Azizler Yorumları

Azizler filmi detayları

@zemzem45

1 gün önce

5 / 10

Oyuncu kadrosu iyi ortaya çıkan film kötü.

@poormf

3 gün önce

7 / 10

izle, eğlen, unut....

@sinegoz

4 gün önce

Taylan biraderler işi olduğu çok açık. Buralarda çok yapılmamış bir iş, çok göze sokulan şeyler vardı rahatsız eden onun dışında çok derinlik olan aman aman bir felsefesi yok. Çoğu kişinin aksine beğendim filmin bıraktığı bir tat var ama eksik bir şeyler olduğunu da hissettiriyor. Sadece şunu düşünüyorum bu oyuncu kadrosu olmasa başka bir oyuncu kadrosuyla da aynı tadı verir miydi veya ne düzeyde olurdu. Çünkü iyi bir senaryo ve iyi bir film kimin oynadığına baktırmayandır.

@ucharfli

5 gün önce

Birtakım şişirmecelikler.

@yurdagulbogar

1 hafta önce

6 / 10

Oyuncular cok iyi, izlenebilir bir film absurd komedi kapsaminda...Fakat tam anlamiyla benim beklentimi karsilamadi...

@contra

1 hafta önce

7 / 10

Farklı ve özgün bir türk filmi. Oyunculuk anlamında da iyi işler var. Haluk Bilginer ve Engin Günaydın filmin lokomotifleri.

@starrynight

1 hafta önce

6 / 10

Sevenlerin fazla övdüğü, sevmeyenlerin de fazla yerdiği film. Ben sıkılmadım, keyif de aldım ama ortalamanın üzerine çıkacak bir film değil doğrusu.

@zett

2 hafta önce

insanların kafasının içinde kendilerini defalarca sorararak tutsak ettikleri soruları, sorunları anlatmak için çekilen irem sak kolye sahnesi ve birkaç ufak detay dışında pek de sevemediğim film. absürd öyle ince bir çizgi ki dozunu ayarlayamayınca aşağısı uçurum. bana hitap etmedi.

@siyahtuval

2 hafta önce

7.6 / 10

Gayet akıcı ve güzel bir filmdi. Diyaloglar çok iyiydi bence.
Yalnız kal ama çok kalma ne bileyim işine karışmak gibi olmasın da.

@berat_k

2 hafta önce

7 / 10

Hikâyedeki doğaüstü olayları bu neden böyle diye sorgulamamak lazım, absürtlük budur zaten. Fakat bazı karakterlerin (Öner Erkan, Fatih Artman) hikayesinin üstünkörü geçildiği, bazılarının (Haluk Bilginer) ise uzatıldığı kanaatindeyim. Bir buçuk saatlik film yerine, bahsettiğim karakterlerin hikayeleri de anlatılarak 4 bölümlük, 50şer dakikadan bir dizi olsa eminim çok daha fazla hoşuma giderdi.

Artık klişeleşmiş "monoton hayatın içinde sıkışmış insan" hikayesine ilginç/tuhaf tipler ile yapılan yeni bir bakış olmuş. Sarktığı yerler var fakat kötü bir film diyemeyiz.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL