HAFTANIN KONUSU
(6 Kasım 2023 Pazartesi (6 ay önce) başlatıldı.)
Kız babası İspanya iç savaşı Sosyofobi Diktatörlük Neo-noir Anarşizm Kontrolden çıkan olaylar Roma imparatorluğu Kadına şiddet İskandinavya Yasak aşk Lgbtq+ Sistem karşıtı Ortaçağ Vicdan Deney Tanrı Töre Orgazm Masal Sigara Hukuk Orman Medya Şiir Din Boks Gangster Kurt Rüya Opera Batman Otizm Olimpiyat Vietnam Parti Yangın Düğün İran devrimi Dans Matematik Uçak Basketbol Osmanlı Atatürk Futbol Deprem Dünyanın sonu Cinler Köpek Keman Dışavurumculuk Kürtaj Yağmurlu hava Zamanda yolculuk Yeraltı Genelev Ermeniler Hapishane İkinci dünya savaşı İstanbul Distopya Şeytan/kötü ruh Yaşam mücadelesi Doğum günü Araba Şüphe Salgın hastalık / virüs Yemek yapma Kriptografi Çöl Eski sevgili Merdümgirizlik Kadın Tüketim bağımlılığı Kumar Engellilik Şans Alter ego Absürt komedi Büyücü Hayalet(ler) Paranoya Kedi Yönetmen Yazar 70'ler 60'lar Rock/metal müzik Hz. isa Asker Hayvan sevgisi Dış sesle anlatım Gotik atmosfer Yılbaşı Şarkı filmi Hitler Ayrılık Sınırlar Göç Paris Yabancılaşma Yalnızlık Takım çalışması Polis dedektifi İntihar Meksika açmazı Aşık olma Öğretmen Şizofreni Köpek balığı Tek mekan filmi Kadın kılığında erkek Sürrealizm (gerçeküstücülük) Yanlış anlama/anlaşılma Vatikan Hipnoz Fotoğraf makinesi Anne-çocuk ilişkisi Çarmıha germe Baba / aile babası Deniz / okyanus Ot / esrar / marijuana Göz yaşı / ağlama Kadın-erkek ilişkisi Türkiye'de çekilmiş yabancı filmler Obezite Akıl hastanesi Uzaylılar Mahkeme salonu Sihir / büyü Kanser Suikast Banka soygunu Müzik Tutku Kamp / terkedilmiş mekanlar İnternet Uyuşturucu Üniversite / kolej Felâket / afet Ölüm Süper kahraman(lar) Irkçılık Ergenlik dönemi / gençlik Zamanı dondurma Film içinde film Farklı evren(ler) Disiplin Fetişizm Devrim Ménage à trois İntikam İhanet Arkadaşlık Yolculuk Seri katil 80'ler Mükemmeliyetçilik Flashforward Vampir(ler) Karşılıksız aşk Özgürlük Zombi(ler) Özgüven Halüsinasyon Kıskançlık
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL