Özü nedir bilemedim ki SORU

S

Konuyu Açan: shinru

29.12.2014 09:43

Merhaba.

Seyrettiğim sırada sonuna kadar devam etme şansımın olmadığı bir filmi bulmaya çalışıyorum.

Ana karakter olan kadın öğrenci, tıp öğrenimine yeni başlamıştır ve aldığı bir derste profesör kadavra incelemesi yaptıracaktır. Bunun için gruplara ayrılıyor öğrenciler, grup içinde kadavra üzerinde çalışmalar ilerledikçe ölü olan kadının organlarında normal bir kadavraya göre birtakım bozukluklar olduğu fark ediliyor. Hakkında hatırladıklarım pek kısıtlı maalesef. Bir de laboratuvarda yer alan içi su dolu büyük metal bir kutu vardı. Bu kutuda araştırma objesi olan kadavrayla ne gibi bir bağlantısı olduğunu anlayamadığım ceset buluyorlar ve onu oradan çıkartmaya çalışıyorlardı. Epey beğenmiştim izlediğim kadarıyla, bir hatırlayan çıkarsa tekrar izleyeceğim. Şimdiden teşekkürler :)
Gerçekten de film hakkında hatırladıklarınız pek kısıtlı, en azından tahmini yapım yılını (80,90,2000 ? ) oyuncul tiplerini ve buna benzer ayrıntıları verirsen daha kolay sonuca ulaşabilirsin. Bilmiyorum işini görür mü ama en azından keyifli bir liste olmuş incelemeni tavsiye ederim.
http://istanbultip.istanbul.edu.tr/tipla-ilgili-filmler-listesi/
2007+ olduğunu sanıyorum yapım yıllarına pek dikkat etmediğim için belirtmek istememiştim, yanlış olması kuvvetle muhtemel olduğundan... Listeyi inceledim gerçekten güzel bir toparlama olmuş, ancak maalesef aradığım filmi barındırmıyor. :ı İlginiz için teşekkür ederim.
Unrest'miş evet, çok teşekkürler!
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL