yaz için dizi önermece

dexter, mad men, the big bang theory, hımym, the office, leverage gibi dizileri sevdim, bunlar doğrultusunda bana dizi önerebilir misiniz?

mesela, carnavale izlemeye değer mi?

söylediklerinden bir tek himym'ı izledim, dexter'i da az buçuk kıyısından köşesinden izlemişliğim var :) bunlardan tamamiyle bağımsız bir dizi öneriyim :) benim çok hoşum gitti. son iki haftadır house md adlı diziyi seyrediyorum. çok hoş bir dizi, tavsiye ederim.

 

house'in insan ilişkileri süper.. kesinlikle izleyin :) insanlara bakış açınız değişecek.

teşekkürler, bestreaction

aa scrubs'ı izlediniz mi? o da yazın çok iyi gider.  20 dakikalık bölümlerden oluşuyor.. çok eğlenceli bir dizi.

 

Her bölüm J.D.'nin sınır tanımaz hayal gücünü izliyosunuz :)

http://filimadami.com/Scrubs-dizi-4007.html

Carnivale izlenmeye değer bir dizi. Eğer planladığı şekilde bitmiş olsaydı, herhalde televizyonlarda yapılmış en büyük, en ilginç iş olarak anılacaktı, ne yazık ki, iki harika sezon sonunda iptal edildi.

Benim yakın zamanda izlediğim en iyi dizi Breaking Bad. Kesinlikle tavsiye ederim. Komediden ise favorilerim The Office ile The Big Bang Theory. Seinfeld sevenler içinse Curb Your Enthusiasm tam bir altın madeni.

2008 yazımı dawson's creek izleyerek geçirmiştim, yazın güzel gidiyor açıkcası. the x-files öncelikli tavsiyem olacaktır elbet ancak 202 bölüm + 2 film + 1 adet spin-off üç ay için biraz kasınç gibi. coupling, scrubs gibi kaliteli komediler her zaman bir alternatif. bir de, true blood 3.sezonuna yeni başladı, bir sezon 12 bölümden oluşmakta - vampir konsepti ve alan ball yapımlarına aşinaysan beğenmemen mümkün değil. alan ball demişken six feet under'ı da sayalım, gerçi yaz için biraz fazla depresif ama pişman olmazsın.

BLACK BOOKS!

The It Crowd da olur.

Chuck da olur.

 

Haa bi de unutmadan; Black Books!

Carnivale muhteşem bir dizi.. Onun dışında Black Books ve The IT Crowd'ı ben de tavsiye ederim. Friends de benim favorilerimden, özellikle eğlenceli vakit geçirmek için. Bunların dışında mini-dizilerden eğer izlemediyseniz Angels in America iyidir. Ama yazın iyi gider mi bilmem =)

o değilde ben carnivale'ı çok merak ettim. herkes güzel diyor.. bak güzel çıkmazsa kapatırım siteyi :D

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.