Şüphe Yorumları

Şüphe filmi detayları

@ham

4 saat önce

6 / 10

Aman aman bir film değil sürükleyici olması güzel
Başroldeki kızımızın kaşarlıkları sinirimi bozmadı değil
Matrix’ten bildiğimiz Trinity karşımıza tam bir teyze olarak çıkmış. Böylesine pasif bir rol için çok fazla yine de onu görmek güzel

@rei

1 yıl önce

8 / 10

Son ana kadar sürükleyiciydi. İzlemeye değer bir gerilim filmi.

@droim

5 yıl önce

rear window benzeri film ararken bu filmde buldum kendimi. bulmasaydım diyorum, maalesef kötü olmuş hemde baya bi.

@suhaakin

8 yıl önce

7.5 / 10

zaman öldürgeci

@mrsdance

9 yıl önce

Gerçek bir şüphe. Acaba defalarca demişimdir. Gizem ve gerilim dalında çok güzel tatlar bırakan harika bir film. Tavsiye ederim, İyi seyirler.

@stiff

9 yıl önce

8 / 10

Ortalama bir beklentiyle izledim ancak çok iyi bulduğumu söylemeliyim. Aslında bir gerilim klişelerinden olan "komşudan şüphelenme" konusu işlenmiş, ancak gerçekten yer yer gerildim ben. Sadece gerici değil, eğlenceli bulduğumu da söylemeliyim. Seyir zevki yüksek ve sürükleyici de... Arkadaş ortamında izlenebilecek filmlerden biri.

@onur_turan

10 yıl önce

6.5 / 10

Öğretmenini yumruklamasından ötürü ev hapsi alan genç komşularını izlemeyi alışkanlık haline getiriyor ve de üstüne olaylar gelişiyor...

Günümüzün Rear Windowu diyebiliriz bir nevi.

Bilindik tarzda bir akışı olmasına rağmen kesinlikle sıkmadan seyrettiriyor. Özellikle çekimleri gayet güzeldi. Sarah Roemer de filmin izlenilebilirliğini artıran bir başka faktör tabii.

6,5 / 10
M

@mlscorsese

10 yıl önce

filme ilk başladığımda amerikan ergen filmi, vakit kaybı gibi düşüncelerle başladım, beklentim gerçekten çok düşüktü, fakat azcık sabredince filmin içinden çok ilginç bir olay çıktı. sürpriz değişim filmi çekici kılıyor. farklı bir tecrübe..

@okaliptuss

10 yıl önce

7 / 10

İlk izlemeye başladığımda aslında pek ümitli olmadığım bir filmdi.Filmin geneline bakıldığında ortada çok gizemli bir durum yok.Zaten ortalarda neyin ne olduğunu anlıyorsunuz merakınız kalmıyor filmin sonuna.Ama yinede izlemek çok keyifliydi bu filmi.Kaçma kovalama sahneleri heyecan vericiydi.Belki kusursuz değil ama başarılı sayılabilecek gerilim filmlerinden biri benim için.İyi ki de izlemişim dedim bu filmi bittikten sonra kesinlikle tavsiye edebileceğim bir film.Filme puanım 10/7

@khresimos

11 yıl önce

film izlerken izleyici bir şekilde gerilimli havaya sokmayı başarıyor. başrol oyuncusu ve kankasının oyunculuğuna diyecek bir şey yok ancak kızımızın her hareketindeki "ben seksiyim" havası hatta kızın kendisi çok zorlama olmuş.

çerezliktir. geceyarısı izlemesi daha bir keyifli olur:)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL