rus ruleti gibi ama değil de SORU

surgeon

Konuyu Açan: surgeon

28.02.2014 13:26

Bi oyun var rus ruleti gibi ama bu 5 mermiyle oynanıyor. Filmin birinde iki adam bu oyunu oynuyorlar. Biri istekli diğeri ise kaçamak hareketler içinde. Hatta istekli olan adam artislik olsun diye 2. defa kendi kafasına sıkıyo ve ben ölmem modunda. Kurtlar vadisinden bir sahne değil arkadaşlar. 13 filmi de değil. Çok aradım ama bulamadım Bi yardım ediverin.
o kadar detay hatırlamıyorum malesef. yazdıklarım harici hiçbişey kalmamış filmden aklımda.
Fransız sinemasından mıydı, yer altında yüksek ücretle katılınan turnuva tarzı bir rus ruleti miydi?
yok bu da değil.
youtu.be/29cjhJXvE0Y
Yani şöyle bi trailerı var ama umutsuzum.
http://www.imdb.com/title/tt0489137/

bu olabilir konu benziyor. fakat bu sefer de kontrol edemiyorum filmi bulamadım torrentte ya da online izleme sitelerinde.
Filmin son sahnesiydi sanırım bu. 2000 lerde çekilmiş olması lazım eski değildi yani. Filmin sonundaki hesaplaşma tarzı bişeydi. İntacto değil buna eminim. Çünkü aradığım filmde masada oturuyorlardı. Artist adamın arkası full camdı, gökdelen ofisi gibi. Ayrıca adamlar karşısındakine değil kendi kafasına sıkıyodu. İlk sıkan (artist olan) adam da iki kere kendi kafasına sıkıyodu. Bu şekilde rulet oynamak pek yaygın değil ama nedense çıkmadı ortaya. Kendimden şüphe etmeye başladım acaba birkaç filmi kafada miksajladım mı diye :)
Ya ne yalan söliyim bende taktım filmlerdeki bu tarz sahneleri çok severim çünkü. 3 gundur sayısız rus ruleti sahnesi izledim hatta uğruna spoiler da yedim ama istediğin gibi bi tane film bulamadım.
Sanırım çok az daha sahne hatırlayabilirsen el birliğiyle bulucaz.
Ben biraz taktım bu filmi kafaya. Benim söylediğim filmdeki adam da çok güveniyordu kendine ölmeyeceği yönünde ama bu çıkmayınca merak ettim filmi.

Bu film ile ilgili başka bir şey hatırlıyor musun? Kaç yıllarında izlemiştin? Film sadece bu oyun üzerine mi kurulu yoksa bir sahnesi miydi? Yani bu oyunu sadece o ikisi mi oynuyordu?
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL