Eski bir korku filmi SORU

retroduction

Konuyu Açan: retroduction

24.12.2016 03:10

Maalesef çok çok az hatırlayabildiğim bir film. Hatırladığım sahneler şöyle:

Küçük, herhalde ilkokul çağında bir çocuk var. Tv izlediği bir sahnede annesi normal programlar açıp gidiyor ama dönüp baktığında çocuğu şiddet içerikli bir şeyler izlerken buluyor.

Sonra başka bir sahnede çocuğun babası olduğunu sandığım adamın göğsüne tornavida saplanmış, evde yerde ölü yatıyor. Çocuk da yakınında bir yerde, merdivende olabilir, oturmuş beklerken annesi bunu görüyor. Ama sanırım hayalmiş bu, sonra kadın çocuğundan şüpheleniyor ama kendini yanlış düşündüğüne ikna ediyor.

Son olarak da bir sahnede çocuk evden çıkıyor okula gidecek, annesi onu bir başka çocukla yolluyor. Dışarıdan komşunun çocuğu gibi bir şey, o da bu çocuktan bir iki yaş büyük. Sonra bu büyük çocuk bunu tartaklıyor ama annesi onları izlediği zaman iyi davranıyor çocuğun annesine şirin görünüyor. Bu çocuk da sanırım konuşamıyor, o yüzden annesine bir şey diyemiyor.

Sanki bana 90'lar başı yapımı olmalıymış gibi geliyor ama çok düşününce 80'lerden hatta 70'lerden bile olabilirmiş gibi de geldi. Muhtemelen biraz da kalitesiz bir filmdi.

Çok az bilgiye rağmen hatırlayan varsa ve söyleyebilirse çok sevinirim.
emin değilim ama omen serisinde öyle bişeyler vardı sanırım. ???

http://www.filimadami.com/arama/?state_input=The+Omen+%281976%29&arama=film-ara

The Omen (1976)

Damien Omen II (1978)

Omen III The Final Conflict (1981)

vb
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL