SİNEKRİTİK

Tango'nun Güzel Yanı, Hata Yapsan da, Dansa Devam Etmektir

Charlie Simms, Beird School olarak isim yapmış bir kolejde, destek alarak okuyan bir öğrencidir. Bir kaç arkadaşı vardır ve bunlardan biri açık ara varlık sahibidir. Tabi bu imkan sahipliği ona sanki herşeyi yapabilecekmiş gibi hissettirir ve okulun müdürüne karşı oldukça ileri... Devamı..

tiamath

@tiamath yazdı...

20.11.2019

Nasılsa unutulacak diye her şeyi yapacaksak, şahsiyetimiz ne olacak peki?

İstanbul gibi bir büyük şehrin yorgunluğundan kurtulmak için fırsat gibi gelen bir tayin ile Kamburaya yerleşen Agah beyoğlu, sonunda biraz dinlenebileceğini ve huzur soluyabileceğini düşünür. Fakat burada öyle bir olaya tanıklık eder ki yıllarca birşeyler yapamamanın verdiği... Devamı..

tiamath

@tiamath yazdı...

18.11.2019

Deliler için en zor olan şey, Öyle değilmiş gibi olmalarını beklemeleri.

Geçmişine baktığımızda felekten bir gece, git başımdan gibi filmlerden sonra böylesi bir dram filmi çekerek bir nevi risk alan ve oldukça başarılı bir şekilde altından kalkmış olan Todd Philips, gerçekten başarılı bir eser ortaya çıkarmış diyebiliriz. Joker gibi zor bir... Devamı..

tiamath

@tiamath yazdı...

21.10.2019

Cahillik Erdemi

Amores Perros, 21 Grams, Babel filmiyle kendisine hayran olduğumuz yönetmen Alejandro Gonzlez Irritu bu filmiyle kariyerinin en büyük başarısına imza attı diyebiliriz. Tabi yanında Gravity filminin görüntü yönetmeni Emmanuel Lubezki de olunca filmi izlemek bizler için ayrı bir... Devamı..

serkanaydemir

@serkanaydemir yazdı...

13.10.2019

Deprem Değil İnsan Öldürür

Gizemli Adaya Yolculuk filmiyle adına aşina olmaya başladığımız Brad Peyton belki de sinema tarihinin kendi adına en iyi filmiyle karşımıza çıkıyor. Önceki yapımlarında pek de bu derece sağlam yapımcı ve set arkası ekibi olmadığını söyleyebiliriz çünkü. Sadece bu da değil,... Devamı..

serkanaydemir

@serkanaydemir yazdı...

13.10.2019

GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL