Kız Arkadaşımı Hangi Filme Götüreyim? SORU

Y

Konuyu Açan: yedincimahmut

25.02.2012 01:31

Sinemanın bugünlere gelmesinde emeği geçen siz sayın dostlarım;

Bundan bi hafta önce kadar, güzel mi güzel, dolgun mu dolgun, şeker mi şeker bi kız ile tanıştım. Turkcell onbin sms sponsorluğunda devam eden ilişkimizi, biraz daha dallandırıp budaklandırmak için kızı sinemaya davet ettim ve o da kabul etti.

Buraya kadar her şey iyi, güzel hoş da ben bu kızı hangi filme götüreceğim, sıkıntı o. Bi iki arkadaşa danışıp sümela'nın şifresi temel cevabını aldıktan sonra, ilk işim bu kişilerle arkadaşlığımı sonlandırmak oldu.

Fekat hala kızla izlenebilecek bi film bulmuş değilim. Yani kızla ilk defa bi filme gideceğim, ufak dokunuşlar, sıcak yaklaşmalar filan. Yani ne işimiz var sümela'nın bilmem nesinde?

Hülasa siz değerli dostlardan bol yoğuşmalı film önerileri bekliyorum, ilşkimizin istikbali sizin önereceğiniz filmlere bağlı.
Keşke sinemaya gitmek yerine birlikte film izlemeyi önerseydiniz. Bu atmosferi şu anda vizyondaki filmlerle yakalayamazsınız. Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği'nin olabildiğince eski bir türkçe dublajlı formunu şiddetle önerirdim. Eski bir VHS'ci olarak insanları esir alıp zorla film seyrettirmemle ünlüyüm. Adını yanlış hatırlamıyorsam, Altın Göl de iyi bir seçenek olurdu.
okurken güldük, eğlendik ancak bu konunun yeri "bir mevzu çıkar"dır. Burada konu başlığı açarken karşılaştığınız uyarıda da yazdığı üzere "aklına takılan ve ismini bir türlü hatırlayamadığın filmleri" sorabileceğin soruları paylaşmak ve cevap aramaktır amaç. sorunuzu bir mevzu çıkar'a taşırsanız çok seviniriz.
Hangi filme götüreceğinin çok bir önemi yok da sen sen ol kızı bu siteye üye etme.

Dayak yemen kuvvetle muhtemel.

Ya da irreversible'ye götür bi arkadaşımın sevgilisiyle ilk gittiği film.

Şuan evliler, ha ne kadar sağlıklı bi ilişkileri var orasını bilemem tabi.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL