Netflix müjdeyi verdi: La Casa De Papel'in 3. sezonu geliyor!

Netflix ilk iki sezonu yayınlanan İspanyol dizisi La Casa De Papel'in 3. sezonuyla ilgili duyuruyu sosyal medya hesaplarından bir video yayınlayarak yaptı.

21 Nisan 2018 Cumartesi

Dünya çapında büyük bir ilgi gören soygun dizisi La Casa De Papel'in devam edeceği resmi olarak açıklandı. Ursula Corbero, Paco Tous ve Alba Floresün başrollerini paylaşacağı La Casa De Papel in yeni sezon tarihine dair bilgi ise dizinin resmi Twitter adresinden duyuruldu. Üçüncü sezon müjdesi veren tanıtımda 'Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Ve bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. Üçüncü kısım geliyor' ifadeleri kullanıldı ve video tarih bilgisiyle paylaşıldı.

İlk bölümü 2 Mayıs 2017de yayınlanan, 23 Kasım 2017de ise ikinci sezonunu noktalayan La Casa De Papel, 2019 yılında kaldığı yerden devam edecek. Dizisinin ilk iki sezonu İspanyol televizyonunda yayınlandıktan sonra Netflix platformunda yayınlanmaya başlamıştı, 3. sezon ise sadece Netflix platformunda yer alacak.

BENZER HABERLER

YORUM YAZ

SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL