl |
|
Impostra (ses) |
|
Red Shark (ses) |
|
Skelekron (ses) |
|
Crumummy (ses) |
|
Alien (ses) |
|
Hargan |
|
Collins |
|
Dr. Kovak |
|
Son |
|
Anne |
|
Soldier #2 |
|
Lady with Photo |
|
Cindy |
|
Monster Miner (ses) |
|
Coach Beckman |
|
Küçük Kız |
|
Soccer Player |
|
Sneaky Guy |
|
Fotoğrafçı |
|
Agent |
|
Black Ranger Teen (ses) |
|
Whacker Wilson (ses) |
|
Mr. O’Shaunessy (Bald Man) (ses) |
|
Young Girl (ses) |
|
Monster General #2 (ses) |
|
Employee |
|
Donkeyvac (ses) |
|
Foreman |
|
Worker |
|
Ugly Monster (ses) |
|
Profesör |
|
Parks Official |
|
Hulking Inmate |
|
Hector |
|
Ronin |
|
Water Hoser (ses) |
|
Ventriloquist |
|
Anne |
|
Tribal Boy |
|
Tribal Leader |
|
Grandmother Winslow |
|
Küçük Kız |
|
Muhabir |
|
Agent Myers |
|
Yönetici yapımcı | |
Haim Saban , Brian Goldner , Olivier Dumont , Simon Bennett , Shuki Levy , Stephen Davis , Eddie Guzelian , Bruce Kalish , Randi Yaffa , Kari Rosenberg , Jonathan Tzachor , Koichi Sakamoto | |
Televizyon Oyunu | |
Steve Slavkin , Denise Downer , John Tellegan | |
Yardımcı Yapım Koordinatörü | |
Georgie Morgan | |
Finans | |
Curtis Johnson , Elaine Mintz | |
Yapım Koordinatörü | |
Morgan Waru | |
Birim Yapım Yöneticisi | |
Jo Tagg , Sarah Spurway | |
Ses Tasarımcısı | |
Chris Burt | |
Ses efektleri Editörü | |
Oscar Burt-Shearer , Stefan Brough | |
ADR Sorumlusu | |
Jim McLarty , Scott Page-Pagter | |
Tema Şarkısı Performansı | |
Pierre Desmont , Cash Callaway | |
ADR ve Dublaj | |
David Walsh | |
Müzik Süpervizörü | |
Juan Carlos Quintero | |
Görsel Efekt Sorumlusu | |
Carol Petrie | |
Görsel Efektler | |
George Ritchie , Michael Carter , Christian Boudman , Marlan Harris , Scott D. Peterson , Mickie Reuster , Scott Christian Sava , Rick Shick | |
VFX Editörü | |
Brad Davison | |
Dublörler | |
Shun Yamashita , Masaaki Nitta , Ai Wadasaki , Aron Eastwood , Shin'ya Saitou , Kazuhiro Yokoyama , Tom Constantine , Kohji Mimura , Masafumi Oishi , Danny Wayne , Ed Neil , Bridgett Riley , Namihei Koshige , Daniel Andrews , Daisuke Kadowaki , Erik Betts , Sophia M. Crawford , Ryo Watanabe , Misako Nagashima , Andrew Cottle , Bruce Inaba , Miyuki Noguchi , Scott Marsh , Jay Kealy , Satoru Ogiwara , Corey Garton , Taran Howell , Ryosuke Mombayashi , Jeff Pruitt , Isaac Florentine , Richard Branden , Akihiro Noguchi , John Barrett , Makoto Yokoyama , Ryan R. Johnson , David Wald , Scott Leva , Tatsuro Koike , Koichi Sakamoto , Jon Heaney , Dan Koko , Jailyn Osborne , Minerva Adams , Jon Agro , Ron Balicki , Clayton J. Barber , Marla Casey , Mitch Gould , Eddie Perez , Rob Sanchez , Jon Valera , Lee Whittaker , Tadahiro Nakamura , Sonny Sison , Shota Takahashi , Peter Timmins , Tsubasa Hotta , Alec McColl , Atsushi Okuma , Rintaro Shimizu , Hirokazu Iwakami , Mackay Crawley , Takashi Furuya , Kohei Matsuoka , Ryohei Sakai , Momoka Takasaki , Kei Saeki | |
Üretim Hizmetleri | |
Shuki Levy , Tony Oliver , Ronnie Hadar , Ellen Levy-Sarnoff , Jonathan Tzachor , Ann Knapp , Douglas Sloan , Winston Richard , Dan Evans III , Jamie Simone | |
Yapım Muhasebecisi | |
Rebecca Reid | |
Diğer | |
Catherine Pittman , Scott Page-Pagter , Garrett Brawith , Brett Born , Matthew K. Grigsby , Nancy Kennedy , Jackie Marchand , Leslie Silvey , Jerry Bestpitch , Kurt Zelnak , Conor McCullagh , Jeff Pruitt , Koichi Sakamoto , Ursula Brauner , Boone Narr , Shawn Weber , Wendy Walters | |
Hikaye | |
Maiya Thompson | |
Hikaye Editörü | |
Becca Barnes , Alwyn Dale | |
Sorumlu Yapımcı | |
Scott Page-Pagter | |
Yapım Yöneticisi | |
Judd Lynn | |
Makyaj Tasarımcısı | |
Kevin Dufty | |
Yaratıcı Yapımcı | |
Hillary Zwick Turner | |
Ulaşım Koordinatörü | |
Jeremiah Vaughn , Mitchell Bergman , Billy Kane , William Smallwood | |
Sinematografi | |
Ilan Rosenberg | |
Editoryal Hizmetler | |
Mace Johnson , Tifanie Christun , Rich Dietl , Eric S. Rollman | |
Kamera Teknisyeni | |
David Dechant , Greg Hewett , Michael Dronge , Colin Mayo , Michael Maloney , Michael Barnett , Patrick Robert Wong , Andrew Robison , John B. Aronson , David Avallone , Dana Baker , Dennis Bishop , Jeffrey N. Civa , Laurence Manly , Sean McLin , Gerry O'Malley , Bonnie Osborne , Scott Whited , William Olofsson , Dean Jackson | |
Ses | |
David W. Barr , Jerry Trent , Robert L. Manahan , Kevin Newson , Ernie Sheesley , Randy Lawson , Kenneth Burgomaster , Bryan M. Cahill , David Diamond , Tommy Goodwin , Kenneth Kobett , Doug Latislaw , Andrew Somers , Raymond E. Spiess III , Chris Trent | |
Operasyon Yöneticisi | |
Judd Lynn , Wendy Walters | |
Makyaj Sorumlusu | |
Carlann Matz , Roy Knyrim , Todd Tucker , Wendi Lynn Allison , Tommy Williamson , Laura Gorman | |
Yapım Sanatçısı | |
Yuda Acco | |
Mekan Yöneticisi | |
Robin Murphy , Wayne Middleton , Leora Tobias | |
Yapımcı | |
Ronnie Hadar , Douglas Sloan , Sally Campbell , Winston Richard , Janine Dickins , Tony Oliver , Brian Casentini | |
Oyuncu Seçimi | |
Iris Hampton , Christina Asher , Katy Wallin , Julie Ashton , Alix Sloan , Gregory Apps , Thom Klohn , Charles Matthews | |
Yeşil Sorumlusu | |
Sam Hollyer | |
Kameraman | |
Ollie Jones | |
Steadicam Operatörü | |
Todd Bilton , Dave Garbett | |
Set | |
Evan Pardington | |
Görüntü Yönetmeni | |
Ilan Rosenberg , Kevin Riley , Neil Cervin , DJ Stipsen , Simon Riera | |
Sanat Bölümü Koordinatörü | |
Sylvia Guerra | |
Set Dekorasyon | |
Setu Lio | |
Set Kıyafet Sorumlusu | |
Gemma Richardson , AJ Thompson | |
Kostüm Sorumlusu | |
Anna Voon , Andrea Napier , Fireball Tim Lawrence , Andria Litto | |
Sanat Yönetimi | |
Davin Voot , Steven R. Miller , Allen Lafferty , Ronnie Gotch , Daron Niemerow , Robin Jacobson , Philip Fracassi , Fiona Mula , Rocco Francesco Paolone , Wesley Collier , Brad Douglas , Thomas D. Krausz , Elan Papa , Tim Papienski , Mark Richardson , Michael Hexum | |
Prodüksiyon Tasarım | |
Yuda Ako , Miro Harre , Tracey Collins , Julie Bolder , Gareth Edwards | |
Eş Yapımcı | |
Becca Barnes , Alwyn Dale , Paul F. Rosenthal , Ann Knapp , Ellen Levy-Sarnoff , Elie Dekel , Joel Andryc , Jeffrey Newman , Melissa Flores , Sanford Hampton , Jackie Marchand | |
Yaratıcı Danışman | |
Judd Lynn | |
Senaryo Danışmanı | |
Thomas Krajewski | |
Müzik | |
Bert Selen , Shuki Levy , Noam Kaniel , Matt McGuire , Barron Abramovitch , Mark Ryan , David Hillenbrand , David Ari Leon , Michael Baber , Udi Harpaz , Andy King , Larry Hopkins , Haim Saban , Leigh Roberts , Ry Welch , Wayne Jones , Kenneth Burgomaster , Ron Wasserman | |
Kostüm Tasarımı | |
Danielle Baker , Shawna Trpcic , Sarah Voon | |
Butafor yapımcısı | |
Mark Richardson , Raoul Cotter , Thomas Beeston , Matthias Sudholter , Jacob Walls | |
Işık Şefi | |
Pete Gilmour | |
Özel Efektler | |
Timothy Wells , Brian Dott , Paul Gorrie , Brian Sipe , Brandon Trost , Ron Trost , Di Barker , Larry Odien | |
Dublörler Koordinatörü | |
Mark Harris , Yokoyama Kazuhiro , Jeff Pruitt | |
2. Yardımcı Yönetmen | |
Rere McLeod | |
3. Yardımcı Yönetmen | |
Zane McLarin | |
Senaryo Koordinatörü | |
Cameron Dixon , Charli Lazarus | |
Senaryo Süpervizörü | |
Janee Hull-Page , Melissa Lawrence , Licia Wolf | |
Yardımcı Yönetmen | |
Chris Auer , Hamish Gough , Craig Wilson | |
Sahne Sanatçısı | |
Renee Te Pairi | |
Kreatör | |
Haim Saban | |
Hukuki Hizmetler | |
Rami Yanni | |
Marangoz | |
Kirit Kesha , Josh Kennedy , Rodger Brown | |
Post Prodüksiyon Sorumlusu | |
David Ross | |
İlave Müzik | |
Nicholas Varley | |
İkinci Birim | |
Koichi Sakamoto , Akihiro Noguchi , Isaac Florentine , Quentin Whitwell , Sean McLin , Masaki Onishi , Ken Ohara , Jeff Shiffman , Makoto Yokoyama , Stacy Fish , Dan Koko , Michelle Gold , Hank Grover , Larry Litton , Joel Morales , Michelene Mundo , Jason Narvy , Hal Olofsson , Paul Schrier , Jeff Pruitt | |
Editör | |
Allanah Milne , Jochen Fitzherbert | |
Genel | |
Jim McLarty , Dave Hurley , Tracey Collins , James Collins , Inon Zur , Paul Gordon , Jim Cushinery , Lior Rosner , Kenneth Burgomaster , Sharon Janis , John Blizek , Joel Bender , Terry Kelley , Ron Wasserman , Jeremy Sweet , Masaki Onishi |
Power Ranger dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.
Power Ranger dizisini Kategorize ediyorsun.
Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.
Power Ranger dizisine Konu ekliyorsun.
Arama sonuçları
Bu diziyi izleyen 20 kişi
Kullanıcı Bulunamadı...