"Anladım ki ..... "dediğiniz herşey...

Anladım ki anorganik kimyayı anlayamıyorum...

Anladım ki, insan kimyasını anlayamıyorum.

Anladım ki hiç kimse hiç kimse sen değil hiç kimse senin kadarr.. falan fistan :p :p

 

Anladım ki annem bu dünyadan değil. getirin dünyanın en zayıf insanını iki haftada 4 kilo aldırmazsa ...=P

anladım ki işe başlayınca, okul özleniyor

Anladım ki, aşk hem evrendeki en güzel hem de en tehlikeli şey.

 

Saygılar.

Anladım ki, karşınızdaki insan sizin yerinize de konuşuyorsa ve siz de onu hiç sıkılmadan dinleyip, gözlerinizi kapatıp hayal ediyorsanız, gülmesi için beyninizi kurcalayıp kenarda köşede kalmış en malca şeyleri söylüyorsanız, salak bir gülümsemeyle tavana göz kırpıp uyuyorsanız, karşınızdaki varlığın ansiklopedi olduğunu düşünüyorsanız, onunla sıkılmak kelimesi saatler sonra unuttuğunuzu farkediyorsanız ve güne Havlayarak başlıyorsanız aşıksınız.... Ama siz değil ben... Çünkü bunların hiç birini yaşayamazsınız hissedemezsiniz...

 

Bilmukabele...

;)

Anladım ki, sevdiğiniz kişi sizin tüm dangalaklıklarınıza katlanabiliyorsa buna hem sevinip hem kızabiliyormuşsunuz. Sevdiğiniz kişinin mutluluğu her şeyden önemli hale gelebiliyormuş. Ona tüm yaşattıklarınızdan sonra, hala mutlu iseniz, bu size acı verebiliyormuş. Sevdiğiniz kişi tarafından katledilmek isteyebiliyormuşsunuz. Onun mutluluğu için cehennemin dibine gitmeyi dileyebiliyormuşsunuz. Onunla geçirdiğiniz her dakika hak etmediğiniz bir hediye gibi gelebiliyormuş. Asla ödeyemeyeceğiniz bir borçla yaşamak zorunda kalabiliyormuşsunuz. Ve şaşırtıcı şekilde, bu tür bir hayata katlanmayı isteyebiliyormuşsunuz. 

 

Anladım ki, aşk "the liseli detected" durumuymuş. Ve aşk, insanı inci jargonuyla konuşmak zorunda bırakarak,açıklanması güç bir dilemma içine sokabiliyormuş.

 

Aşk, the saygılar.

 

 

 

Anladım ki, insanlar sana göründüğünden çok daha fazlası olduğuna inandırıyorlar..

Anladım ki insanları göründüğümden daha fazlası olduğuma inandırabiliyorum.

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.