SİNEKRİTİK

4 Yıldır Lorenzo'nun Yağını Kullanıyorum...

Mücadele tam olarak nedir? Bir kimse evladı için verdiği mücadelede sınırları ne kadar zorlayabilir? İradesini ne kadar koruyabilir? Bu gibi soruların cevabını bu filmde bulabilirsiniz. Yaşanmış olaylardan uyarlanmış olan filmde henüz on yaşına girmemiş olan bir çocuğun gittiği... Devamı..

tiamath

@tiamath yazdı...

19.12.2019

Batı Dünyasına Hoş geldiniz...

Gerçekliğin doğasını hiç sorguladın mı? (Bernard) 1973 yapımı aynı isimli filminden uyarlanmış olan, ana teması ileri derece yapay zekanın keşfinden sonra bu zeka ile üretilmiş olan sentetiklerin, varlıklı insanların hizmetine sunarak oluşturulmuş olan bir ortamda, bu kişilerin... Devamı..

tiamath

@tiamath yazdı...

06.12.2019

Tango'nun Güzel Yanı, Hata Yapsan da, Dansa Devam Etmektir

Charlie Simms, Beird School olarak isim yapmış bir kolejde, destek alarak okuyan bir öğrencidir. Bir kaç arkadaşı vardır ve bunlardan biri açık ara varlık sahibidir. Tabi bu imkan sahipliği ona sanki herşeyi yapabilecekmiş gibi hissettirir ve okulun müdürüne karşı oldukça ileri... Devamı..

tiamath

@tiamath yazdı...

20.11.2019

Nasılsa unutulacak diye her şeyi yapacaksak, şahsiyetimiz ne olacak peki?

İstanbul gibi bir büyük şehrin yorgunluğundan kurtulmak için fırsat gibi gelen bir tayin ile Kamburaya yerleşen Agah beyoğlu, sonunda biraz dinlenebileceğini ve huzur soluyabileceğini düşünür. Fakat burada öyle bir olaya tanıklık eder ki yıllarca birşeyler yapamamanın verdiği... Devamı..

tiamath

@tiamath yazdı...

18.11.2019

Deliler için en zor olan şey, Öyle değilmiş gibi olmalarını beklemeleri.

Geçmişine baktığımızda felekten bir gece, git başımdan gibi filmlerden sonra böylesi bir dram filmi çekerek bir nevi risk alan ve oldukça başarılı bir şekilde altından kalkmış olan Todd Philips, gerçekten başarılı bir eser ortaya çıkarmış diyebiliriz. Joker gibi zor bir... Devamı..

tiamath

@tiamath yazdı...

21.10.2019

GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL