spoiler'sız game of thrones kaynağı arıyorum SORU

billy_walsh

Konuyu Açan: billy_walsh

11.06.2013 05:08

nere baksam kitabını okuyan vermiş spoiler'ı, vermiş climax'i.. şimdi ben de spoiler vermiş olmayayım ama bu sezon belki de tüm serinin en şok edici olayını aylar öncesinden içime almış bulunmaktaydım spoiler'cılar yüzünden, tadım kaçtı, sürekli o bölümü bekledim, artık gelsin geçsin, bitsin bu ızdırap diye.. kitaptan bağımsız, sırf dizinin gidişatına yönelik, spoiler-free bir kaynak bilen varsa yardımcı olsun lütfen.. google'da aratmaya bile korkuyorum, çünkü internet game of thrones'un ileriki aşamalarını sırf piçlik olsun diye en alakasız, en güvenilir gibi gözüken yerlerde açık eden şerefsizlerle dolu..

not: bir haftadır biber gazına doydum abilerim ablalarım, "millet nelerle uğraşıyor, sen g.o.t. peşindesin, derdini sikeyim" demeyin, endişelerimin 1000'de 1'i bile değil game of thrones ama tüm derdimin tasamın yanında bünyem hala film istiyor, dizi istiyor, bunlarla ilgili bilgi istiyor, bunları öğrenmem lazım.. bu akşam gene gideceğim, ve bugün tekrardan aşırı müdahale de olacak büyük ihtimal, kesin gazı, suyu, sopayı yiyeceğiz ama şu an sadece g.o.t.'a kitlenmiş durumdayım, çare yok, bu hep böyle.. 3. sezon az önce bitti ve büyük sıkıntılar, boşluklar var hikayede, bunların bir an önce aydınlatılması lazım.. diziyi hiç izlemeyeniniz, izlemeyi de düşünmeyeniniz varsa ilk taşı o atsın..

umutsunuz, dirençsiniz..
Dizimag'deki yazıları okuyorum. Misal eksi alan yorumları direkt okumam çünkü büyük ihtimal spoiler ibaresi kullanmadan yorum yapıyorlar. Eksi'de yediğim spoiler'ın haddi hesabı yok. Divxplanet'ta da aynı şey başına gelebiliyor. Sana tavsiyem sezon bitmeden yorum okuma pek. Sonra değerlendirmek adına okuyabilirsin
daha çok spoiler aldım.. sağol kaede, ben vazgeçtim bu işten, hep daha kötüye gidiyor..
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL