Netflix müjdeyi verdi: La Casa De Papel'in 3. sezonu geliyor!

Netflix ilk iki sezonu yayınlanan İspanyol dizisi La Casa De Papel'in 3. sezonuyla ilgili duyuruyu sosyal medya hesaplarından bir video yayınlayarak yaptı.

21 Nisan 2018 Cumartesi

Dünya çapında büyük bir ilgi gören soygun dizisi La Casa De Papel'in devam edeceği resmi olarak açıklandı. Úrsula Corberó, Paco Tous ve Alba Flores’ün başrollerini paylaşacağı La Casa De Papel ‘in yeni sezon tarihine dair bilgi ise dizinin resmi Twitter adresinden duyuruldu. Üçüncü sezon müjdesi veren tanıtımda 'Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Ve bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. Üçüncü kısım geliyor' ifadeleri kullanıldı ve video tarih bilgisiyle paylaşıldı. 

İlk bölümü 2 Mayıs 2017’de yayınlanan, 23 Kasım 2017’de ise ikinci sezonunu noktalayan La Casa De Papel, 2019 yılında kaldığı yerden devam edecek. Dizisinin ilk iki sezonu İspanyol televizyonunda yayınlandıktan sonra Netflix platformunda yayınlanmaya başlamıştı, 3. sezon ise sadece Netflix platformunda yer alacak.

BENZER HABERLER

YORUMLAR

SPOILER

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER