@iveseenitall

2 saat önce

çok iyi konu, ortalama bir kitap, ama berbat, overrated film.

@jaleduruu

1 yıl önce

5.5 / 10

Mustang isimli Türk filmini daha önce izlemiştim ama bu film aşırı derecede onu anımsattı bana. Mustang, bu filmden izler taşıyor. Ama açıkça söylemek gerekir ki, Mustang bu filmi 3'e katlar. Bu filmi izlemek yerine Mustang'i izleyin derim. (10/5.5)

@umutterbass

1 yıl önce

7.5 / 10

Müziklerini ve sinematografisini başarılı bulduğum, atmosferini ve melankolikliğini güzel yansıtan ama senaryo ve kurguda bolca eksiklikler, hatalar olan yine de iyi bir ilk film.

@janedoejr

5 yıl önce

Keşke diğer kızlar üzerinde de biraz durulsaymış Özellikle ilk intihar eden kardeş aklımda soru işaretleri bıraktı. Ailenin daha doğrusu annenin baskısı biraz daha net bir şekilde aktarılabilirmiş. aynısı olmasa da benzer hikayeler bizim toplumumuzda da yaşanmakta. buruk bir filmdi. ama müzikler bir harikaydı.

@behtul

5 yıl önce

7.7 / 10

Filmi ne çok yerenlere hak veriyorum ne de göklere çıkartanlara. Bence orta ayarında farklı bir pencereden bakış sunan filmdi. Oyunculuklar cidden güzeldi. Kirsten Dusnt kendini oynamış sanki, hiç absürd durmadı filmde gözümde. Müzikleri cidden güzeldi, Neymiş acaba diye merak ederek izlediğim bir filmdi, çok tatmin etti mi sonu? Hayır ama yine de dediğim gibi farklı bir renk.
V

@volk

5 yıl önce

1 / 10

Berbat. Harcadığım zamana acıdım. Bu film be anlatıyor yani ana fikri ne? hiç bir fikrim yok. Sadece müzikle geçen bitmek bilmeyen sekansları, uzun manasız bakışmaları, mantık hatalarını ve senaryonun-ortada bir senaryo olduğunu kabul ettiğimizi var sayıyorum-kara deliklerini bir yana bıraksak bile bu kızların intihar etmek için hiç bir nedenleri yok. Yani kız yoldan çevirdiği adamlarla evin çatısında sex yapıyor. Kimse bana aile baskısından söz etmesin. Saçmalamayın. Çöp. Uzak durulmasını tavsiye ediyorum.

@jay-jay-jandarm

5 yıl önce

6.7 / 10

ailenin kızlar üzerindeki baskısı pek yansıtılamamış gibi geldi bana yoksa çok acaip hikaye
B

@bronzehel

5 yıl önce

10 / 10

Beni cok etkileyen bir filmdi/ tavsiye ediyorum ozellikle ebeveynlere

@mavericktristan

6 yıl önce

film çok fazla iyi . daha fazla yoruma gerek yok : )

@ecezkc

8 yıl önce

Aslında bir çok ailenin bunu karı koca oturup özellikle kız çocukları var ise,izleyip sonra yetiştirme tarzlarının ne denli doğru olduğunu düşünp öyle hareket etmelerini sağlayacak bir film olmuş. Cappola'nın kızı olması ilk önce bir önyargı oluşturdu sonuçta sinema içinde büyüyüp,sonra sinema içerisinde haydi bende bir deneyeyim demiş olabiilir diye düşündüm. Açıkçası beni dumur etti. Aldığı ödülleri bir bayan yönetmen olarak haketmiş gibi duruyor. İçinde birçok bastırılmış duyguyu barındıran,bence her ergenlik döneminden geçmiş bir kızın kendinden bir pay çıkarabileceği bir film olmuş....
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL