Ben başka hangi filmi severim ? SORU

dream-master

Konuyu Açan: dream-master

27.11.2012 19:50

Ben  aşağıdaki filmleri büyük bir beğeni ile izlemiş bir insanım bana tavsiyelerinizi bekliyorum ..

 

I Am Sam Mr.Nobody.2009. A Clockwork Orange(1971) Sıkıysa Yakala(2002) The Illusionist(2006) Soysuzlar Çetesi Amelie Poulian Donnie Darko Amerikan güzeli The Fall(Düşüş) Wızard of Oz Büyük Balık İhtiyar Delikanlı

Across The Universe, The Prestige.

The prestige ' izledim sonunu  basit geldi bana güzel başllayıp sağlam bitemiyor bana sorarsan  Accross the Universe için teşekkür ederim   ismi bile kendine çekiyor :) 

Intoucables veya   izlenmez olur mu hiç? gerçekten güzeldi anlatmak istersen becermeyeceğin filmlerden :) Worlds Fastesert indian yanında söylediğine göre izlenir ve sarar:)...The Bucket list  çok anlamlı idi benim için .Acaba sen kısaca bana Jack nicholson'ın filmleri mi desen ?Seviyorsun anlaşılan :)

the jacket, el maquinista, dark city

finali az bilinen yaptın iyi olmuş diğerlerini izledim :) Dark city'e teşekkürler...

walla ben pek severim jack nicholson . as good as it gets kime söylediysem teşekkür etti İzlemeni tavsiye ederim :D

adam her önüne gelen filme atlamıyor da ondan bir tarzı var . izlediğim  kötü filmi yoktur aralarda bağlayamıyor olsalarda suç senaristin .şimdiden teşekkür defterine adımı yazabilirsin :)yoksa da aman ben de sana Schindler's List tavsiye edeyim  başucu filmlerde  yoktu yada The Assassination Of Jesse James.. Tavsiye edeyim,ödeştiğimizi düşünüyorum :)

schindler's list i izledim. ama diğerini izlerim :) saol 

equilibrum, moon, looper, source code, children of men, the road, serenity, gattaca, los cronocrimenes, frequently asked about time travel, primer...

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.