Charlize Theron Aldığı Kilolar Nedeniyle Depresyona Girmiş

Rolü için 20 kilo alıp daha sonra eski haline dönen oyuncu Charlize Theron, rolüne hazırlık aşamasında değişen beslenme düzeni nedeniyle depresyona girdiğini açıkladı.

21 Nisan 2018 Cumartesi

Charlize Theron, Tully filminde annelik krizi yaşayan orta yaşlı bir kadın olarak izleyicinin karşısına çıkacak olacak oyuncu Entartainment Tonighta konuştu:

Canlandırdığım kadının nasıl hissettiğini anlamak istedim ve yemek yemenin beni bu kadına daha da yaklaştıracağını düşündüm. Ancak, bu durum benim için büyük bir sürpriz oldu ve depresyonla yüzleşmek zorunda kaldım. Hayatımda ilk defa b kadar çok işlenmiş gıdayı bir arada yedim ve çok fazla şekerli içecek içtim. Bu filmde olmak benim için eğlenceli olmadı. İlk üç hafta gerçekten eğlenceliydi kedimi şeker dükkanındaki bir çocuk gibi hissettim. Sonrasında iyi hissetmedim. Aniden aşırı miktarda yediğimi ve bunun mesleğimden kaynaklandığını fark ettim. Kilo vermemin uzun süreceğinden endişlendim. Monsterdaki rolüme hazırlanırken de haftanın beş gün atıştırmalıklarla besleniyordum, ama iyiydim. Biliyorsunuz ki 27 yaşındaki vücudunuz 43 yaşındaki vücudunuzdan daha farklı çalışıyor ve doktorum beni bunun farkında olmam konusunda uyarmıştı.

Theron kilo verdikten sonra ilk kez temmuz 2017de başrolünde olduğu Atomic Blonde filminin galasında görülmüş ve zayıfladığı için mutlu olduğunu açıklamıştı.

BENZER HABERLER

YORUM YAZ

SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL