SİNEKRİTİK

'Before We Go' üzerine birkaç kelam...

Gerek oyunculuklarıyla gerek senaryosuyla çok beğendiğim bu filmi 'Before' serisine benzetmemek imkansız gibi bir durum. Ancak bu filmi 'Before' serisinden ayıran bir kaç güzel özellik bulunmuyor değil. Bu farklılıkları filmin konusu bakımı... Devamı..

sehrinazizi

@sehrinazizi yazdı...

27.04.2018

Kaçınılmaz'ın Öyküsü: Benjamin Button'un Tuhaf Hikâyesi

Aslında düşündüğünde, hepimiz değişiyoruz, hayatımız boyunca sürekli farklı bir insan haline geliyoruz, ama bu güzel, bu iyi, bir zamanlar olduğun herkesi hatırladığın sürece, bu böyle olmaya devam etmeli. The Doctor     &... Devamı..

fawkessa

@fawkessa yazdı...

06.03.2018

Yaşam, Ölüm ve Ölümsüzlük Üzerine Bir Şiir, The Fountain

Ölüm, varlığı bilindiği andan beridir insanlık tarafından kötü, korkulacak bir şey olarak görülür, çünkü insanlardan bilineni alır, onları bilinmeyene götürür. Dinlerin sunduğu öteki dünya, hiç ol... Devamı..

fawkessa

@fawkessa yazdı...

14.02.2018

Dark 1. Sezon İncelemesi

dark, netflix'in iddialı yapımlarından biri. görselliği, kasvetli ve yağmurlu havası, inandırıcı oyunculuklarıyla göz dolduran dizide, gizem unsuru çok iyi kullanılmış. 1953, 1986 ve 2019 yıllarındaki ortamlar öyle güzel oturtulmuş ki insan zaman za... Devamı..

tambenlik

@tambenlik yazdı...

31.01.2018

Sen Nasıl Bir Adamsın Al Pacino

al pacino denince insanların aklına ilk godfather gelir sanırım ya da scarface e haklı olarakta gelmesi gereken filmler bunlar. ama bu adam sadece bunlarla sınırlı değil scent of a woman, dog day afternoon gibi filmlerini de izlemeden geçmemek gerektiğini düşünme... Devamı..

sehrinazizi

@sehrinazizi yazdı...

26.12.2017

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI