@strangelove yazdı...

Paz, 16 Ara 2018, 00:39 (7 saat önce)

5.5 / 10

Başta çok özgün gibi duran ancak film ilerledikçe bariz şekilde farkedilen sağdan soldan çalıntı fikirlerle (uçan şehir-Bioshock Infinite, Londra'ya saldıran uçaklar-Star Wars, robota aktarılan zihin-Fallout, SOMA video oyunları) oluşturulmuş tema ve yan elementler olabildiğince klişe bir "kahramanın yolculuğu" hikayesiyle birleşince ortaya bu film çıkmış.

@casus yazdı...

Per, 13 Ara 2018, 17:16 (2 gün önce)

5.4 / 10

Sinemada çıktığı gün filmi izledim. İlk yarısı oldukça merak uyandırdı ama sonuna doğru beklentimin boşuna gittiğini gördüm. Ortaya çıkarılan senaryodan en az iki film çıkarılabilirmiş. Her şey oldukça hızlı geçti ve detayları çabuk atlandı. İster istemez popüler filmlerden esintiler hissettim. Yaratıcı bir yönü var, oha yürüyen şehirler var derken benzer konu ve içerik odaklı serilerden biri gibi daha geldi bana.

@furkandgn9 yazdı...

Paz, 09 Ara 2018, 20:57 (6 gün önce)

7.1 / 10

Ne yazık ki aradığımı bulamadığım bir filmdi. Film kısa süre içerisinde o kadar fazla yol katediyor ki odaklanmakta güçlük çekiyorsunuz. Filmde muazzam tasarımlar var ancak bu hız sebebiyle aralarından bir tanesi bile spesifik olarak aklınızda kalmıyor.
SPOILER

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL