Yaratıcı
|
Scott Frank
Allan Scott
|
Yönetmen
|
Scott Frank
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Birim Yöneticisi
|
Timo Dobbert
|
Orkestra Şefi
|
Jeremy Levy
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Wolfgang Franke
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
John Mangia
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Aldric La'Auli Porter
|
Kostüm Tasarımı
|
Gabriele Binder
|
Yardımcı Yönetmen
|
Mathias Datow
|
Televizyon Oyunu
|
Scott Frank
|
Roman
|
Walter Tevis
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Arissa Blasingame
|
Baş Animatör
|
Matt Parent
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Laura Romeo
, Clara Hill
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Eric Hoehn
, Eric Hirsch
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Diana Dekajlo
|
Diyalog Editörü
|
Mary Ellen Porto
|
Ses Tasarımcısı
|
Wylie Stateman
|
Müzik Editörü
|
Tom Kramer
|
Kondüktör
|
Peter Pejtsik
|
Yapım Ses Mikseri
|
Roland Winke
|
Müzik Süpervizörü
|
Randall Poster
|
Jenerik Mikser
|
Lawrence Manchester
|
Boom Operatörü
|
André Schick
, Thomas Wallis
|
Ses efektleri Editörü
|
James David Redding III
, Patrick Cicero
|
Müzisyen
|
Joy Adams
, Shea Kole
, Siobhan Cronin
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Gregg Swiatlowski
|
Oyuncu Asistanı
|
Geri Doherty
|
İlave Müzik
|
David Stal
, Asuka Ito
, Tom Kramer
|
Mekan Yöneticisi
|
David Pieper
, Lena Anderle
, Philipp Baumann
, Vincent Ercolani
, Matthias Kubin
, Sarah Schilling
, Steve Wilks
, Mario Wittmann
, Fred Kamping
, Daniel Thomas Kyburz
, Dimitri Serovatski
|
Editoryal Hizmetler
|
Steven Bodner
, Matt Breitenbach
, Diana Dekajlo
, Gifford Elliott
, Phillip Kimsey
, Anthony Lagrega
, Philippe Majdalani
, Charlie Greene
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Carlos Rafael Rivera
|
Saç Tasarımcısı
|
Daniel Parker
|
Kuaför
|
Sandra Jethon
, Tatjana Krauskopf
|
Saç Sorumlusu
|
Lizzie Lawson
|
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
|
Leo Marcil
|
Yardımcı Editör
|
Phillip Kimsey
, Charlie Greene
|
Makyaj Sanatçısı
|
Anja Bissinger
, Susan Parkinson
, Claudia Stolze
|
Teşekkürler
|
Iepe Rubingh
|
Dublörler
|
Volkhart Buff
, Lee Huang
, Marie Mouroum
, John Stead
, Luisa Wolf
|
Diğer
|
Judy Dickerson
, Lisa Dirk
, Christian Fischer
, Jorge Garcia Castro
, Mike Horvath
, Garry Kasparov
, Saskia Marka
, Jens Matthiaschk
, Paul Meyer-Gerlt
, Bruce Pandolfini
, Lena Mary Plaß
, Deborah Ricketts
, Iepe Rubingh
, Peter Tolle
, Cera Ziegler
, Grit Belitz
, Eve Borchardt
, Volker Kellner
, Silvia Lindner
, Marcella Lentz-Pope
, Olga Slavina
, Bianca Folger
, David S. Greathouse
, Travis Lowry
, Greg Baglia
, Michael Barry
, Dalene Irvine
, Timothy Reifsnyder
, Alisia Manuguerra
, Pia Schlipphak
, Rob Done
|
Kamera Teknisyeni
|
Sarah Alisch
, Karl Keil
, Richard Masino
, Sascha Wolfram
, Phil Bray
, Thomas Hübener
, Christian Scheibe
, Ken Woroner
, Barrett Axford
, Sebastian Meuschel
, Fabio Seyding
, Markus Kuballa
, Anna-Lena Slater
, Mathew Cree
, Ronald Deter
|
Anısına
|
Iepe Rubingh
|
Görsel Efektler
|
Holli Alvarado
, Arissa Blasingame
, Jeff Butler
, Manda Cheung
, Darrell Claunch
, Scott Crafford
, Brendan Fitzgerald
, Raquel Fogel
, Emily Austin Griswold
, Clara Hill
, Patrick D. Hurd
, Sam Kim
, John Mangia
, Alejandro Monzon
, Jonathan Taylor
, Robert Rossello
, August Coleman
, Kurt Lawson
, Jason Tsang
, Cyntia Büll
|
Özel Efektler
|
Claudius Rauch
|
Ses
|
Mark Appleby
, Rachel Chancey
, Patrick Cicero
, Eric Hirsch
, Eric Hoehn
, Leo Marcil
, Bill McMillan
, James David Redding III
, Wylie Stateman
, Gregg Swiatlowski
, Nicole Tessier
, Roland Winke
, Trevor Calhoun
, Vinny Alfano
, Mary Ellen Porto
, Matthew Stark
, Marcel Simoneau
, Thomas Wallis
|
İkinci Birim
|
Stephanie Beaune
, Mathias Datow
, Carlos Fidel
, Tommy Kreiselmaier
, Aldric La'Auli Porter
, Clara von Arnim
, Jana Filzhuth
, Nico Markert
, Drew McLean
|
Operasyon Yöneticisi
|
Timo Dobbert
, Meret Wagner
, Marc Grewe
|
Makyaj Sorumlusu
|
Daniel Parker
, Claudia Stolze
, Silvia Platsis
, Chris Lyons
, Aisha King
|
Yapım Sanatçısı
|
Uli Hanisch
|
Sinematografi
|
Steven Meizler
|
Müzik
|
Carlos Rafael Rivera
, Celeste Chada
, Milena Erke
, Asuka Ito
, Lawrence Manchester
, Randall Poster
, David Stal
, Tom Kramer
, Jeremy Levy
, Stewart Lerman
, Monica Zierhut
|
Üretim Hizmetleri
|
Mick Aniceto
, Blair Fetter
, Scott Frank
, William Horberg
, Marcus Loges
, Allan Scott
, Susan Hsu
, Uwe Schott
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Britta Albert
, John Kalus
, Nina Hirschberg
, Karolin Leshel
, Friederike Beckert
, Daniela Lohschelder
|
Ortak Yapımcı
|
Susan Hsu
|
Yapım Muhasebecisi
|
Paul Meyer-Gerlt
|
Sanat Yönetimi
|
Thorsten Klein
, Daniel Chour
, Kai Koch
, Brendan Smith
, Ron Büttner
, Natascha Cacciapaglia
, Philipp Hübner
, Andrea Kessler
, Alexander Lambriev
, Karolin Leshel
, Leonie Lieberherr
, Daniela Lohschelder
, Kristina Lonergan
, John Moran
, Thomas Möhring
, Luca Nemolato
, Carolin Schirling
, Niklas Schmidt
, Friederike Beckert
, Wilko Drews
, Christian Meinherz
, Florian Radloff
, Henry Salonen
, Tobias Schroeter
, Johannes Spikermann
, Sarah Wibbeler
, Raymond Boy
, Rachel Heacock
, Laura Bach
, Mieke Casal
, Michael Düwel
, Jan Hülpüsch
, Christoph Lanksch
, Laura Lessnick
, Jeff Poulis
, Stephanie Rass
, Saskia Tegethoff
, Liliana Lambriev
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Christian Scheibe
|
Set Yapım Asistanı
|
Lena Anderle
, Sarah Schilling
, Philipp Baumann
, Vincent Ercolani
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Brendan Fitzgerald
|
Kostüm Koordinatörü
|
Henning Paulmann
|
Kostüm Sorumlusu
|
Sparka Lee Hall
, Theresa Anna Luther
, Julia Suris
, Tanja Jesek
, Chris J. O'Neil
, Henning Paulmann
, Nanrose Buchman
, Katrin Hoffmann
, Gina Krauss
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Katrin Hoffmann
, Gina Krauss
, Julia Suris
|
Kameraman
|
George Billinger III
|
Dolly Sorumlusu
|
Elmar Suska
|
Görüntü Yönetmeni
|
Steven Meizler
|
Set Fotoğrafçısı
|
Phil Bray
|
Set
|
Sebastian Mayer
, Christoph Bock
, Mario Matic
|
Yeşil Sorumlusu
|
Lothar Riedrich
|
Butafor
|
Tobias Schroeter
, Johannes Spikermann
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Uli Hanisch
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Natascha Cacciapaglia
|
Set Dekorasyon
|
Sabine Schaaf
, Ingeborg Heinemann
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Rika Schneider
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Niklas Schmidt
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Kai Koch
|
Yardımcı Butafor
|
Saskia Tegethoff
, Tino Knoche
|
Set Tasarımı
|
Wilko Drews
, Stephanie Rass
, Laura Bach
|
Yer Seçici
|
Stefan Wöhleke
, Nick Hertwig
|
Set Şefi
|
Ron Büttner
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Sarah Wibbeler
, Leonie Lieberherr
, Laura Lessnick
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Raymond Schulz
|
Dublörler Koordinatörü
|
Volkhart Buff
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Marc Grewe
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Dietmar Haupt
|
Butafor
|
Alexander Lambriev
|
Yönetici yapımcı
|
William Horberg
, Scott Frank
, Allan Scott
|
Oyuncu Seçimi
|
Olivia Scott-Webb
, Ellen Lewis
, Kate Sprance
, Tina Gerussi
, Elina Nikolaeva
, Nicola Chisholm
, Dann Fink
, Anna-Lena Slater
, Bruce Winant
|
Yapım Koordinatörü
|
Regine Otto-Rodriguez
|
Yapımcı
|
Marcus Loges
, Mick Aniceto
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Dann Fink
, Bruce Winant
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Jens Matthiaschk
|
Yerel Oyuncu Seçimi
|
Tina Gerussi
, Anna-Lena Slater
|
Işık Asistanı
|
Sebastian Lindner
|
Elektrikçi
|
Robert Bartz
, Hinrich Peters
, Björn Körner
|
Işık Şefi
|
Sascha Wolfram
|
Editör
|
Michelle Tesoro
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Philipp von Bremen
, Raymond Schulz
, Ludger Gorschlüter
, René Janicke
, Miron Rasbach
, Mike Tippe
, Glenn Hughes
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sharron Reynolds-Enriquez
, Lea Marie Neumann
, Pia Schlipphak
, Nina Kötter
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Carlos Fidel
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Clara von Arnim
|
Senaryo Koordinatörü
|
Pia Schlipphak
|
Film Araç Koordinatörü
|
Martin Sekiewicz
|
Yapım Kontrolörü
|
Peter Tolle
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Adi Wojtinek
, Dana Chafahi
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Gifford Elliott
|
Yapım Ofisi Asistanı
|
Lisa Dirk
, Alisia Manuguerra
, Anna Lisa Dunkel
|
Şive Koçu
|
Judy Dickerson
|
Ulaşım Şefi
|
René Janicke
|
Genel
|
Sebastian Schulz
, Tobias Bergner
, Kristina Lonergan
, Carolin Schirling
, Saskia Marka
, Klaus Eckmann
, Thomas Möhring
, Lina Stindt
, Raymond Boy
, Christin Jahrmärker
, Sarah Alisch
, Heiko Wentorp
, Karl Keil
, Jacobus van Rooyen
, Richard Masino
, Natascha Gotowtschikow
, Alexandra Stähle
, Viola Völk
, Philipp Hübner
, Christoph Lanksch
, Liz Kreyenberg
, Lukas Schmitt
, Lea Marie Neumann
, Kay Furtak
, Lukas Loges
, Grit Belitz
, Thomas Centrone
, Philippe Majdalani
, Matt Breitenbach
, Maximilian Langer
, Lea Preuße
, Jill Stapley Tolle
, Franziska Hoh
, Hannah Brückmann
, Mike Tippe
, Christian Fischer
, Dimitri Serovatski
, Daniel Thomas Kyburz
, Mario Wittmann
, Ludger Gorschlüter
, Johanna Ragwitz
, Emil Stege
, Elina Nikolaeva
, Lena Mary Plaß
, Miron Rasbach
, Pia Schlipphak
, Anthony Lagrega
, Meret Wagner
, Steve Wilks
, Mark Appleby
, Rachel Chancey
, Milena Erke
, Kris Chevannes
, Crystal Samuel
, Jeff Butler
, August Coleman
, Jason Tsang
, Cynthia Buell
, Neiko Nagy
, Christina Spring
, Ulysses Argetta
, Sabrina Tenore
, Scott Crafford
, Amy Davis
, Alejandro Monzon
, Manda Cheung
, Martha Soehendra
, Tori Buenger
, Robert Rossello
, Raquel Fogel
, Darrell Claunch
, Sam Kim
, Holli Alvarado
, Volker Kellner
, Vinny Alfano
, Anna Przegendza
, Philipp Kirschniok
, Christof Putz
, Michelle Tesoro
|