Marcella Yorumları

Marcella dizisi detayları

@basribabam

10 saat önce

5 / 10


İlk sezonda cesedi niye taşıdığı havada kaldı, daha bir sürü mantık hatası, saçmalık, hadi neyse dedim ama üçüncü sezonun ilk bölümünde bilgisayarı nereye saklayıp sonra nerden aldığını görünce özensizliğin bu kadarına dayanamayıp bıraktım. İzlenecek o kadar çok dizi ve film birikti ki, bu saçmalıklarla öldürülecek vaktim yok. 5/10

@seinfeld

9 ay önce

Arızalı, zeki, çalışkan bir kadın polisi baş rolde görmek hoşuma gitti. Bu tip filmlerde kirli sakallı, bağlanma problemi olan ve sürekli küfredip sigara içen erkekleri görürdük genelde. Heyecan ve gerilim düzeyi yüksek bir dizi. Marcella epey sorunlu bir karakter ama beni en sinir eden şey o hızlı hızlı acayip yürüyüş şekli oldu:))

@damlaylom

11 ay önce

10 / 10

Demin bitirdim ve 3.sezon gelecek miymis, bakmaya geciyorum. Inanilmaz iyiydi.

@mamcici

3 yıl önce

polisiye türünün eril dünyasında erkek gibi davranan kadınları izlemekten sıkılanlar için ilaç niyetine. İngiliz ve İskandinav polisiyelerinde hikayenin ve karekterlerin derinliği bir yana, erkek dünyasında yer alan kadının durumu da gerçekçidir. Zekidir ama bu saçmalamayacağı anlamına gelmez. Güçlüdür ama bunu erkeksi tavırlarıyla değil, durumlar karşısındaki yılmadan yıkılmadan sürdürdüğü mücadeleci tavrıyla gösterir. Yaralanabilir incinebilir ama yine de bu travmatik dünyanın bıraktığı izlerle yürümeye devam eder. yani kadındır. :)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL