SİNEKRİTİK

Stranger Things 3: Kahraman Amerika Kötü Ruslara Karşı

dizinin üçüncü sezonunu yeni bitirdim. bu sezon diğer sezonlara göre oldukça kötü. bu kadar kötü olmasının nedenlerini maddeleyelim: 1. ilk iki sezondaki sevimli çocukların karşı cinsle vıcık vıcık ilişkilerinden başka bir olayları olmayan teenagerlara dönüşerek seyir keyfini... Devamı..

tambenlik

@tambenlik yazdı...

16.08.2019

Ve Mysterio sizi selamlar...

Artık Marvel evreninde yeni döneme geçişin temelleri atılıyor ve herkesin aklındaki "şimdi ne olacak?" sorusu bariz bir şekilde gündeme geliyor. Bir yanda Avenger'ın yarısı yok oldu, olası bir tehdit karşısında ne yapacağız diye düşünülürken bir yanda bu boşluğu fırsat bilenler... Devamı..

tiamath

@tiamath yazdı...

21.07.2019

Her Duygudan Bir Nükte

Jim Jarmusch'un dünyanın çeşitli ülkelerindeki şehirlerinde bindiği taksilerde dönen muhabbetlerden esinlenerek oluşturmuş olduğu oldukça farklı bir yapıda olan ve çok başarılı bulduğum bu filmde, dünyada geçmekte olan bir gecede beş farklı şehirdeki beş farklı taksinin içinde... Devamı..

tiamath

@tiamath yazdı...

11.07.2019

Gerçeğin Sınırlarını Zorlamak( Black Mirror-s5e1)

Dizinin bu bölümünü ilkin izleyen insanların büyük çoğunluğu sorunu homofobi olarak görebilir.Ancak esas sorun homofobiden çok arzuların tatmini meselesidir.Doğası gereği idealize edilmiş bütün ilişkiler ve bu ilişilerin yaşanma biçimleri realitenin soğuk ve kalın duvarları ile... Devamı..

zanezav

@zanezav yazdı...

20.06.2019

İçimizdeki Hitler

yönetmenin kendi milleti ve tarihiyle hesaplaştığı farklı bir film olan "er ist wieder da", 2014 yılında gözünü açan adolf hitler'in günümüz almanya'sında nasıl karşılanacağı ve neler yapabileceğini sorguluyor. film temelde komedi olmasına rağmen yer yer belgesel tadı veriyor.... Devamı..

tambenlik

@tambenlik yazdı...

09.03.2019

GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL