Charlie'nin Çikolata Fabrikası

Charlie'nin Çikolata Fabrikası filmi detayları

D

@duckdisystem

1 saat önce

Bu filmi ilk sinemada izlemiştim ve ondan sonra her mutsuz olduğum zamanda bu filmi açıp açıp izledim kesinlikle bende safça mutluluk yaratan bi film ve kesinlikle filme başlamadan yanınızda bir sürü çikolata bulundurun :))

@manuks

7 ay önce

Defalarca kez izlesemde sıkılmam dediğim filmlerden. Küçük büyük herkesin izlemesi gereken, sizi hayal dünyasına çeken özellikte bir film.

@sinegoz

1 yıl önce

6.5 / 10

O değil de film kendinden spoilerlı, isime bakıp anlıyorsun.

@free-style

2 yıl önce

Sen masallarını anlat Tim Burton. Biz hep izleriz.

@gundula

4 yıl önce

Oğlumla birlikte kaç defa izlediğimi bilemediğim film. Benim başucu filmim... Hala oğlum durup durup "lahana çorbası" der. Açlığı ve fakirliği oğluma öğreten film... önemlidir.

@evrensel

4 yıl önce

8.5 / 10

Ailecek iznelebilecek, öğretici ve insanın yüzünde tebessüm oluşturan bir film. Johnny Depp çok kaliteli bir oyuncu. Fantastik dünyanın içine çok hoş bir yolculuk edeceksiniz. İzleyin.

@cessiebalik

4 yıl önce

9 / 10

Bu gün sanırım sekiz milyonuncu kez izledim, bu kez 9 yaşındaki kuzenimle. O da bir beş kez falan izlemiş olmalı. Yorum yapa yapa, büyük bir keyifle izledik. Hep, hep, hep güzel. Roald Dahl'ı da anmadan geçmemek lazım, onun hikayeleri de her zaman çikolata tadında :)
K

@ketcibasis

4 yıl önce

bence film gerçekten güzel ve çok güzel mesajlar içeren bir filmdi. Böyle fantastik bir filmden çok ciddi mesajlar beklmiyordum. Ön yargım yüzünden uzun süredir de izlememiştim ama gerçekten güzelmiş. Abidin dinonun resmine bende çok benzettim bence bilinçli yapılmış bir sahneydi yorumlarda görnce de yalnız olmadığımı görmek iyi oldu :)
D

@doris

5 yıl önce

Masal ve çikolata tadında bir film!

@dmlnrgs

5 yıl önce

8 / 10

Yine Tim Burton, yine Johnny Deep, yine renkler, yine müzikler, yine gülümseme.. Ortada sinema yoluyla anlatılacak bir masal varsa, Tim Burton'dan başkasını düşünmek saçma olur. Evrenin gelmiş geçmiş en naif mesajlarını vermekten başka bir kaygısı olmayan, pek bi hoş bir film.

Johnny Deep bu filmde diğer filmlerde ki halinden ve tavrından pek bi uzak olsa da, mimikleri bi tek bana mı çekici geldi bilinmez:)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL